Ne 23.9.18 17:45 METE1 Mamissero Parádníci   (HL6K)
Ne 23.9.18 19:00 METE1 Hattrick Prosek FC Pfefrs FC   (HL5I)
Čt 25.10.18 18:15 BECH DP Xaverov SUP Defect SUP   (SVL1A)
Čt 25.10.18 19:30 BECH PFC Kodymka SUP A Sedm zbabělých SUP   (SVL3C)
Čt 22.11.18 19:30 DEKAN Berušky A Super Naděje A   (SVL1A)
Čt 22.11.18 20:45 DEKAN No madam ! B Los Muchachos   (HL7G)

26. 11. 18 19:15 ZAK Sean team A Ujde to 1980 SK 11. 5:1 (2:0)
Pěkné kombinační utkání, ve kterém měl Sean team díky početnější lavičce nakonec víc sil. Petr
Sean team A Ujde to 1980 SK
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Polák, Aleš Průša, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Martin Houdek – Jan Malypetr, Petr Moučka, Václav Pabst, Filip Procházka, Tomáš Slavík, Marek Uhlárik
21., 31. Aleš Průša
29. Radek Zubatý
46. Bořek Jehlička
55. Jan Novák
16 Aleš Průša 47. Jan Malypetr
13. 11. 18 20:15 METE1 Oratoř Kobylisy Sean team A 10. 1:5 (0:1)
Oratoř doplatila na neproměňování šancí. Hosté šli rychle do vedení a když se po přestávce rozstřílel Nová, bylo o vítězi jasno. Čapla
Oratoř Kobylisy Sean team A
Michal Malík – Ivo Bačo, Ondřej Bačo, Jakub Jaroš, Lukáš Kučera, František Rodr, Miroslav Tipta, Petr Urban, Radek Vodička vs Ondřej Polák – Marc Becker, Jiří Dýnek, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Radek Zubatý
59. Miroslav Tipta 3. Radek Zubatý
45., 47., 52., 53. Jan Novák
34. Petr Šmigol
5. 11. 18 20:45 LITVI Sean team A Deportivo bez Coruna A 9. 8:3 (3:3)
Po vyrovnané první půli rozpoutali domácí gólový uragán a zaslouženě vyhráli.
Sean team A Deportivo bez Coruna A
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Radek Zubatý vs Zdeněk Ševčík ml. – Daniel Boubín, Pavol Duda, Zdeněk Filka, Ondřej Filo, Vojtěch Kočí, Michal Majer, Lukáš Rada, Jakub Wulkan
26. Ondřej Filo
29. 10. 18 20:45 LITVI Sean team A Speciál Bráník A 1. 3:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas, který se rozhodoval ve druhém poločase. V posledních deseti minutách byl výrazně lepší Speciál, ale ztroskotal na výborném brankáři domácích, který v poslední minutě zachránil svému týmu výhru.
Sean team A Speciál Bráník A
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Jakub Perník – Jozef Bubanec, Štěpán Černušák, Jakub Felgr, Vít Lövy, Martin Řehák, Michal Šálený, Jiří Vepřek, Tomáš Wolf
40. Jozef Bubanec
22. 10. 18 19:00 METE1 Celtic THK Sean team A 8. 3:2 (1:1)
Utkání dobré úrovně, které pro sebe rozhodl Celtic v posledních vteřinách.
Celtic THK Sean team A
Pavel Váňa – Lukáš Boháč, Tomáš Burda, Jaroslav Hlinka, Jan Huk, Tomáš Jiříček, Ladislav Kovář, Pavel Řehák, Jaroslav Vacek vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý
8. Jaroslav Vacek
33., 60. Jan Huk
24., 32. Jiří Dýnek
15. 10. 18 20:45 LITVI Sean team A Bronx KKK A 7. 10:1 (7:1)
Hosté bez svých opor nedokázali vzdorovat kanonádě soupeře.
Sean team A Bronx KKK A
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý vs Tomáš Berg – Roman Čakurda, Daniel Hynek, Petr Malý, Michal Radotínský, Michal Radotínský, Zdeněk Tomášek, Martin Žižkovský
11., 13., 15., 18., 28., 39. Radek Zubatý
19. Jan Novák
20. Petr Šmigol
47., 52. Bořek Jehlička
24. Michal Radotínský
8. 10. 18 20:45 LITVI Batalion 91 A Sean team A 6. 2:4 (0:1)
Zápas dobré úrovně, ve kterém zkušenější hosté využívali hrubých chyb v obraně Batalionu a po zásluze zvítězili. Novotný
Batalion 91 A Sean team A
Oldřich Vohnout – Daniel Brabec, Pavel Gruda, Jiří Novák, Radek Polách, Jakub Sajler, Jan Šimpach, Ondřej Vomočil vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Radek Zubatý
39. Jiří Novák
47. Radek Polách
11., 37. Jan Novák
43. Ondřej Polák
50. Petr Šmigol
1. 10. 18 20:45 LITVI Sean team A Šrot FC 5. 10:1 (4:1)
Vítězové byli lepší v pohybu i kombinaci a využívali hrubých chyb v obraně soupeře.
Sean team A Šrot FC
Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Pokorný, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol vs Radek Jirkovský – Zbyněk Adamec, Petr Klokočník, René Pacák, Michal Rábl, Marek Šnajdr, Jiří Švec, Patrik Vágner
4., 47. Bořek Jehlička
13., 25., 59. Aleš Průša
21., 42., 49. Jan Novák
50. Jiří Dýnek
56. Petr Šmigol
20. Patrik Vágner
24. 9. 18 20:45 LITVI Torolka Sean team A 4. 2:4 (0:3)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém byli domácí, i když nakonec prohráli, podstatnou část zápasu aktivnější a lepší. Svoboda
Torolka Sean team A
Jaromír Srba – Pavel Čermák, Jakub Hořák, Michal Horný, Matěj Peca, Tomáš Pressl, Jakub Traxmandl, Michal Vomáčka vs Martin Šuk – Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj
39. Matěj Peca
50. Tomáš Pressl
6. Aleš Průša
17., 32. OG
22. Jan Novák
17. 9. 18 20:45 LITVI Sean team A Tlakové galoše 3. 1:3 (1:0)
Utkání dvou různých poločasů. Po přestávce se projevila širší lavička náhradníků hostů, což byl nakonec rozhodující faktor. Novotný
Sean team A Tlakové galoše
Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Polák, Petr Šmigol, Tomáš Záboj vs Vratislav Hromádko – Michal Bednář, Adam Doležal, Jaroslav Hančl, Tomáš Havran, Jiří Mergl, Matěj Novák, Marek Rábl, Lukáš Řeřicha, Marek Salvet, Petr Vaněk, Tomáš Vostřel
15. Bořek Jehlička 59 Ondřej Polák 35., 49. Adam Doležal
58. Jiří Mergl
27. Tomáš Vostřel
10. 9. 18 20:45 LITVI Texaské hyeny AC Sean team A 2. 2:2 (1:2)
Spravedlivá remíza, šance na obou stranách. Klail
Texaské hyeny AC Sean team A
Tadeáš Fišera – Pavel Kalvas, Tomáš Kouklík, Martin Matyáš, Jan Mráz, Šimon Scharf, Jan Vondráček, Matěj Vondráček, Martin Vyskočil, Jan Záhorský vs Martin Šuk – Marc Becker, Jiří Dýnek, Bořek Jehlička, Jan Novák, Ondřej Polák, Aleš Průša, Petr Šmigol, Tomáš Záboj, Radek Zubatý