Út 4.9.18 17:45 MIKU1 Klokan Perón club SUP Sen ČM PG supervet   (SVL1A)
Út 4.9.18 19:00 MIKU1 H.K. 12 Petřiny 09 FC   (HL6D)
Út 4.9.18 20:15 MIKU1 A.G.Č.V. Zimbru Olymp A   (HL3B)
Út 2.10.18 17:00 HANSP Demoliční četa VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL3B)
Út 2.10.18 18:15 HANSP Nejistý Felix UVL AGČV UVL   (UVL1A)
Út 2.10.18 19:30 HANSP Le Jardin Petřiny 09 FC   (HL6D)

29. 11. 18 19:15 KORAB Modrý Svině A 1.FC Žižkov 11. 2:2 (0:1)
Žižkov měl na svých kopačkách větší kvalitu, domácí byli zas bojovnější. Nakonec z toho byla zasloužená remíza. Husák
Modrý Svině A 1.FC Žižkov
Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
41. Anton Olchovoj
48. Tomáš Rosenberger
27., 47. Michal Kuník
12. 11. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Palouček AC 10. 11:4 (5:1)
Hezký kombinační fotbal z obou stran. Žižkov si brzy vypracoval čtyřbrankový náskok a pak už hrál jen na krásu.
1.FC Žižkov Palouček AC
Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jakub Němec, Jan Pořízek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek vs Marek Grůša – Ondřej Bulíř, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Jan Macek, Tomáš Pekár, Lukáš Vizingr
55. OG
5. 11. 18 18:15 zzNOVOB Banana Chiquíta 1.FC Žižkov 9. 0:10 (0:4)
Hosté přehráli soupeře ve všech ohledech a zaslouženě vyhráli. Svoboda
Banana Chiquíta 1.FC Žižkov
Petr Šindelář – František Kouba, Tomáš Rieger, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
6., 55. Zdeněk Šimek
8. Zbyněk Šimek
11., 27., 40. Michael Malý
45. Jan Šimek
47., 50., 51. Michal Kuník
29. 10. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov U.G.A.R. FC 8. 4:0 (0:0)
Oboustranně útočný fotbal. Jako první se prosadil Žižkov, hosté pak museli otevřít hru a z protiútoků ještě třikrát inkasovali.
1.FC Žižkov U.G.A.R. FC
Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek vs David ArdbelavaGrygorii Bondar, Sergii Khomyshak, Sándor Kohán, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak, Mykola Svorozhynskyy
42., 48. Zdeněk Šimek
51., 56. Michal Kuník
22. 10. 18 19:00 P2 Rumpra Praha FC 1.FC Žižkov 7. 10:7 (5:2)
Divoký zápas, který nakonec ovládli domácí.
Rumpra Praha FC 1.FC Žižkov
Martin Pospíšil – Leo Búžik, Jiří Doležel, Tomáš Kochman, Libor Kosman, Vladislav Svetlichnyy, Karel Temiak vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Michael Malý, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
60. Michael Malý
15. 10. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Green shock FC 6. 7:3 (0:2)
Domácí vyhráli zcela zaslouženě, když ve druhém poločase otočili výsledek. V posledních deseti minutách už to byla exhibice. Petr
1.FC Žižkov Green shock FC
Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek vs Radek Kohák – Jiří Brychta, Pavel Brychta, Jiří Stejskal, Štěpán Tikovský, Jan Turínek, Václav Vaněček
40., 43., 59. Michal Kuník
49., 57. Zdeněk Šimek
55. Jakub Němec
57. OG
24. Jiří Brychta
25., 46. Jiří Stejskal
8. 10. 18 18:15 zzNOVOB Gepard AFC 1.FC Žižkov 5. 5:3 (1:0)
Krásné fotbalové utkání. Domácí podržel brankář, i tak ale museli skóre otáčet. Hošek
Gepard AFC 1.FC Žižkov
Jan KulendíkMichal Beitler, Martin Felix, Lukáš Fiala, Jakub Hájek, Jakub Kostrounek, Benjamín Peterka, Karel Rochl vs Karel Kozel – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
28. Jakub Kostrounek
43., 53. Karel Rochl
48. Michal Beitler
50. Jakub Hájek
33., 34. Zbyněk Šimek
53. Michal Kuník
1. 10. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Městská policie 4. 1:3 (0:0)
Pěkné fotbalové utkání, ve kterém začaly padat branky až ve druhém poločase. Žižkov pak sice vedl, ale hosté v posledních dvanácti minutách otočili výsledek. Hošek
1.FC Žižkov Městská policie
Karel KozelPetr Bešta, Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek, Petr Soukup vs Kamil VíchaJiří Babica, Pavel Černý, Lukáš Johannes, Michal Klimáček, Vladimír Panýrek, Aleš Unger, Roman Vyšata
44. Petr Bešta 48., 52., 57. Jiří Babica 27. Lukáš Johannes
17. 9. 18 19:30 HOSTI Bakera 1.FC Žižkov 3. 6:3 (3:2)
Díky lepší práci s míčem a větší efektivitě v koncovce zaslouženě zvítězili domácí.
Bakera 1.FC Žižkov
Ondřej Mareš – Jiří Cieciura, Michal Jalovecký, Marek Krejča, Jiří Kuděj, Jakub Los, Radim Matysík vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
55. Zdeněk Šimek
10. 9. 18 18:15 zzNOVOB 1.FC Žižkov Indus 2. 8:0 (4:0)
Hosté pouze 4+1, tudíž celkem jednoznačný zápas. Přesto Indus měl pár nadějných šancí na skórování. Slušný zápas. Rosenberger
1.FC Žižkov Indus
Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek vs Lumír KübelJan Dřevíkovský, Jakub Hlava, Filip Laník, Dino Velič
4., 7. Jan Šimek
16. Michal Kuník
20. Jakub Němec
44. Zbyněk Šimek
49., 57., 60. Zdeněk Šimek
3. 9. 18 18:15 zzNOVOB Bulánci 1.FC Žižkov 1. 2:4 (0:0)
V pěkném, bojovném utkání rozhodl až druhý poločas, ve kterém byli hosté střelecky úspěšnější.
Bulánci 1.FC Žižkov
Milan Seko – Martin Bašta, Lukáš Kalenda, Martin Kudláček, Kryštof Petr, Petr Všetečka vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jakub Němec, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek