St 26.9.18 18:00 STER3 Toyota FC Houbařův Ráj   (HL7F)
St 26.9.18 19:15 STER3 Inter Ohradní Steaua FC   (HL2B)
St 26.9.18 20:30 STER3 Suchá dáseň AC One Team, One Dream   (HL7D)
Po 22.10.18 18:15 ARIT Ekonom WT VET Flamengo CR VET   (VL2A)
Po 22.10.18 19:30 ARIT Ekonom WT Vojenské lesy   (HL3A)
Po 22.10.18 20:45 ARIT SP Clif Real Motion SG   (HL8B)

29. 11. 18 19:15 KORAB Modrý Svině A 1.FC Žižkov 11. 2:2 (0:1)
Žižkov měl na svých kopačkách větší kvalitu, domácí byli zas bojovnější. Nakonec z toho byla zasloužená remíza. Husák
Modrý Svině A 1.FC Žižkov
Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský vs Petr Bešta – Petr Kostelník, Michal Kuník, Jan Pořízek, Jan Šimek, Zbyněk Šimek, Zdeněk Šimek
41. Anton Olchovoj
48. Tomáš Rosenberger
27., 47. Michal Kuník
15. 11. 18 19:15 KORAB Banana Chiquíta Modrý Svině A 10. 2:0 (0:0)
Utkání dobré úrovně, ve kterém se o vítězi rozhodlo v posledních deseti minutách. Trnka
Banana Chiquíta Modrý Svině A
František Kouba – Jiří Mlčkovský, Petr Šindelář, Lukáš Sýkora, Jan Vojtěch, Radek Vojtěch vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský
53., 59. Jiří Mlčkovský
8. 11. 18 19:15 KORAB Modrý Svině A Rumpra Praha FC 9. 1:2 (1:0)
Poklidné utkání v přátelském duchu. Domácí měli v první půli převahu, ale nedokázali z ní vytěžit víc než jeden gól. Rumpra i bez střídání po přestávce zabrala a urvala dva body. Jakub Halamka, Karel Hrubeš
Modrý Svině A Rumpra Praha FC
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger vs Tomáš Kochman – Marian Baláž, Ondřej Čáp, Jiří Doležel, Daniel Hancko, Libor Kosman, Karel Temiak
27. Tomáš Rosenberger 34. Marian Baláž
54. Jiří Doležel
1. 11. 18 19:15 KORAB Gepard AFC Modrý Svině A 8. 8:2 (4:2)
Hosté kousali, ale nezvládli konec prvního poločasu ani vstup do druhé půle a bylo po nadějích. Dufek
Gepard AFC Modrý Svině A
Jan Kulendík – Michal Beitler, Vasil Boev, Michal Chaloupka, Martin Felix, Lukáš Fiala, Jan Hulvert, Jaroslav Libánský, Karel Rochl vs Adam Marcinik – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský
4., 49. Karel Rochl
20., 52. Jan Hulvert
29., 30., 50. Vasil Boev
36. Michal Chaloupka
16. Martin Jedlička
27. Michal Bočan
25. 10. 18 19:15 KORAB Modrý Svině A Bakera 7. 2:8 (1:3)
Jednoznačné utkání, ve kterém Kuděj chladnokrevně zakončoval akce svých spoluhráčů a soupeře porazil prakticky sám. Domácí se snažili, ale chyběla jim kvalita v koncovce. Ve druhém poločase otevřeli obranu a inkasovali z brejků. Dufek
Modrý Svině A Bakera
Anton Olchovoj – Martin Bláha, Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Tomáš Rosenberger vs Jakub Los – Michal Jalovecký, Jiří Kuděj, Ondřej Mareš, Radim Matysík, Jan Řežábek
16. Lukáš Musil
38. OG
22., 60. Jan Řežábek
25., 30., 35., 41., 43., 47. Jiří Kuděj
18. 10. 18 19:15 KORAB Bulánci Modrý Svině A 6. 8:2 (4:2)
Vítězové i bez střídání přehrávali většinu zápasu svého soupeře, hlavně rychlostí a kvalitou kombinace. Hosté bojovali, ale na sehraného soupeře prostě neměli. Novotný
Bulánci Modrý Svině A
Martin BaštaLukáš Kalenda, Martin Kudláček, Ondřej Malíček, Milan Seko, Petr Všetečka vs Pavel Řeháček – Martin Bláha, Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský, David Straka
8., 59. Martin Kudláček
21., 30., 47., 52., 57. Lukáš Kalenda
30. Ondřej Malíček
5. Adam Marcinik
25. Ivo Kurhajec
11. 10. 18 19:15 KORAB Modrý Svině A Palouček AC 5. 2:2 (1:0)
Po vyrovnaném utkání skončil zápas zaslouženě remízou. Kohout
Modrý Svině A Palouček AC
Pavel Řeháček – Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský, David Straka vs Marek Grůša – Ivan Junas, Jakub Kadeřábek, Roman Krichebauer, Ondřej Miček, Tomáš Pekár, Jakub Troníček, Lukáš Vizingr
23. Tomáš Rosenberger
57. Lukáš Musil
59 David Straka 36., 45. Roman Krichebauer
4. 10. 18 19:15 KORAB U.G.A.R. FC Modrý Svině A 4. 4:3 (2:0)
Zápas se vyvíjel jasně pro domácí, ale hosté se po přestávce probrali a nakonec z toho byl boj až do konce. Martin Žižkovský, Zdeněk Tomášek
U.G.A.R. FC Modrý Svině A
Grygorii Bondar – David Ardbelava, Bogdan Cirlan, Oleksandr Desyk, Sándor Kohán, Ridan Muradov, Alnur Oskar, Yaroslav Peliak, Mykola Svorozhynskyy vs David Straka – Martin Bláha, Michal Bočan, Martin Jedlička, Ivo Kurhajec, Adam Marcinik, Lukáš Musil, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Filip Sázavský