Ne 7.10.18 13:45 TEMPO England Praha 1.FC Zahradní Město   (HL8N)
Ne 7.10.18 15:00 TEMPO Bad Boys FC Potíže   (HL8L)
Čt 1.11.18 19:15 TEMPO Balabuška Old TJ Tatarský biftek VET   (VL4B)
Čt 1.11.18 20:30 TEMPO TBC Lachtan VET SS Hábula   (VL3D)
St 21.11.18 19:00 MIKU2 Traktor Humus SUP A Slepí koně SUP   (SVL3A)
St 21.11.18 20:15 MIKU2 AC SK FC Spirit bar FC B   (HL4D)

4. 12. 18 19:00 ZABEH Samson Bonella A La Famiglia 11. 1:11 (0:6)
Už jistý postupující Samson nastoupil s hodně prořídlou sestavou a s velkou chutí hrající hosté toho samozřejmě využili.
Samson Bonella A La Famiglia
Jan Bárta – Jan Augustin, Martin Čermák, Petr Čermák, Václav Kural, Jiří Samek, Tomáš Zupka vs Marian Krajč – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Jan Roubíček, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
44. Václav Kural 5. Jan Zuna
12., 15., 42., 54. Carlo Maria Maione
21., 33. Matěj Zuna
23., 24., 31. Pavel Sochor
40. Josef Kurka
20. 11. 18 20:15 P3 La Famiglia Penco FC 10. 5:2 (1:1)
Rychlý fotbálek s pěknými kombinacemi, hraný za chladného a deštivého počasí. Hosté se v druhém poločase snažili zvrátit výsledek hrou bez brankáře, ale neúspěšně.
La Famiglia Penco FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Jan Roubíček, Michal Sochor, Pavel Sochor, Marek Zahořák, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Pavel Kunert – Filip Bari, Battseren Baterdene, Vladyslav Bobko, Lukáš Doležel, Tomáš Hertl, Jan Hořejší, David Prachař, Michal Voith
3. Josef Kurka
42. Matěj Zuna
49. Pavel Sochor
53. Carlo Maria Maione
55. Jan Zuna
15., 43. OG
6. 11. 18 19:15 STER1 Papíráci CF La Famiglia 9. 3:1 (1:1)
Slušné utkání z obou stran, Papíráci zásluhou hattricku Dosoudila vydřeli výhru.
Papíráci CF La Famiglia
David Šulc – Michal Dosoudil, Martin Folprecht, Petr Houštecký, Ondřej Křížek, Michal Ördög, Michal Stross vs Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Michal Sochor, Martin Šustr, Marek Zahořák, Jan Zuna, Matěj Zuna
11., 39., 58. Michal Dosoudil 24. Josef Kurka
30. 10. 18 19:30 HANSP La Famiglia Gente - Yeti FC 8. 4:5 (3:4)
Hosté v prvním poločase prohrávali 1:3, ještě do půle ale výsledek otočili a po přestávce těsné vedení uhájili. Husák
La Famiglia Gente - Yeti FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Jan Doskočil – Lukáš Cotman, Roman Kadavý, Tomáš Kolařík, Michael Repetný, David Šámal, Marek Zámečník
3., 6., 13. Carlo Maria Maione
47. Josef Kurka
5., 24. Roman Kadavý
26., 27. Lukáš Cotman
32. Michael Repetný
23. 10. 18 19:15 MOTO3 Nova LFC A La Famiglia 7. 0:6 (0:0)
Ve druhé půli poklidného zápasu Nova svého soupeře jasně přehrála a zaslouženě zvítězila. Utkání bylo kontumováno ve prospěch La Famiglie pro start dvou hráčů v trestu v týmu Nova A.
Nova LFC A La Famiglia
Lukáš Rob – Václav Kryštof, Daniel Kubát, Daniel Rajmon, Michael Štorc, Patrik Štorc, Štěpán Urban vs Petr Dvořák – Vojtěch Obhlídal, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
32., 35. Štěpán Urban
40., 42. Daniel Kubát
36. Matěj Zuna
16. 10. 18 20:15 P3 La Famiglia Absinth 6. 3:5 (1:1)
Vyrovnané, bojovné utkání se spoustou šancí na obou stranách. Vojtěch Hejma, Karel Sádlo ml.
La Famiglia Absinth
Josef Kurka – Patrik Bečvář, Petr Dvořák, Vojtěch Obhlídal, Pavel Sochor, Martin Šustr, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Michael Štván – Kamil Bašista, Adam Hartl, Ladislav Just, Jiří Medvec, Martin Moník, Hynek Šimon, František Sklenář, Václav Sklenář, Marek Stockinger, Štěpán Vaněček, Martin Zeman
45., 55. Václav Sklenář
9. 10. 18 20:15 P3 La Famiglia Šméčka 5. 0:2 (0:1)
Běhavé, důrazné utkání, ale v duchu fair-play. Šméčka byla o chlup lepší a berou oba body. Čapla
La Famiglia Šméčka
Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Martin Šustr, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna vs Marek Požár – Tomáš Hruška, Pavel Kasal, Tomáš Koranda, Martin Lošonský, David Petrmann, Jiří Šmolík
22., 58. David Petrmann
2. 10. 18 19:00 P1 Palouk SK La Famiglia 4. 5:1 (2:1)
Domácí byli rychlejší a sehranější. Kovařík
Palouk SK La Famiglia
Lukáš Semko – Jiří Böhm, Pavel Brejška, Jakub Daněk, Tomáš Dlabal, Vít Kocur, Jan Sikora, Matěj Štěpánek, Mikhail Svanidze, Adam Varkoček vs Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Pavel Sochor, Martin Šustr, Jan Zuna, Matěj Zuna, Pavel Zuna
5. Tomáš Dlabal
13., 40. Adam Varkoček
46. Mikhail Svanidze
59. Jakub Daněk
27. Matěj Zuna
25. 9. 18 20:15 METE1 La Famiglia Morová rána 1.FC 3. 1:5 (1:2)
Morová rána hrála od začátku s vysokém nasazením. Rozhodla ale jejich perfektní obrana a smrtící protiútoky. Hostům se nedařilo v koncovce a taktika soupeře je evidentně zaskočila.
La Famiglia Morová rána 1.FC
Petr DvořákJosef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Jiří Šimral, Martin Šustr, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Adam Boruta, Václav Doubek, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, David Šmejkal
28. Josef Kurka 8. David Šmejkal
20., 59. Václav Doubek
51., 55. Adam Boruta
18. 9. 18 19:00 P1 Steve La Famiglia 2. 5:1 (2:0)
Relativně vyrovnaný, slušný zápas, domácí byli produktivnější. Pavel Váňa, Matěj Šmutzer
Steve La Famiglia
Rostislav Kosek – Jan Autrata, Jan Hájek, Filip Hrbek, Jan Kokeš, Jan Laibl, Bastien Lizé, Martin Tichý, Slavomír Trepera vs Petr DvořákJosef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Jiří Šimral, Pavel Sochor, Jan Zuna, Matěj Zuna
15., 37. Filip Hrbek
21., 31., 50. Slavomír Trepera
33. Josef Kurka
11. 9. 18 20:45 ARIT La Famiglia Stará dáma 1. 5:0 (3:0)
Herně velice vyrovnaný, rychlý zápas, který nakonec rozhodlo to, že domácí mohli střídat.
La Famiglia Stará dáma
Petr Dvořák – Patrik Bečvář, Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Jiří Šimral, Pavel Sochor, Martin Šustr, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Jakub Berger – Milan Hanák, Michal Hořínek, Vladimír Křelina, Václav Kulhavý, Martin Štancl