Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 19:30 | STOD | Pajzovna FC Petrohradská BFK A | 11. | 6:0 |
St 5.12.18 | 19:30 | ARIT | Pendula Bona AC Opatovští kanonýři FC | 11. | 5:1 |
St 5.12.18 | 19:30 | CESMI | Spirit bar FC B Dirty Bastards | 11. | 2:4 |
St 5.12.18 | 19:30 | BECH | Ramutant CF Lachtánci 1.WC | 11. | 1:1 |
St 5.12.18 | 19:00 | MIKU2 | Vokra VV AC SK FC | 11. | 0:6 k. |
St 5.12.18 | 19:00 | P2 | Pozdní sběr II Líheň talentů 2015 | 11. | 3:6 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC SK FC | 11 | 8 | 3 | 0 | 55:14 | 19 |
2. | Líheň talentů 2015 | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:34 | 19 |
3. | Pendula Bona AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:32 | 16 |
4. | Dirty Bastards | 11 | 5 | 3 | 3 | 59:45 | 13 |
5. | Vokra VV | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:36 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:26 | 12 |
7. | Pozdní sběr II | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:35 | 11 |
8. | Lachtánci 1.WC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
9. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:44 | 8 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:41 | 7 |
11. | Spirit bar FC B | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:48 | 2 |
12. | Ramutant CF | 11 | 0 | 2 | 9 | 16:49 | 2 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Čt 6.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Ramutant CF |
Út 11.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Pajzovna FC |
Po 17.9.18 | 18:00, 19:15, 20:30 | KORAB | Pendula Bona AC |
Po 17.9.18 | 19:00, 20:15 | P2 | AC SK FC |
Út 18.9.18 | 19:15, 20:30 | MOTO2 | Pozdní sběr II |
Pá 21.9.18 | 18:15, 19:30 | DEKAN | Opatovští kanonýři FC |
Út 25.9.18 | 19:00, 20:15 | METE2 | Líheň talentů 2015 |
Út 25.9.18 | 19:00, 20:15 | P2 | Petrohradská BFK A |
Po 1.10.18 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Spirit bar FC B |
Út 2.10.18 | 19:30, 20:45 | STOD | Dirty Bastards |
Po 8.10.18 | 17:45, 19:00, 20:15 | ZABEH | Vokra VV |
Pá 12.10.18 | 18:15, 19:30 | HANSP | Opatovští kanonýři FC |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Ondřej Štefančik | Pozdní sběr II | 24 |
2. | David Hruška | Sean team A | 20 |
3. | Svatopluk Sýkora | Vokra VV | 19 |
4. | Václav Malčánek | Dirty Bastards | 18 |
5. | Martin Císař | Dirty Bastards | 15 |
6. | Michael Mácha | AC SK FC | 13 |
7. | David Adamček | s.Oliver A | 10 |
8. | Matouš Mentberger | Pendula Bona AC | 10 |
9. | Jan Tyburec | Lachtánci 1.WC | 10 |
10. | Lukáš Lefler | Pajzovna FC | 9 |
11. | Radek Činovec | Vokra VV | 9 |
12. | Václav Klán | Pajzovna FC | 8 |
13. | Petr Janošík | Dirty Bastards | 8 |
14. | Milan Hložek | Dirty Bastards | 8 |
15. | Jiří Kurek | Líheň talentů 2015 | 7 |
16. | Lukáš Podzimek | Pendula Bona AC | 7 |
17. | Kamil Moudrý | Spirit bar FC B | 7 |
18. | Tomáš Vejvoda | Vokra VV | 7 |
19. | Pavel Krejzar | Vokra VV | 6 |
20. | David Světlík | Pajzovna FC | 6 |