Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 19:30 | STOD | Pajzovna FC Petrohradská BFK A | 11. | 6:0 |
St 21.11.18 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Vokra VV | 10. | 2:1 |
St 14.11.18 | 19:00 | P2 | Opatovští kanonýři FC Petrohradská BFK A | 9. | 3:3 |
St 7.11.18 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Spirit bar FC B | 8. | 5:2 |
St 31.10.18 | 19:00 | P2 | Líheň talentů 2015 Petrohradská BFK A | 7. | 3:2 |
St 17.10.18 | 19:00 | P2 | Petrohradská BFK A Ramutant CF | 6. | 3:1 |
St 10.10.18 | 20:30 | SCBEC | Lachtánci 1.WC Petrohradská BFK A | 5. | 0:1 |
St 3.10.18 | 19:00 | P2 | Petrohradská BFK A Pozdní sběr II | 4. | 2:4 |
St 26.9.18 | 20:15 | P1 | Dirty Bastards Petrohradská BFK A | 3. | 3:3 |
St 19.9.18 | 20:15 | MIKU4 | AC SK FC Petrohradská BFK A | 1. | 3:1 |
St 12.9.18 | 19:00 | P2 | Petrohradská BFK A Pendula Bona AC | 2. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | AC SK FC | 11 | 8 | 3 | 0 | 55:14 | 19 |
2. | Líheň talentů 2015 | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:34 | 19 |
3. | Pendula Bona AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 37:32 | 16 |
4. | Dirty Bastards | 11 | 5 | 3 | 3 | 59:45 | 13 |
5. | Vokra VV | 11 | 6 | 1 | 4 | 48:36 | 13 |
6. | Petrohradská BFK A | 11 | 5 | 2 | 4 | 28:26 | 12 |
7. | Pozdní sběr II | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:35 | 11 |
8. | Lachtánci 1.WC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:35 | 8 |
9. | Opatovští kanonýři FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 27:44 | 8 |
10. | Pajzovna FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 35:41 | 7 |
11. | Spirit bar FC B | 11 | 1 | 0 | 10 | 19:48 | 2 |
12. | Ramutant CF | 11 | 0 | 2 | 9 | 16:49 | 2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 25.9.18 | 19:00 | P2 | Absinth Steve (HL4C) |
Út 25.9.18 | 20:15 | P2 | Blok D Modrá vopice TJ (HL7C) |
Čt 18.10.18 | 19:00 | P3 | Tutto bene B Real Hagrid CF (HL6G) |
Čt 18.10.18 | 20:15 | P3 | Přezletice SK RSC Lord Mayor Idiot (HL4E) |
Ne 11.11.18 | 18:45 | DEKAN | Los Gigoalos VET Tycho de Brahe VET (VL4E) |
Ne 11.11.18 | 20:00 | DEKAN | England Praha DDR FC (HL8N) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dreksler Václav | 10 | 1 |
Jarolím Vojtěch | 10 | 2 |
Králík Lukáš | 6 | 6 |
Maskaluk Milan | 7 | 2 |
Neuwirth Jan | 5 | 1 |
Pavel Vladimír | 6 | 3 |
Procházka Tomáš | 9 | 3 |
Rajniš Jakub | 5 | 2 |
Smolík Tomáš | 10 | 2 |
Stránský Radek | 7 | 0 |