Út 16.10.18 17:45 MIKU2 Forejt FC Gangbeng   (HL8E)
Út 16.10.18 19:00 MIKU2 Ortopedie Flamengo FC SUP   (SVL2A)
Út 16.10.18 20:15 MIKU2 Klapzubova jedenáctka JUDr. Brouk Pytlík   (HL7C)
Út 6.11.18 17:45 ZABEH Santa Dominica VET Anton aus Tirol   (VL2B)
Út 6.11.18 19:00 ZABEH Radouč FC B Bítovská SUP   (SVL2A)
Út 6.11.18 20:15 ZABEH Samson Bonella A Morová rána 1.FC   (HL4C)

30. 11. 18 18:00 P2 Lord Mayor Idiot Efficenza AC 11. 3:1 (0:1)
Pěkné, bojovné utkání. Hosté byli v první půli aktivnější. V druhé půli Lordi přidali a po zásluze vyhráli.
Lord Mayor Idiot Efficenza AC
Michal Pinka – Pavol Bendík, Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, Karel Janďourek, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jan Zralý
32., 54. Petr Sedláček
40. Karel Engliš
30. Jiří Ditter
16. 11. 18 19:15 ZAK Efficenza AC Kbelské vosy B 10. 5:0 (1:0)
Utkání dobré úrovně, v němž se prosadili přesněji zakončující hráči Efficenzy. Trnka
Efficenza AC Kbelské vosy B
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jan Zralý vs Marek Owsiany – Martin Budař, Miroslav Hulín, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Jan Traub
29. Jiří Ditter
37. Jan Hanzal
47., 55. Václav Semenec
53. Vladimír Pavlečko
9. 11. 18 19:15 ZAK Jižní Sheepy Efficenza AC 9. 1:3 (0:2)
Ofenzivní utkání, ve kterém byli v zakončení efektivní hosté.
Jižní Sheepy Efficenza AC
Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
38. Lukáš Balcárek 5., 21. František - Josef Hladík
57. Jan Zralý
4. 11. 18 20:00 P2 Efficenza AC Periferie United 8. 3:0 (1:0)
Parádní souhra, nasazení a tempo ze strany domácích. Ti ale definitivně rozhodli až v závěru.
Efficenza AC Periferie United
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa vs Vojtěch Buřič – Lukáš Ambros, Jan Dosoudil, Daniel Ochman, Adam Pejsar, Marián Šeliga, Martin Štěrba, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek
11. Vladimír Pavlečko
54., 58. Radek Říha
26. 10. 18 18:15 STOD Gladiators Beroun Efficenza AC 7. 2:5 (0:3)
Hosté byli běhavější a přes snahu Gladiators zaslouženě získali oba body. Novotný
Gladiators Beroun Efficenza AC
Antonín Joska – Milan Březina, Josef Hejna, Jan Majer, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Martin Schenk, Jakub Švéda vs Lukáš Froněk – Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa
48. Jan Majer
50. Martin Schenk
7., 28. František - Josef Hladík
8., 36. Radek Říha
45. Břetislav Klápště
19. 10. 18 19:15 ZAK Efficenza AC Defect Praha 6. 4:2 (4:1)
Zasloužená výhra Efficenzy. Hosté se dostali do hry až ve druhém poločase, tříbrankové manko ale už nedokázali dohnat. Voldán
Efficenza AC Defect Praha
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička
17. Radek Říha
20. František - Josef Hladík
24. Kamil Bouzid
25. Jiří Ditter
28. Václav Skopový
46. Jan Hammer
12. 10. 18 19:15 ZAK Efficenza AC Přezletice SK RSC 5. 6:2 (2:0)
Dynamický bojovný zápas, ve kterém domácí svou kvalitou jasně předčili soupeře. Janča
Efficenza AC Přezletice SK RSC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jan Zralý vs Tomáš Zemánek – Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Josef Macháč, Lukáš Myška, David Rek, Jakub Šiller
57. Josef Macháč
5. 10. 18 18:00 SCBEC Co je? Efficenza AC 4. 2:7 (0:2)
Efficenza měla skvělý nástup a rychle vedla 2:0. Pak se hra vyrovnala a možná byli chvílemi lepší i domácí. V divoké pasáži mezi 38. a 39. minutou pak udrželi hosté svůj dvoubrankový náskok a následně výsledek ještě pojistili.
Co je? Efficenza AC
Jozef Ščury – Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Jiří Tlamsa
38. Martin Podroužek
39. Karel Šimek
2. František - Josef Hladík
3., 39., 46. Vladimír Pavlečko
38., 48. Radek Říha
44. Jiří Ditter
23. 9. 18 20:00 ZAK Efficenza AC Bruins FC 3. 1:3 (1:3)
Slušně hrané utkání, kterému by slušela remíza. Michal Jun, Tomáš Pokorný
Efficenza AC Bruins FC
Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Kyrylo Linov, Roman Mitakin, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Ilia Skirdov, Dmytro Zaporozhchenko
18. Radek Říha 3. Andrey Polyakov
12., 20. Vladimir Pushkarev
14. 9. 18 19:15 ZAK KTB B Efficenza AC 2. 2:4 (2:1)
Velmi nervózní utkání zejména ze strany domácích, kteří neunesli obrat ve druhém poločase. Hosté zodpovědně bránili a vyráželi do nebezpečných brejků. Josef Hochman
KTB B Efficenza AC
Tomáš Štěpán – Dominik Behan, Martin Halama, Daniel Hanžl, Roman Krsek, Tomáš Krupka, Tomáš Šebor, Jan Švára, Mykola Svitlyk, David Tričkov vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
1. Roman Krsek
13. Daniel Hanžl
40 Daniel Hanžl
59 Mykola Svitlyk
22. Jiří Ditter
36., 40., 57. František - Josef Hladík
4. 9. 18 19:00 P3 Efficenza AC Pivson a Pofel 1. 2:4 (0:2)
Pěkné útočné utkání hrané ve vysokém tempu. Zatímco domácí byli více na míči a více se tlačili do zakončení, hosté z brejků stříleli branky lehce.
Efficenza AC Pivson a Pofel
Lukáš Froněk – Jiří Ditter, Jan Hanzal, František - Josef Hladík, Vojtěch Jůza, Břetislav Klápště, Petr Louda, Vladimír Pavlečko, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý vs Matěj Pokorný – Matouš Bém, Martin Hrycej, Matouš Knapp, Michal Kovář, Václav Pinkas