Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Pá 30.11.18 | 18:15 | PRKOP | Jižní Sheepy Gladiators Beroun | 11. | 5:2 |
Pá 16.11.18 | 19:15 | P2 | Gladiators Beroun Periferie United | 10. | 0:3 |
Pá 9.11.18 | 19:15 | P2 | Gladiators Beroun Přezletice SK RSC | 9. | 1:4 |
Pá 2.11.18 | 18:15 | STOD | Defect Praha Gladiators Beroun | 8. | 1:4 |
Pá 26.10.18 | 18:15 | STOD | Gladiators Beroun Efficenza AC | 7. | 2:5 |
Pá 19.10.18 | 18:00 | SCBEC | Co je? Gladiators Beroun | 6. | 0:2 |
Pá 12.10.18 | 19:30 | HANSP | Gladiators Beroun Bruins FC | 5. | 3:3 |
Pá 5.10.18 | 18:15 | STOD | KTB B Gladiators Beroun | 4. | 1:5 |
St 26.9.18 | 19:30 | HANSP | Gladiators Beroun Kbelské vosy B | 1. | 5:5 |
St 19.9.18 | 18:15 | HANSP | Gladiators Beroun Pivson a Pofel | 3. | 1:1 |
Čt 13.9.18 | 19:30 | ARIT | Lord Mayor Idiot Gladiators Beroun | 2. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Bruins FC | 11 | 8 | 2 | 1 | 47:25 | 18 |
2. | Efficenza AC | 11 | 8 | 0 | 3 | 41:21 | 16 |
3. | Pivson a Pofel | 11 | 6 | 2 | 3 | 34:31 | 14 |
4. | Periferie United | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:28 | 12 |
5. | Přezletice SK RSC | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:32 | 12 |
6. | Kbelské vosy B | 11 | 5 | 1 | 5 | 42:43 | 11 |
7. | Lord Mayor Idiot | 11 | 4 | 2 | 5 | 31:29 | 10 |
8. | Jižní Sheepy | 11 | 6 | 0 | 5 | 33:35 | 10 |
9. | Gladiators Beroun | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:30 | 10 |
10. | KTB B | 11 | 2 | 3 | 6 | 31:38 | 7 |
11. | Defect Praha | 11 | 2 | 2 | 7 | 21:35 | 6 |
12. | Co je? | 11 | 2 | 0 | 9 | 17:41 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 17.10.18 | 17:45 | MIKU3 | Holosmetky FC B Atletico Dělo SFC A (HL5E) |
St 17.10.18 | 19:00 | MIKU3 | Playboy team AC Literpool United (HL8G) |
St 17.10.18 | 20:15 | MIKU3 | Notorkros FK VET Anton aus Tirol (VL2B) |
St 14.11.18 | 18:15 | STER3 | Warrior MAC AC Tylen (HL8F) |
St 14.11.18 | 19:30 | STER3 | Cinda Fernet UVL II V.C. II (UVL2B) |
St 14.11.18 | 20:45 | STER3 | Tycho de Brahe SUP Rokoska SUP (SVL3B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Březina Milan | 6 | 3 |
Hejna Josef | 7 | 3 |
Joska Antonín | 11 | 5 |
Jovkov Asen | 8 | 1 |
Kuchař Adam | 9 | 0 |
Kuchař Samuel | 10 | 0 |
Majer Jan | 7 | 4 |
Patera Jiří | 10 | 2 |
Pospíšil Stanislav | 9 | 0 |
Schenk Martin | 8 | 3 |
Švéda Jakub | 9 | 1 |