Ne 16.9.18 18:45 MIKU1 Atlanta Žižkov FC Bohemia Roztyly   (HL6L)
Ne 16.9.18 20:00 MIKU1 S.T.R.U.P. Lesser Side FC   (HL6L)
Ne 23.9.18 18:45 MIKU1 Normální Chlapi Plameňáci 1.FC A   (HL3D)
Ne 2.12.18 18:45 MIKU1 Valícíse Kojoti Huňáč PK   (HL5H)
Ne 2.12.18 20:00 MIKU1 Květák Kanálpucers PL   (HL6L)

30. 11. 18 18:15 PRKOP Jižní Sheepy Gladiators Beroun 11. 5:2 (4:0)
Domácí herně a výsledkově dominovali. Gladiators se do hry dostali až v druhém poločase a v posledních deseti minutách trochu zkorigovali skóre.
Jižní Sheepy Gladiators Beroun
Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Samuel Kuchař – Milan Březina, Josef Hejna, Antonín Joska, Adam Kuchař, Jan Majer, Jiří Patera, Stanislav Pospíšil, Jakub Švéda
3. David Veselý
17., 18., 47. Lukáš Balcárek
20. Jan Hroník
51. Antonín Joska
58. Jan Majer
15. Samuel Kuchař
18. 11. 18 20:00 MIKU3 Defect Praha Jižní Sheepy 10. 2:6 (2:2)
Defect po dobrém vstupu do zápasu začal ztrácet a druhý poločas už jasně patřil vítězům.
Defect Praha Jižní Sheepy
Jan Korostenski – Jan Hammer, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner, Kristian Zradička vs Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Petr Kučera, Lukáš Melichar
4. Kristian Zradička
8. Ján Somora
18., 29., 60. Lukáš Balcárek
45. Petr Kučera
47. Filip Balcárek
48. Kiryl Kokarau
9. 11. 18 19:15 ZAK Jižní Sheepy Efficenza AC 9. 1:3 (0:2)
Ofenzivní utkání, ve kterém byli v zakončení efektivní hosté.
Jižní Sheepy Efficenza AC
Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý vs Lukáš Froněk – Kamil Bouzid, Jiří Ditter, František - Josef Hladík, Břetislav Klápště, Vladimír Pavlečko, Radek Říha, Václav Semenec, Jiří Tlamsa, Jan Zralý
38. Lukáš Balcárek 5., 21. František - Josef Hladík
57. Jan Zralý
2. 11. 18 18:00 ZAK Co je? Jižní Sheepy 8. 0:3 (0:2)
Hosté byli všude o krok napřed a skóre postupně narůstalo. Ojedinělé pokusy domácích pochytal brankář Sheepů.
Co je? Jižní Sheepy
Jozef Ščury – Jakub Hybš, Jiří Klůna, Martin Podroužek, Karel Šimek, Pavel Tomášek, Pavel Vokoun, Petr Vorm vs Michael Puchar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Michal Kubelka, Petr Kučera, Lukáš Melichar
8. Lukáš Balcárek
10. Roman Hegenbart
36. Lukáš Melichar
28. 10. 18 13:45 P2 Jižní Sheepy Bruins FC 7. 1:3 (1:1)
Ze strany Bruins zbytečně vyhecované utkání, jinak ale hezký zápas.
Jižní Sheepy Bruins FC
Michael Puchar – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar vs Ivan Bareika – Rinat Akhmetov, Roman Chudopal, Kyrylo Linov, Roman Mitakin, Andrey Polyakov, Vladimir Pushkarev, Dmytro Zaporozhchenko
17. Lukáš Melichar 15., 60. Kyrylo Linov
31. Roman Mitakin
11. Kyrylo Linov
21. 10. 18 10:00 TEMPO KTB B Jižní Sheepy 6. 0:1 (0:0)
Srdnatý výkon domácích nakonec nestačil ani na bod. Nadějný výsledek drželi přitom až do 59. minuty, kdy nechytatelnou střelou do šibenice rozhodl kapitán Sheepů. Beneš
KTB B Jižní Sheepy
Vojtěch Roubíček – Dominik Behan, Petr Karlický, Tomáš Krupka, Jan Švára vs Michael PucharLukáš Balcárek, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Lukáš Melichar, David Veselý
59. Lukáš Balcárek
14. 10. 18 20:00 MIKU3 Jižní Sheepy Pivson a Pofel 5. 4:6 (1:5)
Fotbalovější domácí podcenili nadšeně bojujícího soupeře a v poločase prohrávali o čtyři góly. Za téměř beznadějného stavu se Sheepy zvedly a dokázaly výsledek zdramatizovat, na vyrovnání to už ale nestačilo.
Jižní Sheepy Pivson a Pofel
Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Petr Kučera, Michael Puchar vs Lukáš Petrus – Michael Augustin, Matouš Knapp, Jiří Kolísko, Jan Pecháček, Václav Pinkas, Matěj Pokorný, Petr Valášek
40. Jan Pecháček
7. 10. 18 20:00 P1 Lord Mayor Idiot Jižní Sheepy 4. 9:2 (4:0)
Intenzivní zápas s větší iniciativou domácích. Hosté měli docela dost šancí, ale nebyli přesní.
Lord Mayor Idiot Jižní Sheepy
Michal Pinka – Petr Burget, Karel Engliš, Vladimír Folber, František Křesťan, Michal Schneider, Petr Sedláček, Vlastimil Váňa vs Petr Kučera – Lukáš Balcárek, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Lukáš Melichar, Michael Puchar, David Veselý
7., 12., 50., 54. Vladimír Folber
21., 22., 49., 58. Petr Sedláček
57. Vlastimil Váňa
35., 51. David Veselý
21. 9. 18 20:30 ZAK Jižní Sheepy Kbelské vosy B 3. 6:4 (4:1)
Vyrovnané utkání skončilo nakonec lépe pro Jižní Sheepy. Vostatek
Jižní Sheepy Kbelské vosy B
Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Milan Kozel, Petr Kučera, Michael Puchar vs Marek Owsiany – Martin Budař, Miroslav Hulín, Lukáš Mejsnar, Jan Musel, Radim Povýšil, Čeněk Skoč, Jaroslav Souček, Tomáš Svoreň
43. Tomáš Svoreň
14. 9. 18 19:30 LITVI Přezletice SK RSC Jižní Sheepy 2. 4:0 (3:0)
Pohledné, kombinační akce na obou stranách. Domácí působili sehranějším dojmem a jejich kompaktní výkon stačil na pohodlnou výhru.
Přezletice SK RSC Jižní Sheepy
Tomáš Zemánek – Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Josef Macháč, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Karel Štefík vs Milan Kozel – Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Kiryl Kokarau, Michal Kubelka, Petr Kučera, Lukáš Melichar, David Veselý
10., 30., 31. David Rek
29. Jakub Šiller
9. 9. 18 20:00 MIKU2 Periferie United Jižní Sheepy 1. 2:4 (2:1)
Domácí zvládli ještě během prvního poločasu otočit výsledek, druhá půle ale patřila znovu Sheepům. Husák
Periferie United Jižní Sheepy
Vojtěch Buřič – Jan Dosoudil, Daniel Ochman, Ondřej Richter, Marián Šeliga, Michal Šoka, Petr Venzara, Filip Zálešák, Jan Zídek vs Lukáš Melichar – Filip Balcárek, Lukáš Balcárek, Roman Hegenbart, Jan Hroník, Michal Kubelka, Petr Kučera, Michael Puchar, David Veselý