St 5.9.18 17:45 ZABEH Executors United Strašnická SK A   (HL6E)
St 5.9.18 19:00 ZABEH Blesk VK VET B To mi stačí VET   (VL4C)
St 5.9.18 20:15 ZABEH Trops 1.SK Mystique Dynamo CF   (HL3C)
St 5.12.18 17:45 MIKU4 Torpedo Barrandov Saens 1.FC A   (HL2B)
St 5.12.18 19:00 MIKU4 Surtep Beroun AC Tylen   (HL8F)
St 5.12.18 20:15 MIKU4 Playboy team AC Dynamit Vršovice   (HL8G)

3. 12. 18 20:15 MIKU4 Útlum Kvantanámo 11. 4:5 (2:2)
Hra měla spád. Hosté udeřili už z prvního útoku a i dál šance střídala šanci. Větší snahu po vítězství prokázali hosté, kterým se navíc dařily standardní situace. Domácí už jenom korigovali.
Útlum Kvantanámo
Michal Dvořák – Tomáš Klokočník, Jakub Šejvl, Petr Toman, Michal Veselý, Pavel Zolman vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Filip Gross, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
57. Jaroslav Sochor
19. 11. 18 19:30 HOSTI Kvantanámo STS Chvojkovice - Brod 10. 4:4 (1:1)
Zajímavé utkání, Kvantanámo se dlouho nemohlo prosadit, ale v 52. minutě už vedlo 4:1. STS se ale nadechl k náporu a vyrovnal. Hošek
Kvantanámo STS Chvojkovice - Brod
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Jaroslav Sochor vs Jan Petřík – Tomáš Barták, Radim Fiala, Jan Modlík, Michal Opravil, Jan Váňa
20., 43. Adam Kubát
49. Dušan Kuzmík
52. Jakub Bíba
22., 59. Tomáš Barták
57. Radim Fiala
58. Jan Modlík
12. 11. 18 18:15 STER2 Santovi Sobi Kvantanámo 9. 5:7 (3:3)
Rychlý a kvalitní zápas, ve kterém domácí nedokázali vzdorovat hostům. Beneš
Santovi Sobi Kvantanámo
Tadeáš Helešic – Lukáš Garreis, Dominik Hajný, Adam Houda, Prokop Houda, Vladimír Nesvadba, Tomáš Švec, Jakub Vladyka vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Jan Maule, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
55., 58. Jaroslav Sochor
29. 10. 18 19:00 MIKU4 Kvantanámo Purple Team AFK 8. 3:1 (2:0)
Velmi pěkné ofenzivní utkání. Zpočátku měli více ze hry hosté a domácí několikrát zachránil gólman Kotek. Poté však převzali iniciativu domácí a zaslouženě zvítězili. Novotný
Kvantanámo Purple Team AFK
Jakub Kotek – Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Jan Maule, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor vs Radim Fulík – Adam Havránek, Antonín Kosina, Michael Kotrč, Matěj Lafata, Jaroslav Nováček, Jan Páv ml., Jakub Strašek, Milan Trýb, Lukáš Voráček
17., 27., 31. Adam Kubát 49. Milan Trýb
22. 10. 18 19:15 STER3 Princ Praha FC Kvantanámo 7. 1:5 (1:3)
Velice fotbalové utkání i přes nepřízeň počasí. Hosté těžili z držení míče a dobré kombinace. Navíc jim skvěle zachytal brankář. Beneš
Princ Praha FC Kvantanámo
Robert Machuta – Lukáš Hladký, Lubomír Nakládal, Ladislav Novotný, Daniel Petřek, Ondřej Sehnal, Petr Smolka, Radek Tuška, Pavel Urbanec, Mikuláš Veselý vs Jakub Kotek – Jan Hořejš, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
19. Radek Tuška 6. Jaroslav Sochor
7., 9. Adam Kubát
46. OG
50. Lukáš Houha
15. 10. 18 20:45 zzNOVOB Kvantanámo Praetorians FC B 6. 6:3 (2:2)
Domácí tým vyhrál zcela zaslouženě, hosté nedokázali vzdorovat. Petr
Kvantanámo Praetorians FC B
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Petr Čáha, Jan Hořejš, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat vs Martin Provazník – Martin Chaloupecký, Daniel Frank, Lukáš Houška, Miroslav Hrouzek, Petr Provazník, Michal Šefr, Jiří Wiesner
8., 18., 32., 41. Lukáš Houha
50., 58. Jakub Bíba
2. Petr Provazník
27., 51. Martin Chaloupecký
8. 10. 18 19:00 P3 Manchlastr FC Kvantanámo 5. 0:3 (0:1)
Vyrovnané, tvrdé utkání, ve kterém zvítězilo mužstvo s lepší koncovkou.
Manchlastr FC Kvantanámo
Jakub Bečvář – Jakub Čížkovský, Václav Kozel, Jan Křemen, Robert Němec, Jiří Šumbera, Jakub Tichý, Matěj Veselý, Pavel Vondrášek vs Jakub Kotek – Jakub Bíba, Petr Čáha, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
26., 59. Adam Kubát
46. Jaroslav Sochor
24. 9. 18 20:45 DEKAN Kvantanámo Libeň SK A 4. 4:3 (1:1)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro tým Kvantanámo. Voldán
Kvantanámo Libeň SK A
Jakub Kotek – Petr Čáha, Petr Hadraba, Lukáš Houha, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Jan Maule, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor vs Jaroslav Matějka – Rostislav Bakula, David Bečvář, Pavel Čtvrtečka, Petr Havlík, David Řezáč, Lukáš Trnka
29., 57. Adam Kubát
33. Jaroslav Sochor
36. Lukáš Houha
25., 56. Pavel Čtvrtečka
37. Lukáš Trnka
17. 9. 18 18:00 ZAK Kvantanámo Yellow Dildos A 3. 4:1 (3:1)
V prvním poločase Dildos riskovali s brankářem v poli a nevyplatilo se jim to - dostali dva góly z dálky do prázdné brány a navíc si dali vlastní. Na druhé straně právě brankář Dildos vstřelil z dálky gól na 1:3. Ve druhém poločase byla až do 54. minuty hra vyrovnaná, poté útočník Kvantanáma krásnou hlavičkou zvýšil na 4:1. Hošek
Kvantanámo Yellow Dildos A
Jakub Kotek – Jakub Bíba, Petr Čáha, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat vs Daniel Mareš – Marek Frank, Jan Fried, Yonas Moro, Jan Polcar, Martin Sobotka, Viet Anh Tran
17., 54. Petr Čáha
18. Jakub Bíba
21. OG
26. Daniel Mareš
10. 9. 18 20:30 STER2 4 TD Ala Bundy A Kvantanámo 2. 2:3 (2:1)
Velmi tvrdé utkání, které na stranu Kvantanáma strhl v posledních minutách aktivní Gross. Trošku smolný zápas pro domácí.
4 TD Ala Bundy A Kvantanámo
Jiří Šebesta – Peter Brťka, Martin Kukla, Radek Palkoska, Jan Ptáček, Matouš Skružný, Martin Štefan, Pavel Votánek vs Václav Mašek – Jakub Bíba, Filip Gross, Jan Hořejš, Adam Kubát, Dušan Kuzmík, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor
11., 20. Peter Brťka 15. Jakub Bíba
45. Adam Kubát
58. Filip Gross
3. 9. 18 20:45 HANSP Kvantanámo Weekend Warriors FC 1. 7:3 (3:1)
Hosté byli lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Kvantanámo Weekend Warriors FC
Jan Hořejš – Jakub Bíba, Petr Čáha, Filip Gross, Petr Hadraba, Dušan Kuzmík, Václav Mašek, Štěpán Návrat, Jaroslav Sochor vs Martin Čorba – Pavel Chmelík, Alejandro Fernández, Dávid Gubo, Jindřich Jonáš, Tomáš Rybáček