Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Út 4.12.18 | 17:45 | MIKU1 | KáGéčko A Tycho de Brahe FC A | 11. | 3:5 |
Út 20.11.18 | 17:45 | MIKU2 | Tycho de Brahe FC A Démoni | 10. | 2:5 |
Út 13.11.18 | 17:45 | MIKU1 | Hoblina Jižák FC Tycho de Brahe FC A | 9. | 6:1 |
Út 30.10.18 | 18:00 | HRAB1 | Tycho de Brahe FC A Netopýr TFC | 8. | 1:2 |
Út 23.10.18 | 17:45 | MIKU1 | Greenhorns FC Tycho de Brahe FC A | 7. | 2:3 |
Út 9.10.18 | 20:45 | DEKAN | Tycho de Brahe FC A MIFA Fighters FO | 6. | 2:2 |
Út 2.10.18 | 20:15 | MIKU3 | Friends Prague Tycho de Brahe FC A | 5. | 3:2 |
Út 25.9.18 | 19:00 | MIKU3 | Tycho de Brahe FC A Kehar Club FC | 4. | 3:5 |
Út 18.9.18 | 17:45 | MIKU1 | Felix club Tycho de Brahe FC A | 3. | 10:0 |
Út 11.9.18 | 18:00 | HRAB2 | Tycho de Brahe FC A Karcinogenní | 2. | 2:2 |
Út 4.9.18 | 18:15 | SLIVE | Smíchov PSK Tycho de Brahe FC A | 1. | 2:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | MIFA Fighters FO | 11 | 8 | 1 | 2 | 34:17 | 17 |
2. | Kehar Club FC | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:23 | 16 |
3. | Smíchov PSK | 11 | 8 | 0 | 3 | 35:22 | 16 |
4. | Friends Prague | 11 | 7 | 0 | 4 | 30:30 | 14 |
5. | Démoni | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:27 | 11 |
6. | Felix club | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:22 | 10 |
7. | KáGéčko A | 11 | 5 | 0 | 6 | 26:26 | 10 |
8. | Karcinogenní | 11 | 4 | 1 | 6 | 22:30 | 9 |
9. | Netopýr TFC | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:41 | 9 |
10. | Hoblina Jižák FC | 11 | 4 | 0 | 7 | 27:36 | 8 |
11. | Greenhorns FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 23:29 | 6 |
12. | Tycho de Brahe FC A | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:42 | 6 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 3.10.18 | 18:15 | LITVI | Blesk VK SUP Domácí potřeby SUP (SVL2B) |
St 3.10.18 | 19:30 | LITVI | Kopanda team FC Rumburaci A (HL7F) |
St 3.10.18 | 20:45 | LITVI | AC Tylen Black Ballet (HL8F) |
St 24.10.18 | 17:45 | ZABEH | Ďáblice FK Executors United (HL6E) |
St 24.10.18 | 19:00 | ZABEH | Bedna 98 FC G.I.C La Plate de Cünde (HL2B) |
St 24.10.18 | 20:15 | ZABEH | Steaua FC Pneuservis-Bartoušek (HL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrástecký Vladimír | 4 | 1 |
Dušek Přemysl | 3 | 2 |
Klokočka Marek | 11 | 6 |
Martiška Daniel | 11 | 3 |
Martiška Michael | 1 | 0 |
Pánek Martin | 11 | 0 |
Runtsch Jiří | 11 | 0 |
Růžek Rudolf | 11 | 5 |
Stejspal Jan | 7 | 2 |
Vrána Jan | 2 | 0 |
Zajíček Michal | 10 | 3 |