Čt 11.10.18 19:00 MOTO3 No fear KK Pod parou   (HL8I)
Čt 11.10.18 20:15 MOTO3 Misfits FC Real Oranjes   (HL8I)
Ne 11.11.18 16:15 BECH Talent Praha FC Fernet team Říčany   (HL7K)
Ne 11.11.18 17:30 BECH Troll FC Vozovna Hloubětín A   (HL7K)
Po 26.11.18 19:00 MOTO2 Prague City FC Guláš FC   (HL7A)
Po 26.11.18 20:15 MOTO2 Squadra Azzurra Těžká demence   (HL7B)

27. 11. 18 19:00 P1 Serfy.cz Raiffani 11. 1:7 (1:2)
Ve vyrovnaném utkání odpovídající 5. lize hosté zlomili zápas na začátku druhého poločasu a pak přidali další góly. Šťastka
Serfy.cz Raiffani
David Štípek – Vladimír Janůrek, Lukáš Londa, Marek Novák, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc vs Zdeněk Pospíšil – Michal Abraham, Lukáš Bezvoda, Simon Kolaja, Martin Piskorík, Vojtěch Štěpnička, Petr Vlček
10. Lukáš Londa 1., 31., 40., 41. Michal Abraham
29., 50. Martin Piskorík
36. Vojtěch Štěpnička
13. 11. 18 18:15 PRKOP Footside Serfy.cz 10. 8:5 (2:3)
Oboustranně kvalitní a slušně odehrané utkání, které se rozhodovalo až v závěru. Hostům na konci došly síly a soupeř to potrestal. Plucar
Footside Serfy.cz
Petr Cerman – Radek Duba, Pavel Horák, Tomáš Hos, Ondřej Michalčík, Jan Šmirkl, Lukáš Vachuta vs David Štípek – Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Lukáš Moravec, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc
51. Jaroslav Rosenkranc
6. 11. 18 18:15 LITVI Serfy.cz Demoliční četa 9. 3:5 (1:2)
Slušné utkání odehrané v nafukovací hale skončilo zaslouženou výhrou Demoliční čety. Beneš
Serfy.cz Demoliční četa
David Štípek – Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc vs Vít Klupák – Petr Beneš, David Brdek, Tomáš Čedík, Jaroslav Dobrý, Martin Marek, Zdeněk Najer, Oldřich Pastyřík, Michal Pechar, Michal Sofron, Tomáš Vencl, Robert Žemlička
40., 52. Martin Marek
23. 10. 18 18:00 ZAK Blaženka spiders Serfy.cz 8. 9:3 (3:0)
Moc hezký a poměrně čistý zápas, který suverénně vyhrála Blaženka.
Blaženka spiders Serfy.cz
Ondřej Machů – Zbyněk Faukner, Marek Jurčík, Marek Kotala, Karel Masařík, Ivan Pleskač, Martin Pleva, Martin Telipský, Lukáš Vavrla, Ondřej Vraj vs David Štípek – Jan Bednárik, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Jaroslav Rosenkranc
58. Lukáš Londa
16. 10. 18 19:30 HANSP Serfy.cz Tak dort jo 7. 2:7 (0:5)
Bohaté utkání plné krásných šancí a fotbalových momentů. Domácí prohráli na góly, ale na trefení brankové konstrukce jednoznačně vyhráli 8:0. Snad si Serfy vybraly smůlu na zbytek sezóny. Mlynařík
Serfy.cz Tak dort jo
David Štípek – Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Marek Novák, René Podskalský, Jaroslav Rosenkranc vs Marek Beneš – Radim Fořt, Metoděj Komárek, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Lukáš Měřička, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský
32. Jan Kaňka
44. René Podskalský
9., 10., 28., 30. Metoděj Komárek
23., 59. Jakub Slavík
33. Radim Fořt
9. 10. 18 19:15 SCBEC Sorry FC Serfy.cz 6. 4:2 (2:0)
Vyrovnané utkání. Sorry dokázalo dát v prvním poločase góly, to je uklidnilo a pak si hlídali výsledek. Pavel Dvořák
Sorry FC Serfy.cz
Petr Schwank – Pavel Hájek, Michal Mertl, Gustav Ondrejčík, Paul Reipen, Dominik Šimek, Michal Šístek, Vilém Svoboda vs David Štípek – Jan Bednárik, Jan Kaňka, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc
13. OG
26. Pavel Hájek
31. Michal Šístek
38. Paul Reipen
34. Lukáš Moravec
40. Jan Kaňka
2. 10. 18 20:15 METE2 Serfy.cz Serval KPKS 5. 2:5 (2:1)
Vyrovnané utkání, Serval zabral v druhé půli a jasně vyhrál. Lukáš Augustýn, František Presl
Serfy.cz Serval KPKS
David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc vs Martin Vaňourek – Jan Čanda, Daniel Knespl, Petr Krušina, Jakub Motl, Vojtěch Plecitý, Josef Řebíček, Karel Trejbal
13. Jakub Hrbáček
14. Lukáš Moravec
12. Daniel Knespl
33. Vojtěch Plecitý
36., 50. Karel Trejbal
56. Jakub Motl
25. 9. 18 20:45 BECH Tatran Válec Serfy.cz 4. 3:6 (2:2)
V úvodu Tatran soupeře překvapil a po rychlých akcích se ujal vedení. Serfy ale do půle stačily vyrovnat a po přestávce zvrátily výsledek ve svůj prospěch.
Tatran Válec Serfy.cz
Robert Johánek – Petr Ctibor, Marek Dastych, Lukáš Dlouhý, Petr Dlouhý, Vilém Hanzlík, Petr Houra, Filip Koudelka, Petr Ondřejíček, Pavel Pastorčák vs David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák
6. Lukáš Dlouhý
12., 58. Petr Dlouhý
15., 34. Jakub Hrbáček
20., 52. Jan Bednárik
38. Lukáš Moravec
45. Vladimír Janůrek
18. 9. 18 20:30 MOTO1 Sedm zbabělých A Serfy.cz 3. 4:5 (4:4)
Technicky a fotbalově vyspělí hráči hostů si dokázali vytvořit dvougólový náskok a nic nenasvědčovalo možnému zvratu. I díky kuriózním gólům se však domácí vzchopili a ve druhém poločase dokázali obrátit. Ve zkratce lze konstatovat, že nad individuální vyspělostí zvítězila dokonale organizovaná obrana a trpělivá kolektivní souhra.
Sedm zbabělých A Serfy.cz
Martin Janda – Jindřich Adolf, Vojtěch Ježek, Pavel Kříž, Jakub Mužík, Damián Nikodým, Jiří Rohlík vs David Štípek – Petr Hénig, Jakub Hrbáček, Jan Kaňka, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Jaroslav Rosenkranc
5., 6. Jindřich Adolf
8. Pavel Kříž
18. Jakub Mužík
7., 15., 48. Jakub Hrbáček
20. OG
27. Lukáš Londa
12. 9. 18 19:30 zzNOVOB Serfy.cz R.I.P. B 2. 8:3 (5:1)
Hosté dokázali i v pěti hráčích skórovat krásnou brankou na 1:1. Ale už v poločase bylo zřejmé, kdo zvítězí. Otázkou tedy nebylo kdo, ale o kolik. Lukáš Švec, Tomáš Axler
Serfy.cz R.I.P. B
David Štípek – Jan Bednárik, Jakub Hrbáček, Vladimír Janůrek, Lukáš Londa, Lukáš Moravec, Marek Novák, Jaroslav Rosenkranc vs Jan Jelínek – Tomáš Bím, Martin Horyna, Michal Kočí, Jiří Němec, Martin Poláček