Út 11.9.18 18:15, 19:30, 20:45 zzNOVOB M - Bubo A
Čt 13.9.18 19:00, 20:15 MOTO1 Sokol Picasso B
Po 17.9.18 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Kříženeček
Ne 23.9.18 11:15, 12:30 P3 Atletico Dělo SFC A
Po 24.9.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU3 Sparta Pivaři AC
Út 2.10.18 18:15, 19:30, 20:45 HOSTI M - Bubo A
Út 2.10.18 19:00, 20:15 METE2 Holosmetky FC B
Čt 4.10.18 18:00, 19:15, 20:30 STER1 Reage boys
Út 9.10.18 19:00, 20:15 METE2 Sokol Picasso B
Ne 14.10.18 16:00, 17:15 HOSTI Unreal Students FC
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Tohle byla opravdu suverénní jízda. Holosmetky za celou podzimní část ztratily pouze bod a připsaly si deset vítězství. Vše korunovaly v posledním kole galapředstavením proti Unreal Students. Holosmetky zvítězily 12:2. Hattrick nasázel Vrbický, Mrštík i Kóňa, který se stal jasně nejlepším střelcem soutěže s 25 brankami. Druhý postupující je Strašnická šlechta i přes porážku v posledním kole 2:4 s !nBev Tigers. Sparta Pivaři přehráli 3:1 celek Hlavonožci na niti díky dvěma trefám Lochmana. Předposlední Reage Boys se loučí s pátou ligou po výhře 2:1 nad dalším sestupujícím Atleticem Dělem. Dolů jde i M - Bubo A, které porazilo 5:3 Kříženeček, ale nakonec mu to bylo málo platné. V předchozím zápase s Picassem totiž nasadilo hráče na cizí registrační průkaz, a kromě vítězství přišlo ještě navíc o dva body, což ho poslalo o patro níž.

28. 11. 18 20:45 HOSTI Strašnická šlechta !nBev Tigers 11. 2:4 (1:1)
Vyrovnané utkání, hosté rozhodli v druhém poločase. Filip Bari
Strašnická šlechta !nBev Tigers
Karel Švec – Martin Janeček, Martin Kolkop, Viktor Poupě, Petr Sýkorovský, Jan Zachar vs Remigiusz NowakDennis Appels, Lars Everaerts, Tom Goossenaerts, Rafael Israel, Milan Jaček, Paulo Machado, Javier Uladislao Tello
4. Jan Zachar
55. Martin Kolkop
28. Javier Uladislao Tello
40., 43. Dennis Appels
41. Remigiusz Nowak
28. 11. 18 20:45 TEMPO Holosmetky FC B Unreal Students FC 11. 12:2 (5:2)
Výsledné skóre neodpovídá plně průběhu zápasu. Na hřišti byly dva vyrovnané týmy, ale efektivita rozhodla.
Holosmetky FC B Unreal Students FC
Lukáš Augustýn – Štěpán Brychta, Jakub Čihák, Marek Kóňa, Patrik Laibl, Filip Mrštík, František Presl, Martin Šmida, Václav Vrbický vs Davide Vitale – Tomáš Drahorád, Jakub Levý, Michal Maleňák, David Scholle, David Veselý, Tadeáš Vraspír
17. David Veselý
28. 11. 18 20:30 ZAK Sparta Pivaři AC Hlavonožci na niti FC 11. 3:1 (1:1)
Hlavonožci šli sice rychle do vedení, ale Sparta ještě do půle srovnala. Ve druhém poločase stejný hráč dostal Spartu do vedení a pojistku pak přidal z penalty Škvor. Férově hrané utkání. Michal Černoch
Sparta Pivaři AC Hlavonožci na niti FC
Bohumil Říčař – Jan David, Michal Dvořák, Lukáš Klinka, Petr Lochman, Josef Pelikán, David Škvor, Jaroslav Stehlík vs Jakub Ferjenčík – Zdeněk Grendel, Filip Horáček, Miroslav Joch, Petr Komárek, Marek Školud, Vojtěch Školud, Jan Volštát
27., 39. Petr Lochman
49. David Škvor
6. Vojtěch Školud
28. 11. 18 20:15 MIKU1 Reage boys Atletico Dělo SFC A 11. 2:1 (1:0)
Velmi vyrovnaný zápas i spousta krásných fotbalových momentů. Josef Malíř, Daniel Venhoda
Reage boys Atletico Dělo SFC A
Pavel Sivák – Michal Bošanský, Adam Freisler, Jaromír Hladůvka, Michal Jareš, Martin Lehečka, Pavel Pech, Michal Volák vs Daniel Bacho – Jan Fronček, Ondřej Fronček, Tomáš Kaplan, Pavel Kubesa, Jan Langer, Jan Lasák, Pavel Latoň, Michal Pazderník, Daniel Weinert
15. Michal Volák
52. Michal Jareš
36. Jan Lasák
28. 11. 18 20:15 P1 M - Bubo A Kříženeček 11. 5:3 (3:1)
Vyrovnané utkání, kdy Bubo bylo lepší v prvním poločase a Kříženeček ve druhém. Hra byla vyrovnaná až do konce a mohly rozhodnout oba týmy. V 60. minutě pečetili hosté výsledek a vyhráli. Šaróka
M - Bubo A Kříženeček
Petr Fliegel – Jan Bartoň, Jan Jirek, Vojtěch Pekárek, Lukáš Procházka, Adam Průža, Matěj Tomšů, Tomáš Vytlačil vs Jan Niessner – Josef Hrnčíř, Ladislav Kurucz, Šimon Miler, Marcel Němec, Jiří Panocha, Jan Pospíšil, Patrik Šulek, Martin Vlasák
6., 60. Adam Průža
15., 42. Tomáš Vytlačil
27. Jan Bartoň
50 Jan Jirek 13., 39. Josef Hrnčíř
52. Martin Vlasák
28. 11. 18 20:15 P2 Sokol Picasso B Alibi 11. 0:2 (0:1)
Utkání se odehrálo v mrazivém počasí a v rychlém tempu. Hosté brankami vstřelenými v posledních minutách rozhodli zápas.