Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | HOSTI | Strašnická šlechta !nBev Tigers | 11. | 2:4 |
St 14.11.18 | 17:45 | MIKU3 | !nBev Tigers Reage boys | 10. | 1:6 |
St 7.11.18 | 19:30 | LITVI | Sokol Picasso B !nBev Tigers | 9. | 5:1 |
St 31.10.18 | 20:15 | METE1 | !nBev Tigers Sparta Pivaři AC | 8. | 5:2 |
St 17.10.18 | 20:15 | P1 | M - Bubo A !nBev Tigers | 7. | 0:1 |
St 10.10.18 | 17:45 | MIKU3 | !nBev Tigers Holosmetky FC B | 6. | 2:8 |
St 3.10.18 | 19:30 | zzNOVOB | Kříženeček !nBev Tigers | 5. | 2:2 |
St 26.9.18 | 18:00 | ZAK | !nBev Tigers Hlavonožci na niti FC | 4. | 2:5 |
St 19.9.18 | 20:45 | TEMPO | Alibi !nBev Tigers | 3. | 1:2 |
Čt 13.9.18 | 19:00 | P2 | !nBev Tigers Atletico Dělo SFC A | 2. | 5:4 |
St 5.9.18 | 17:45 | MIKU2 | !nBev Tigers Unreal Students FC | 1. | 0:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC B | 11 | 10 | 1 | 0 | 68:27 | 21 |
2. | Strašnická šlechta | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:22 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:16 | 14 |
4. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:26 | 11 |
5. | !nBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:42 | 11 |
6. | Unreal Students FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:38 | 10 |
7. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:29 | 10 |
8. | Alibi | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:28 | 9 |
9. | Kříženeček | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:28 | 9 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:36 | 7 |
11. | M - Bubo A | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:44 | 7 |
12. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:40 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 12.11.18 | 18:15 | ARIT | Kliďas SFC Ekonom WT VET (VL2A) |
Po 12.11.18 | 19:30 | ARIT | Models FC Ekonom WT (HL3A) |
Po 12.11.18 | 20:45 | ARIT | Inter 2011 Flamengo CR VET (VL2A) |
Po 3.12.18 | 18:15 | CESMI | Orange Predators A Erko Kbely (HL3A) |
Po 3.12.18 | 19:30 | CESMI | Malostranský SK Flamengo CR VET (VL2A) |
Po 3.12.18 | 20:45 | CESMI | Sebranca 2018 Bílý lev CF SUP (SVL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Appels Dennis | 9 | 3 |
Everaerts Lars | 8 | 1 |
Goller Thomas | 2 | 1 |
Goossenaerts Tom | 7 | 1 |
Israel Rafael | 7 | 3 |
Jaček Milan | 5 | 0 |
Lujan Alan Dimas | 6 | 2 |
Machado Paulo | 8 | 1 |
Martín Romo José Ignacio | 5 | 1 |
Nowak Remigiusz | 7 | 3 |
Soares Pedro | 1 | 0 |
Tello Javier Uladislao | 7 | 2 |
van Barthold Elliot | 5 | 2 |
Weenink Sven | 9 | 4 |