Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 28.11.18 | 20:45 | HOSTI | Strašnická šlechta !nBev Tigers | 11. | 2:4 |
Ne 18.11.18 | 17:30 | P3 | Unreal Students FC Strašnická šlechta | 10. | 2:5 |
St 7.11.18 | 20:15 | ZABEH | Reage boys Strašnická šlechta | 9. | 0:4 |
St 31.10.18 | 19:30 | LITVI | Strašnická šlechta Sokol Picasso B | 8. | 3:0 |
St 17.10.18 | 20:15 | METE1 | Sparta Pivaři AC Strašnická šlechta | 7. | 4:0 |
St 10.10.18 | 20:15 | P1 | Strašnická šlechta M - Bubo A | 6. | 6:0 k. |
St 3.10.18 | 19:15 | STER2 | Holosmetky FC B Strašnická šlechta | 5. | 3:2 |
St 26.9.18 | 19:30 | zzNOVOB | Strašnická šlechta Kříženeček | 4. | 4:2 |
St 19.9.18 | 20:30 | ZAK | Hlavonožci na niti FC Strašnická šlechta | 3. | 0:5 |
St 12.9.18 | 20:45 | TEMPO | Strašnická šlechta Alibi | 2. | 4:3 |
Čt 6.9.18 | 17:45 | ZABEH | Atletico Dělo SFC A Strašnická šlechta | 1. | 4:7 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Holosmetky FC B | 11 | 10 | 1 | 0 | 68:27 | 21 |
2. | Strašnická šlechta | 11 | 8 | 0 | 3 | 42:22 | 16 |
3. | Sokol Picasso B | 11 | 6 | 2 | 3 | 25:16 | 14 |
4. | Sparta Pivaři AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 31:26 | 11 |
5. | !nBev Tigers | 11 | 5 | 1 | 5 | 25:42 | 11 |
6. | Unreal Students FC | 11 | 4 | 2 | 5 | 35:38 | 10 |
7. | Hlavonožci na niti FC | 11 | 5 | 0 | 6 | 25:29 | 10 |
8. | Alibi | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:28 | 9 |
9. | Kříženeček | 11 | 4 | 1 | 6 | 26:28 | 9 |
10. | Reage boys | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:36 | 7 |
11. | M - Bubo A | 11 | 4 | 1 | 6 | 19:44 | 7 |
12. | Atletico Dělo SFC A | 11 | 2 | 1 | 8 | 23:40 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 3.9.18 | 17:45 | MIKU4 | Havri Havri Young Guns Prag (HL5B) |
Po 3.9.18 | 19:00 | MIKU4 | Folprecht 1.FC VET Malostranský SK (VL2A) |
Po 3.9.18 | 20:15 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Akta - rez (HL2B) |
St 24.10.18 | 18:15 | BECH | Klamovská skvadra Dynamo Prak (HL8G) |
St 24.10.18 | 19:30 | BECH | Pralinky F.C.K. Touš KK (VL4C) |
St 24.10.18 | 20:45 | BECH | Lucián FC SUP Blesk VK SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Beránek Jaroslav | 5 | 0 |
Beránek Zdeněk | 7 | 2 |
Havlín Petr | 3 | 0 |
Havlín Tomáš | 3 | 2 |
Janeček Martin | 7 | 1 |
Kabeš Lukáš | 5 | 0 |
Kolkop Martin | 10 | 11 |
Konečný Jakub | 4 | 9 |
Lorenc Josef | 2 | 0 |
Müller Martin | 6 | 1 |
Poupě Viktor | 3 | 0 |
Šindler Martin | 6 | 2 |
Švec Karel | 8 | 3 |
Sýkorovský Petr | 10 | 1 |
Zachar Jan | 7 | 2 |