Rozpis pískání, 5. liga, skupina F

Eden 1999

Út 4.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 4.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 4.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 2.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 2.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 2.10. 20:15 Mikulova MIKU2

F.C.K.

Po 10.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 10.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 10.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 2.10. 18:15 zzNovoborská CVČ zzNOVOB
Út 2.10. 19:30 zzNovoborská CVČ zzNOVOB
Út 2.10. 20:45 zzNovoborská CVČ zzNOVOB

Fugas CF A

St 5.9. 19:00 Pražačka P1
St 5.9. 19:00 Pražačka P2
St 5.9. 20:15 Pražačka P1
St 5.9. 20:15 Pražačka P3
St 5.9. 20:15 Pražačka P2

Palmeiras Prosek

Út 18.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Út 18.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Út 18.9. 20:15 Mikulova MIKU3
St 10.10. 18:00 Štěrboholy STER2
St 10.10. 19:15 Štěrboholy STER2
St 10.10. 20:30 Štěrboholy STER2

Lucián FC B

Út 18.9. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 18.9. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 18.9. 20:15 Mikulova MIKU2
St 10.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 10.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 10.10. 20:45 Litvínovská LITVI

ALT 1.AK

St 26.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 22.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Po 22.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 22.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Atomový veverky A

St 24.10. 18:15 Štěrboholy STER2
St 24.10. 19:30 Štěrboholy STER2
St 24.10. 20:45 Štěrboholy STER2
Út 20.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 20.11. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 20.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Inter Bubeneč

Po 17.9. 17:45 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 19:00 Mikulova MIKU3
Po 17.9. 20:15 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 17:45 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 19:00 Mikulova MIKU3
Čt 22.11. 20:15 Mikulova MIKU3

Sporčestr City FC

St 12.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 12.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 12.9. 20:15 Mikulova MIKU1
St 19.9. 17:45 Mikulova MIKU1
St 19.9. 19:00 Mikulova MIKU1
St 19.9. 20:15 Mikulova MIKU1

Kluci z Vršovic

Út 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Út 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 11.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 11.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Út 4.12. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 4.12. 20:30 Zákostelní ZAK

Homunculus

Ne 21.10. 13:45 Pražačka P2
Ne 21.10. 15:00 Pražačka P2
St 7.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 7.11. 19:15 Hrabákova HRAB3
Út 4.12. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 4.12. 20:15 Meteor 8 METE2

SportHES

Po 10.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 10.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 1.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 1.10. 18:15 Hanspaulka HANSP