Seznam týmů, 5. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Sporčestr City FC zelená
Homunculus černá, bílá
SportHES černá, bílá
Palmeiras Prosek žlutá, oranžová
Lucián FC B zelená, černá
ALT 1.AK červená, bílá
Inter Bubeneč růžová, fialová
Fugas CF A zeleno-černá, oranžová
F.C.K. modrá, červená
Eden 1999 modrá
Atomový veverky A oranžová, žluto-černá
Kluci z Vršovic bílá, černá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
F.C.K.Palmeiras Prosek Čt 6.9. 18:15 zzNOVOB
Eden 1999Homunculus Čt 6.9. 19:15 TEMPO
Fugas CF ALucián FC B Čt 6.9. 19:30 CESMI
Kluci z VršovicSporčestr City FC Čt 6.9. 20:15 MIKU2
Inter BubenečALT 1.AK Čt 6.9. 20:45 ZAK
Atomový veverky ASportHES Po 24.9. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC BInter Bubeneč Čt 13.9. 18:00 KORAB
Palmeiras ProsekFugas CF A Čt 13.9. 18:15 zzNOVOB
HomunculusF.C.K. Čt 13.9. 19:00 ZABEH
SportHESEden 1999 Čt 13.9. 19:15 STER1
Sporčestr City FCALT 1.AK Čt 13.9. 20:15 MIKU1
Kluci z VršovicAtomový veverky A Čt 13.9. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999Kluci z Vršovic Čt 20.9. 17:45 MIKU4
Inter BubenečPalmeiras Prosek Čt 20.9. 18:15 zzNOVOB
F.C.K.SportHES Čt 20.9. 19:15 STER2
Fugas CF AHomunculus Čt 20.9. 19:30 CESMI
Atomový veverky ASporčestr City FC Čt 20.9. 20:15 MIKU1
ALT 1.AKLucián FC B Čt 20.9. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Atomový veverky AEden 1999 Čt 4.10. 17:45 MIKU3
Palmeiras ProsekALT 1.AK Čt 4.10. 18:15 zzNOVOB
HomunculusInter Bubeneč Čt 4.10. 19:00 MIKU4
SportHESFugas CF A Čt 4.10. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCLucián FC B Čt 4.10. 20:15 MIKU1
Kluci z VršovicF.C.K. Čt 4.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečSportHES Čt 11.10. 17:45 MIKU4
F.C.K.Atomový veverky A Čt 11.10. 17:45 MIKU3
Lucián FC BPalmeiras Prosek Čt 11.10. 18:15 zzNOVOB
Fugas CF AKluci z Vršovic Čt 11.10. 19:30 CESMI
Eden 1999Sporčestr City FC Čt 11.10. 20:15 MIKU3
ALT 1.AKHomunculus Čt 11.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999F.C.K. Čt 18.10. 17:45 MIKU3
Kluci z VršovicInter Bubeneč Čt 18.10. 17:45 MIKU2
Atomový veverky AFugas CF A Čt 18.10. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCPalmeiras Prosek Čt 18.10. 20:15 MIKU1
HomunculusLucián FC B Čt 18.10. 20:30 TEMPO
SportHESALT 1.AK Čt 18.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC BSportHES Čt 25.10. 17:45 MIKU1
Palmeiras ProsekHomunculus Čt 25.10. 18:00 KORAB
Fugas CF AEden 1999 Čt 25.10. 19:30 CESMI
Inter BubenečAtomový veverky A Čt 25.10. 20:15 MIKU4
F.C.K.Sporčestr City FC Čt 25.10. 20:15 MIKU1
ALT 1.AKKluci z Vršovic Čt 25.10. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Kluci z VršovicLucián FC B St 26.9. 17:45 MIKU4
SportHESPalmeiras Prosek Čt 1.11. 18:15 zzNOVOB
Eden 1999Inter Bubeneč Čt 1.11. 19:00 P3
F.C.K.Fugas CF A Čt 1.11. 19:30 CESMI
Sporčestr City FCHomunculus Čt 1.11. 20:15 MIKU1
Atomový veverky AALT 1.AK Čt 1.11. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter BubenečF.C.K. Čt 8.11. 17:45 MIKU2
Lucián FC BAtomový veverky A Čt 8.11. 17:45 MIKU3
Palmeiras ProsekKluci z Vršovic Čt 8.11. 18:15 zzNOVOB
HomunculusSportHES Čt 8.11. 19:30 STER2
Fugas CF ASporčestr City FC Čt 8.11. 19:30 CESMI
ALT 1.AKEden 1999 Čt 8.11. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Eden 1999Lucián FC B Čt 15.11. 17:45 MIKU3
Atomový veverky APalmeiras Prosek Čt 15.11. 18:15 zzNOVOB
Fugas CF AInter Bubeneč Čt 15.11. 19:30 CESMI
Kluci z VršovicHomunculus Čt 15.11. 19:30 DEKAN
Sporčestr City FCSportHES Čt 15.11. 20:15 MIKU3
F.C.K.ALT 1.AK Čt 15.11. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
SportHESKluci z Vršovic Čt 29.11. 19:00 MIKU4
Palmeiras ProsekEden 1999 Čt 29.11. 19:00 MIKU3
Inter BubenečSporčestr City FC Čt 29.11. 19:00 MIKU2
ALT 1.AKFugas CF A Čt 29.11. 19:15 ZAK
HomunculusAtomový veverky A Čt 29.11. 19:30 ARIT
Lucián FC BF.C.K. Čt 29.11. 19:30 DEKAN