Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.18 | 18:45 | MIKU1 | Valícíse Kojoti Huňáč PK | 11. | 0:10 |
Ne 2.12.18 | 18:45 | ZABEH | Šotgani Čanda bůráků | 11. | 1:4 |
Ne 2.12.18 | 18:45 | MIKU2 | Sananim FC A Power WCC | 11. | 3:0 |
Ne 2.12.18 | 18:45 | MIKU4 | SAS fans Well Done | 11. | 1:5 |
Ne 2.12.18 | 18:45 | MIKU3 | Sen Černý Most II PG Lucky team | 11. | 3:4 |
Ne 2.12.18 | 18:45 | TEMPO | Sokol Suchdol TJ Drny FC | 11. | 3:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Huňáč PK | 11 | 10 | 1 | 0 | 68:11 | 21 |
2. | Well Done | 11 | 6 | 4 | 1 | 23:13 | 16 |
3. | SAS fans | 11 | 7 | 0 | 4 | 43:34 | 14 |
4. | Drny FC | 11 | 5 | 3 | 3 | 35:26 | 13 |
5. | Sokol Suchdol TJ | 11 | 4 | 4 | 3 | 24:38 | 12 |
6. | Sananim FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:31 | 10 |
7. | Lucky team | 11 | 4 | 1 | 6 | 29:37 | 9 |
8. | Power WCC | 11 | 4 | 1 | 6 | 24:33 | 9 |
9. | Sen Černý Most II PG | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:30 | 8 |
10. | Čanda bůráků | 11 | 3 | 2 | 6 | 28:39 | 8 |
11. | Valícíse Kojoti | 11 | 3 | 0 | 8 | 30:42 | 6 |
12. | Šotgani | 11 | 3 | 0 | 8 | 24:46 | 6 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Út 4.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Huňáč PK |
Út 4.9.18 | 19:30, 20:45 | STOD | Sokol Suchdol TJ |
St 5.9.18 | 18:00, 19:15 | HRAB1 | Well Done |
Ne 9.9.18 | 13:30, 14:45 | PLAM | Valícíse Kojoti |
Ne 9.9.18 | 17:30, 18:45, 20:00 | MIKU2 | Sananim FC A |
Po 10.9.18 | 18:45, 20:00 | BIHOR | Čanda bůráků |
So 15.9.18 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Drny FC |
So 15.9.18 | 10:00, 11:15 | LITVI | Lucky team |
So 22.9.18 | 08:45, 10:00 | DEKAN | Power WCC |
Po 24.9.18 | 18:00, 19:15 | SCBEC | Huňáč PK |
So 6.10.18 | 08:45, 10:00 | LITVI | Lucky team |
So 6.10.18 | 10:00, 11:15 | TEMPO | Valícíse Kojoti |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Vladyslav Yash | Huňáč PK A | 21 |
2. | Martin Šišma | SAS fans | 18 |
3. | Jakub Majerčin | Lucky team | 12 |
4. | Jan Kočí | Sananim FC A | 9 |
5. | Jan Hrabě | Valícíse Kojoti | 9 |
6. | Yurii Hrychan | Huňáč PK A | 8 |
7. | Oleksiy Karabynosh | Huňáč PK B | 8 |
8. | Ondřej Voborský | Valícíse Kojoti | 8 |
9. | Václav Tejml | Atomový veverky A | 8 |
10. | Lukáš Hamouz | Sen Černý Most II PG | 8 |
11. | Jan Brožek | Power WCC | 7 |
12. | Jakub Šlégl | Drny FC | 7 |
13. | Josef Kašpar | Drny FC | 7 |
14. | Nikita Baranovsky | Well Done | 7 |
15. | Tomáš Krůl | Omlékované Sojky | 7 |
16. | Martin Hruška | Drny FC | 7 |
17. | Martin Váša | Valícíse Kojoti | 6 |
18. | Mykola Popovych | Huňáč PK B | 6 |
19. | Josef Dašek | Lucky team | 5 |
20. | Tomáš Čebiš | Drny FC | 5 |