9. Sen Černý Most II PG 11 2 4 5 25:30 8

Po 10.9.18 18:45 BIHOR Torpédo Řepy Díky čau Pirelli FC   (HL6A)
Po 10.9.18 20:00 BIHOR Břewnow boys KMK Hosthunters   (HL2A)
Ne 4.11.18 13:45 ZAK Sokol V.-Notorax B Talent Praha FC   (HL7K)
Ne 4.11.18 15:00 ZAK PPPO Sokol Vysočany C   (HL6K)

2. 12. 18 18:45 ZABEH Šotgani Čanda bůráků 11. 1:4 (1:1)
První poločas byl velmi vyrovnaný. Šotgani vedli, ale Burákům se podařilo vyrovnat skóre. Druhý poločas už Čanda Buráků měla více ze hry a v závěru víc sil, když rozhodli zápas ve svůj prospěch. Husák
Šotgani Čanda bůráků
David Böhm – Dušan Drličiak, Jiří Janáč, Lukáš Krůta, Tomáš Lácha, Jan Morávek, Martin Prachař, Jiří Šrámek, Jan Zlesák vs Vojtěch Štefan – Haris Hadžič, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář
7. Martin Prachař 28. Haris Hadžič
49., 55. Pavel Melichar
56. Václav Voslář
18. 11. 18 13:45 HANSP Čanda bůráků Sokol Suchdol TJ 10. 1:3 (1:3)
Sokol Suchdol urval utkání hlavně v prvním poločase, který vyhrál o dvě branky a byl důraznější a přesnější. Druhý poločas Čanda buráků přidala, ale přes několik šancí další gól nedala. Husák
Čanda bůráků Sokol Suchdol TJ
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Matěj Klucký, Michal Machurka, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Ptáčník, Dan Souček vs Lukáš Havlíček – Jiří Čurda, Václav Erler, Jakub Krebs, Jakub Mareš, Josef Petr, Tomáš Reilich, Jiří Vávra, Michal Zatrapa
12. Martin Ptáčník 7. Josef Petr
22. Jiří Čurda
28. Tomáš Reilich
11. 11. 18 15:00 MALES SAS fans Čanda bůráků 9. 4:5 (1:3)
Hezké utkání plné fotbalových věcí z obou stran. Domácí, ač bez střídání, dotáhli z 1:4 na remízu, ale hosté pátou brankou rozhodli o své výhře. Dufek
SAS fans Čanda bůráků
Slavomír Giertli – Tomáš Krůl, Daniel Plachý, Martin Šišma, Richard Šubrt, Václav Tejml vs Pavel Melichar – Pavel Dvořák, Haris Hadžič, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Václav Voslář
21., 35., 48. Martin Šišma
50. Tomáš Krůl
18., 52. Haris Hadžič
24. Martin Ptáčník
28., 35. Josef Münzberger
3. 11. 18 08:45 BECH Čanda bůráků Sen Černý Most II PG 8. 1:5 (1:2)
Sen si dával míč do nohy v běhu, pěkné góly z přečíslení. Janča
Čanda bůráků Sen Černý Most II PG
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Matěj Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dominik Sűč, Václav Voslář vs Tomáš Kebísek – Ondřej Bambas, Ondřej Fencl, Lukáš Hamouz, Martin Horvát, Pavel Jányš, Michal Ulrych
30. Dominik Sűč 2., 51. Lukáš Hamouz
25. Pavel Jányš
32. Michal Ulrych
54. Ondřej Bambas
34. Ondřej Bambas
28. 10. 18 12:30 TEMPO Čanda bůráků Huňáč PK 1. 2:7 (2:5)
Nejen počtem lidí na střídačce Huňáč svého soupeře převyšoval a zaslouženě vyhrál vysokým rozdílem. Procházka
Čanda bůráků Huňáč PK
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Pavel Melichar, Martin Nentvich, Dan Souček, René Souček, Václav Voslář vs Taras Vatral – Taras Bratash, Oleksiy Karabynosh, Sergii Kichuk, Andrii Kovalets, Eduard Lychynskyy, Dmytro Nahornyi, Radek Pekárek, Ihor Sharkadi, Oleh Udut, Vladyslav Yash
26. René Souček
26. Václav Voslář
9 René Souček 4., 12., 22., 29. Vladyslav Yash
28. Ihor Sharkadi
42. Oleh Udut
55. Sergii Kichuk
21. 10. 18 18:45 P3 Sananim FC A Čanda bůráků 7. 4:3 (2:3)
Velmi vyrovnané utkání, domácí rozhodli v závěru.
Sananim FC A Čanda bůráků
Martin Tůma – Tomáš Dojava, Jiří Kacovský, Jan Kočí, Patrik Turan, Tomáš Veselý vs Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Haris Hadžič, Michal Machurka, Pavel Melichar, Martin Nentvich, Martin Ptáčník, Dan Souček, Václav Voslář
6. Tomáš Veselý
23., 60. Jan Kočí
54. Tomáš Dojava
16. Martin Ptáčník
18. Haris Hadžič
24. Pavel Melichar
13. 10. 18 11:15 P3 Čanda bůráků Valícíse Kojoti 6. 3:2 (2:1)
Pohledné utkání s mnoha šancemi na obou stranách, produktivita domácích slavila úspěch. Šťastka
Čanda bůráků Valícíse Kojoti
Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček, Václav Voslář vs Ondřej Charvát – Jan Hrabě, Ondřej Hrabě, Michal Kertész, Martin Váša, Ondřej Voborský, Petr Závitkovský
2. Lukáš Klucký
26. Josef Münzberger
31. Dan Souček
29. Michal Kertész
46. Martin Váša
11. Petr Závitkovský
7. 10. 18 20:00 MIKU2 Power WCC Čanda bůráků 5. 2:0 (1:0)
Pěkné utkání z obou stran. Vyhrálo o něco lepší mužstvo Power WCC. Trnka
Power WCC Čanda bůráků
Jan Vágner – Jan Brožek, Daniel Dohnal, Petr Jelínek, Lukáš Klimsa, Jan Kovalčík, Jan Málek, Vojtěch Rydvan, Dmitry Vasilyev vs Vojtěch Štefan – Pavel Dvořák, Lukáš Klucký, Matěj Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Martin Nentvich, Dominik Sűč, Václav Voslář
21. Jan Kovalčík
36. Jan Brožek
30. 9. 18 10:00 STOD Čanda bůráků Lucky team 4. 4:4 (2:2)
Hosté vedli 2:0, ale nakonec museli zachraňovat remízu.
Čanda bůráků Lucky team
Vojtěch Štefan – Haris Hadžič, Matěj Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, Dan Souček vs Vít Skramužský – Dušan Blaha, Josef Dašek, Jakub Gottwald, Jan Hajda, Jakub Majerčin, Pavel Najman, Radek Tůma
22., 40. Matěj Klucký
28. Haris Hadžič
47. Tomáš Münzberger
11., 15. Dušan Blaha
50. Jan Hajda
51. Jakub Majerčin
23. 9. 18 11:15 P2 Well Done Čanda bůráků 3. 3:1 (3:0)
Na pátou ligu slabší utkání. Zasloužená výhra Well Done. Procházka
Well Done Čanda bůráků
Raul Galinurov – Nikita Baranovsky, Ievgen Kliushnyk, Stanislau Maskaliunets, Vladimir Timanov, Semen Troyan vs Vojtěch Štefan – Haris Hadžič, Matěj Klucký, Michal Machurka, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Dan Souček, Václav Voslář
6. Ievgen Kliushnyk
13. Vladimir Timanov
28. Nikita Baranovsky
22 Stanislau Maskaliunets 48. Josef Münzberger
16. 9. 18 18:45 TEMPO Čanda bůráků Drny FC 2. 4:4 (1:1)
Tvrdý fotbal z obou stran. Oba týmy ovládali techniku s míčem na vysoké úrovni. Do poslední chvíle nebylo jasné, kdo bude vítěz. Nakonec smírná remíza ukončila zápas. Slušné utkání, borci jezdili celých 60 minut naplno.
Čanda bůráků Drny FC
Vojtěch Štefan – Matěj Klucký, Pavel Melichar, Josef Münzberger, Tomáš Münzberger, Martin Nentvich, René Souček vs Sebastián Šulc – Radek Čebiš, Tomáš Čebiš, Jan Endlicher, Martin Hruška, Michal Hruška, Josef Kašpar, Lukáš Krýda, Robert Sklenář