St 31.10.18 20:15 MIKU2 Medvídkova tlapička The Penguins 6:5 B   (HL3C)
Po 19.11.18 18:00 ZAK Yellow Dildos A Weekend Warriors FC   (HL5A)
Po 19.11.18 19:15 ZAK Praetorians FC B Princ Praha FC   (HL5A)
Po 19.11.18 20:30 ZAK Domácí potřeby A Restaurace U Pecků B   (HL3A)

26. 11. 18 18:00 MALES New Jersey Devils B Erectico TBC 11. 1:4 (1:0)
Hosté bez střídání zvítězili díky precizní a zodpovědné obraně. Plucar
Jan Kolísko – Jan Foukner, Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Michal Pelich vs Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík
10. Ladislav Korn 36., 48. Milan Smetana
53. Petr Sokolík
55. Aleš Průcha
12. 11. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Gambrinus VH 10. 2:3 (1:1)
Zápas byl vyrovnaný, šance střídala šanci. Nakonec se štěstí přiklonilo k hostům.
Erectico TBC Gambrinus VH
Pavel Sokolík – Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík vs František Franěk – Matouš Fuksa, Jan Hořejš, Filip Nekola, František Novák, Jan Novák, Pavel Žitný
14. OG
50. Aleš Průcha
30. Matouš Fuksa
49. Filip Nekola
60. Pavel Žitný
5. 11. 18 19:15 ZAK Erectico TBC Torpédo Hulín FC 9. 6:1 (1:0)
Domácí využili téměř každou příležitost a zaslouženě vyhráli. Jakub Čermák, Tomáš Chlum
Erectico TBC Torpédo Hulín FC
Pavel Sokolík – Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Jiří Borovský – František David, Michal Kodr, Roman Paclík, Petr Pucherna, Petr Valenta, Petr Žaloudek
24., 52., 57. Milan Smetana
39., 46., 48. Pavel Jindra
35. Petr Žaloudek
29. 10. 18 20:30 ZAK Dukla Praha FK Erectico TBC 8. 1:4 (1:2)
Rozdílový hráč Smetana a jeho dvě branky pomohly Erectiku k vítězství. Čapla
Dukla Praha FK Erectico TBC
Martin Michálek – Radek Dvořák, Ondřej Havlík, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe, Adam Stoklasa vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, David Krňák, Milan Smetana, Petr Sokolík
26. Tomáš Plavec 11., 37. Milan Smetana
25. Michal Jambor
52. Václav Fiala
22. 10. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Continental FC 7. 1:3 (0:2)
Tři faktory rozhodly o vítězství Continentalu - výborný výkon gólmana, hattrick Pusse, ale především neproměňování šancí Erectica, které bylo po změně stran lepším týmem. Čapla
Erectico TBC Continental FC
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Jaromír Švaněk – Jakub Andrle, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Michal Jankaj, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Tomáš Puss, Jiří Štamfest
40. Ivan Soukup 47 Michal Jambor 5., 18., 53. Tomáš Puss 39. Iosif-Mihai Ignea
57. Jiří Štamfest
15. 10. 18 20:30 ZAK Alkohol Vršovice FC Erectico TBC 6. 3:2 (3:0)
V prvním poločase byl tým z Vršovic jednoznačně lepší, měl více šancí i gólů. Ve druhé půli se hra vyrovnala a Erectico dalo dva góly, ale i tak nakonec měly štěstí Vršovice.
Alkohol Vršovice FC Erectico TBC
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Levan Bokeria, Pavel Pták, Kryštof Rygl, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka, Radek Zach vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
14. Jakub Trnka
16. Marek Šlingr
22. Adam Bielawski
31. Pavel Jindra
54. Milan Smetana
1. 10. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Admira 97 5. 3:4 (2:2)
V prvním poločase vyrovnaná partie, rychlý fotbal, spousta šancí a střel. Ve druhém poločase hosté tlačili a ve 49. minutě šli do vedení. Domácí ale bojovali, dobře bránili a v 58. minutě po doražené střele srovnali. V závěru ale měli smůlu a hosté prostřelili brankáře.
Erectico TBC Admira 97
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Radek Bayer – Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Jan Rychlík, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
5. Milan Smetana
12. Aleš Průcha
58. David Krňák
3., 7., 49. Jakub Panýrek
60. Jan Rychlík
24. 9. 18 20:30 ZAK SoClose United Erectico TBC 4. 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas s šancemi na obou stranách nakonec pro sebe rozhodlo šťastnější Erectico. Novotný
SoClose United Erectico TBC
Jakub Rudolf – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Lukáš Klíma, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jan Rudolf vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Pavel Jindra, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
55. Vladyslav Kovalskyy 46. Václav Fiala
56. Ivan Soukup
17. 9. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Primeira Equipe 3. 3:1 (2:1)
Hrálo se za herní převahy Erectica, které po chybce prohrávalo 0:1. Ale už v prvním poločase vedlo 2:1 a ve druhém poločase branka na 3:1 rozhodla definitivně.
Erectico TBC Primeira Equipe
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík vs Eduard Kohout – Filip Bareš, Václav Kužílek, Jiří Prosecký, Petr Vejr, Petr Zimola
24. OG
25. Aleš Průcha
10. Filip Bareš
10. 9. 18 20:15 P3 Pražští lvi Erectico TBC 2. 0:9 (0:6)
Hosté nedali soupeři šanci a zdecimovali ho devíti góly. Čapla
Pražští lvi Erectico TBC
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
11., 15., 24. Ivan Soukup
21. David Krňák
23., 30., 40., 57. Milan Smetana
44. Aleš Průcha
3. 9. 18 20:30 ZAK Erectico TBC Prague St. Gentlemen 1. 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání až do konce, kde přeci jenom hosté dokázali alespoň jednou skórovat a vyhrát. Vukovič
Erectico TBC Prague St. Gentlemen
Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup vs Erik Kahle – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Lukáš Rieger, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček