Út 2.10.18 17:45 MIKU4 Boží bojovníci Serus AC   (HL8D)
Út 2.10.18 19:00 MIKU4 Merck stars Notorkros FK   (HL6D)
Út 2.10.18 20:15 MIKU4 Greenhorns FC Felix club   (HL5C)
St 5.12.18 18:15 CESMI Metro AFK VET Tuscarora VET   (VL4C)
St 5.12.18 19:30 CESMI Spirit bar FC B Dirty Bastards   (HL4D)
St 5.12.18 20:45 CESMI Dynamo R.U.M. B Ol´school Fellas BK   (HL8G)

26. 11. 18 18:15 ARIT Pražští lvi Continental FC 11. 5:1 (3:1)
Pražští lvi rozhodli zápas ve svůj prospěch až v závěru utkání. Po celý druhý poločas měli náskok dvou branek, ale Continental vyvíjel aktivitu, leč s nepřesným zakončením. Dvě poslední minuty rozhodly. Husák
Pražští lvi Continental FC
Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil vs Jaromír Švaněk – Matúš Dargaj, Milan Frýdl, Iosif-Mihai Ignea, Miroslav Korub, Michal Lupták, Peter Mlynár, Lukáš Motyčka, Jiří Štamfest
17., 19., 60. Tomáš Kőrbler
18. Aleš Kaválek
59. Lukáš Měsíček
21. Lukáš Motyčka
12. 11. 18 20:15 P3 Alkohol Vršovice FC Pražští lvi 10. 5:0 (5:0)
Zde bylo jasno v poločase. Jasná dominance domácích nenechala nikoho na pochybách, kdo bude brát body. Janča
Alkohol Vršovice FC Pražští lvi
Viktor Čižmar – Adam Bielawski, Pavel Pták, Matěj Rajnoch, Marek Šlingr, Martin Štancl, Jakub Trnka vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
10. Matěj Rajnoch
22. Marek Šlingr
23. Martin Štancl
25., 27. Adam Bielawski
5. 11. 18 20:15 P3 Pražští lvi Admira 97 9. 1:1 (0:0)
Hosté byli lepším týmem, ale bojovnost a nasazení Lvů slavily úspěch vyrovnávacím gólem. Janča
Pražští lvi Admira 97
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil vs Josef Baudiš – Radek Bayer, Jan Kafka, Jan Kratochvíl, Jakub Panýrek, Petr Sinke, Petr Sinke, Václav Teller, Václav Teller, Jakub Vomáčka
50. Aleš Kaválek 22 Lukáš Měsíček
57 Tomáš Kőrbler
33. Jan Kafka
29. 10. 18 20:15 P1 SoClose United Pražští lvi 8. 3:3 (1:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání bez vyložených šancí krom jedné, kterou domácí proměnili. V úvodu druhého poločasu domácí zvýšili na 2:0, hosté vzápětí nastřelili tyč a snažili se více střílet, až ve 45. minutě snížili na 2:1. Domácí však měli střelce Anýže, který dovršil hattrick. Hosté se čtyřmi hráči na střídačce se nevzdávali, opět snížili a devatenáct vteřin před koncem zaslouženě vyrovnali. Hošek
SoClose United Pražští lvi
Lukáš Klíma – Ondřej Anýž, David Čapek, Igor Grytsyk, Vladyslav Kovalskyy, Šimon Kuzica, Jakub Rudolf vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
11., 33., 51. Ondřej Anýž 45., 60. Omar Magomedov
54. Tomáš Kőrbler
22. 10. 18 20:15 P2 Pražští lvi Primeira Equipe 7. 3:2 (2:0)
Vyrovnaný zápas s mnoha neproměněnými šancemi na obou stranách skončil vítězstvím domácích.
Pražští lvi Primeira Equipe
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček vs Petr Vejr – Filip Bareš, Jan Doseděl, Eduard Kohout, Valentyn Kurtov, Václav Kužílek
16. Aleš Kaválek
21. Ladislav Janko
41. Tomáš Kőrbler
45. Petr Vejr
49. Filip Bareš
15. 10. 18 20:15 METE2 Torpédo Hulín FC Pražští lvi 6. 3:0 (0:0)
Zápas probíhal v poklidném duchu, domácí rozhodli až na konci.
Torpédo Hulín FC Pražští lvi
Jiří Borovský – František David, Petr Jahn, Roman Paclík, Jan Pucherna, Petr Pucherna, Petr Žaloudek vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
55., 57., 60. František David
1. 10. 18 19:15 KORAB Prague St. Gentlemen Pražští lvi 5. 2:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém vítězové byli o něco lepším týmem. Hráno ve velkém tempu a slušně. Michal Janoška, Tomáš Němec
Prague St. Gentlemen Pražští lvi
Lukáš Rieger – Tomáš Brunclík, Pavel Chalupa, Erik Kahle, Vladimír Koucký, Hoang Dung Nguyen, Tomáš Šimůnek, Pavel Sojka, Filip Tvrzický, František Vomáčka, Ondřej Wallesch, Štěpán Zajíček vs Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš, Lukáš Zavadil
48., 52. Štěpán Zajíček 54. Tomáš Kőrbler
24. 9. 18 20:15 P1 Pražští lvi New Jersey Devils B 4. 2:3 (1:1)
Velice vyrovnané utkání, ve kterém se štěstím vyhrál tým New Jersey.
Pražští lvi New Jersey Devils B
Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Pavel Jandák, Ladislav Janko, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Lukáš Zavadil vs Jan Kolísko – Karel Hanžlík, Ladislav Korn, Tomáš Korn, Jan Kovářík, Jan Lukeš, Jaroslav Mareček, Petr Mecera, Michal Pelich, Václav Perlík
25. Lukáš Zavadil
38. Ladislav Janko
3. OG
40., 58. Petr Mecera
28. Tomáš Korn
17. 9. 18 20:15 P2 Gambrinus VH Pražští lvi 3. 0:1 (0:1)
Ve vyrovnaném, bojovném, ale ne úplně pohledném zápase se štěstím vyhráli hosté. David Linhart, Michael Mácha
Gambrinus VH Pražští lvi
František Franěk – Jan Hořejš, Jakub Musil, Filip Nekola, František Novák, Jan Novák, Jiří Novák vs Dmitrii Denisov – Lukáš Harkabus, Pavel Jandák, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš
12. Pavel Jandák
10. 9. 18 20:15 P3 Pražští lvi Erectico TBC 2. 0:9 (0:6)
Hosté nedali soupeři šanci a zdecimovali ho devíti góly. Čapla
Pražští lvi Erectico TBC
Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš vs Pavel Sokolík – Václav Fiala, Ondřej Hromádka, Michal Jambor, Pavel Jindra, David Krňák, Aleš Průcha, Milan Smetana, Petr Sokolík, Ivan Soukup
11., 15., 24. Ivan Soukup
21. David Krňák
23., 30., 40., 57. Milan Smetana
44. Aleš Průcha
3. 9. 18 20:15 P2 Dukla Praha FK Pražští lvi 1. 1:3 (1:0)
Hosté využili všechny šance a pohodově vyhráli 3:1. Kučera
Dukla Praha FK Pražští lvi
Tibor Szenczi – Radek Dvořák, Ondřej Havlík, Martin Michálek, Jiří Němec, Filip Obermajer, Tomáš Plavec, Martin Rothe vs Dmitrii Denisov – Ladislav Janko, Aleš Kaválek, Jakub Körbler, Tomáš Kőrbler, Omar Magomedov, Lukáš Měsíček, Tomáš Tomáš