Po 17.9.18 18:15, 19:30, 20:45 CESMI K.K.K.
St 19.9.18 18:00, 19:15 HRAB3 Petřiny 09 FC
St 19.9.18 18:00, 19:15, 20:30 STER3 Junior Motol
Po 24.9.18 18:15, 19:30, 20:45 CESMI Víťazný február FK
St 10.10.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU4 Notorkros FK
Čt 11.10.18 17:45, 19:00, 20:15 MIKU2 Junior Motol
Pá 12.10.18 18:00, 19:15 MALES Prastará dáma
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

Už jistý šampion Junior Motol uzavřel podzimní sezonu ziskem plného počtu bodů. V 11. kole udolal Merck stars, který vzhledem k výhře Le Jardinu nad Víťazným februárem odsoudil k sestupu. Zcela odlišné pocity vstřebávali po závěrečném hvizdu hráči El Barto, protože s čistým kontem v zádech porazili Petřiny a zajistili si postup o patro výš. O místenku v páté lize nakonec nepřišel ani JZD Slivenec, který sice souboj s K.K.K. nezvládl, ale vzhledem k dosaženému počtu bodů postoupil ze třetího místa. Sestupující Akademie Flirtu přišla o vítězství nad Prastarou dámou minutu před koncem a H.K. 12 se rozloučil s účinkováním v šesté lize porážkou s Notorkrosem.

27. 11. 18 19:30 DEKAN K.K.K. JZD Slivenec 11. 4:3 (2:1)
Hráči K.K.K. překvapovali obranu JZD střelami ze střední vzdálenosti a vedení 4:1 dokázali proměnit v těsné vítězství. Hošek
K.K.K. JZD Slivenec
Adrián Šalacha – Petr Brabec, Libor Jelen, Jan Koška, Ľubomír Krígovský, Jan Macháček, Milan Melišík, Jan Podestát, Miroslav Slanina vs Jan Slavík – Petr Bližňák, Jiří Dobeš, Milan Janda, Lukáš Kalous, Marek Lehovec, Ondřej Leština, Tomáš Majtner, Jiří Růžička
11. Petr Brabec
12. Miroslav Slanina
31. Jan Macháček
34. Libor Jelen
28. Jiří Růžička
35., 52. Petr Bližňák
27. 11. 18 19:30 HOSTI Merck stars Junior Motol 11. 1:2 (0:1)
Pohledné utkání dobré úrovně skončilo vítězstvím týmu Junior Motol. Trnka
Merck stars Junior Motol
Ivan Kašpar – Pavel Audy, Miloslav Gaube, Jiří Hošek, Michal Janků, Jan Klinger, Zdeněk Krejčí, Petr Sršeň vs Jiří Ponikelský – Hynek Černý, Petr Josef, Filip Kracík, Miloš Kracík, Ludvík Marek, Tomáš Novák
37. Pavel Audy 25. Filip Kracík
45. Miloš Kracík
27. 11. 18 19:30 CESMI Prastará dáma Akademie Flirtu 11. 3:3 (1:3)
Pohodový zápas hraný v předvánoční atmosféře.
Prastará dáma Akademie Flirtu
Tomáš Kříž – Michal Chudoba, Tomáš Hanzlík, Karel Helman, Vojtěch Losman, Martin Veselý, Jan Vosátka, Michal Žofka vs Richard Jarošík – Tomáš Benda, Jan Bureš, Josef Karas, Lukáš Michálek, Tomáš Mulač, Martin Pražan
11., 45. Vojtěch Losman
59. Jan Vosátka
2., 15., 22. Tomáš Benda
27. 11. 18 19:00 MIKU1 Le Jardin Víťazný február FK 11. 3:1 (3:1)
Pohledné utkání, které přineslo dramatický souboj.
Le Jardin Víťazný február FK
Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Aleš Kalášek, Jiří Pejchar ml., Jiří Pejchar st., Roman Šebrle vs Daniel Kurka – Šimon Bercha, Michal Caithaml, Jan Ihnát, Jakub Plachetka, Michal Steinhart, Pavel Zelený
6. Karel Horký
12. Jiří Pejchar st.
30. Roman Šebrle
3. Michal Caithaml
27. 11. 18 19:00 MIKU2 Notorkros FK H.K. 12 11. 4:3 (4:1)
První poločas měl Notorkros zápas pod kontrolou, vytvořil si třígólový náskok, který H.K. ve druhém poločase stáhlo. Nechybělo mnoho, aby H.K. v závěru zápasu vyrovnalo, nakonec ale Notorkros těsné vítězství uhájil. Husák
Notorkros FK H.K. 12
Patrik Škorpil – Tomáš Bechtold, Adam Hrdinka, Petr Lipnický, Petr Menzl, Daniel Prosenc, Lukáš Rohlík, Pavel Ryšica, Miroslav Vojtech, Svatoslav Zajíček, Jan Zenkl vs Zdeněk Klíma – David Franěk, Jan Honys, Tomáš Horák, Martin Pelant, Martin Štětka
8., 28. Petr Menzl
15. Petr Lipnický
29. Adam Hrdinka
17., 35. Martin Pelant
43. Martin Štětka
27. 11. 18 18:45 ARIT Petřiny 09 FC El Barto 11. 0:3 (0:1)
Zápas byl vyrovnaný. V první půli bylo málo šancí, z náhodné šance skórovali hosté. Tím se hra trochu zrychlila. Hosté začali lépe kombinovat a vypracovali si v druhé půli více gólových šancí.
Petřiny 09 FC El Barto
Pavel Tomášek – Milan Bradáč, Filip Dvořák, Tomáš Hrabánek, Miroslav Javorský, Oldřich Kopecký, Dalibor Mondek, Václav Rod vs Patrik Janda – Matouš Černý, Jan Chytil, Jakub Karhánek, Ondřej Lebl, Josef Piškula, Ondřej Vokáč