Čt 18.10.18 20:45 HOSTI Palouček AC Indus   (HL4B)

5. 12. 18 20:45 BECH Gólostroje FC Cerveza 18.FC 11. 4:2 (1:1)
Po tuhém boji vydolovaly Gólostroje vítězství až v úplném závěru utkání. Rataj
Jan Mádr – Tomáš Dvořák, Jan Fiedler, Vojtěch Krobot, Miroslav Malý, Martin Menšík, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl, Jakub Petrás, Jiří Stuchlík vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
60. Martin Menšík
12. Jan Macek
57. David Levý
21. 11. 18 20:15 MIKU4 Cerveza 18.FC Kovárna PC 10. 0:4 (0:0)
V prvním poločase vyrovnané utkání bez vyložených šancí. Ve druhém poločase hosté po brejku otevřeli skóre, které postupně navyšovali, byli rychlejší a kombinačně lepší v útoku, vítězství je zasloužené. Vukovič
Cerveza 18.FC Kovárna PC
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Tomáš Procházka – Petr Bažata, Jan Doubek, Patrik Doubek, Michal Ernest, Zdeněk Grunt, Pavel Plachý, Petr Rešl, Michal Veselý
36. Michal Veselý
43., 57. Petr Bažata
50. Michal Ernest
14. 11. 18 18:00 HRAB3 Integrita Jinonice Cerveza 18.FC 9. 6:2 (2:0)
Jasná záležitost pro Integritu. Zasloužené oba body. Janča
Integrita Jinonice Cerveza 18.FC
Jan Kotrč – Jan Beneš, Martin Daněček, Jan Farkaš, Jan Kalaš, Tomáš Kudláček, Štěpán Paukert, Vojtěch Seidl, Matěj Štrébl, Tomáš Vejdovec vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
8., 32., 42. Jan Beneš
18., 36., 52. Tomáš Kudláček
6 Matěj Štrébl 37., 39. Jan Macek
31. 10. 18 17:45 MIKU4 Cerveza 18.FC Holota FC 8. 1:1 (1:1)
Vyrovnané utkání. Spravedlivá remíza.
Cerveza 18.FC Holota FC
Jiří Pondělíček – Martin Janů, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Tomáš Novotný – Jan Černík, Martin Duchek, Karel Faitl, Jan Kaňok, Jan Martinovský, Lukáš Semecký, Jiří Tomaštík, Matěj Žežulka
18. Jan Macek 27 Jan Macek 17. Martin Duchek 46. Karel Faitl
25. 10. 18 20:15 P2 GE Team Cerveza 18.FC 7. 2:1 (1:0)
Moc pěkné bojovné utkání. Oba týmy makaly až do samého závěru, hosty vychytal skvělý gólman.
GE Team Cerveza 18.FC
Davide Ricciardi – Matthew Chick, Paul Ginnane, Sebastian Gross, Štěpán Lerch, Marek Líška, Antongiulio Migliacci, Martin Carlos Monton, Ivan Radošević, Nicolas Riabsameu vs Jiří Pondělíček – Martin Janů, Tomáš Kriebel, David Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
10. Sebastian Gross
31. Antongiulio Migliacci
36. Marek Schneeweis
17. 10. 18 19:00 MIKU2 Cerveza 18.FC Demínka B 6. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání chudé na góly i brankové příležitosti. Obě branky padly během jedné minuty. Čapla
Cerveza 18.FC Demínka B
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, David Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Daniel Plachý – Marek Červák, Michal Kubánek, Ondřej Přeček, Jiří Richter, Martin Ryšánek, Štěpán Švarc, Matěj Táborský, Vojtěch Udržal, Jan Zalabák
55. Jan Kareta 55. Vojtěch Udržal
10. 10. 18 18:00 SCBEC Cerveza 18.FC XXX 5. 1:1 (0:1)
Začátek utkání patřil týmu XXX, který hrál kombinační fotbal po zemi. Do poločasu se ale zápas vyrovnal a v druhé půli vyrovnal Janů na konečných 1:1. Jaroslav Tulach
Cerveza 18.FC XXX
Jiří Pondělíček – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Jiří Hlavín – Martin Dusil, Zbyněk Dusil, Jan Fečík, Tomáš Hájek, Jan Kubr, Jakub Moťka, Petr Sedlák
52. Martin Janů 32 Ondřej Levý 17. Jakub Moťka
26. 9. 18 20:15 MIKU3 Dejnámbůra FC Cerveza 18.FC 4. 3:3 (1:1)
Vyrovnaný zápas skončil zaslouženou remízou 3:3. Beneš
Dejnámbůra FC Cerveza 18.FC
Jan Pála – Miloslav Goll, Václav Hrstka, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas vs Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis
28., 39. Václav Lysczas
40. Jaroslav Kubásek
9. Marek Martinka
46., 55. David Levý
19. 9. 18 17:45 MIKU3 Cerveza 18.FC 1.FP Praha 3. 2:2 (1:1)
Utkání skončilo remízou neb Cerveza i přes územní převahu většinu svých šancí nevyužila, nedala ani penaltu. Trnka
Cerveza 18.FC 1.FP Praha
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis vs Miroslav Korbel – Martin Březina, Dinh Hieu Duong, Tomáš Dvonč, Vladimír Fojt, Petr Konečný, Ondřej Kuděj, Filip Novotný, Martin Roman
14. Martin Janů
49. Jan Kareta
6. Ondřej Kuděj
56. Martin Roman
34. Miroslav Korbel
12. 9. 18 18:00 HRAB3 Sváteční mančaft Cerveza 18.FC 2. 2:5 (2:3)
Vyrovnané utkání, ve kterém se domácí dopustili víc chyb, a proto prohráli. Jiří Simpartl, Adam Daníček
Sváteční mančaft Cerveza 18.FC
Jiří Kotous – Tomáš Hrubý, Ondřej Kubát, Pawel Lesiak, Martin Pinc, Ladislav Stodulka, Michal Žoha vs Jakub Kulhánek – Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Schneeweis
23. Pawel Lesiak
25. Ondřej Kubát
14., 51. Jan Macek
22. Tomáš Kriebel
30., 48. Jan Kareta
5. 9. 18 17:45 MIKU3 Cerveza 18.FC ONBLACK 1. 6:1 (2:0)
Pohledný zápas. Cerveza měla větší důraz na balonu a po zásluze veze domů dva body.
Cerveza 18.FC ONBLACK
Jakub Kulhánek – Martin Janů, Jan Kareta, Tomáš Kriebel, David Levý, Ondřej Levý, Jan Macek, Marek Martinka, Marek Schneeweis vs Jiří Fiala – Oldřich Buchetka, Tomáš Fiala, David Kobliha, David Prouza, Filip Šindelář, Miroslav Žáček, Filip Žák