St 5.12.18 19:30 TEMPO Hustý FC Diablos Blancos C.F.   (HL8F)
St 5.12.18 20:45 TEMPO Perpetis Budvarka B   (HL8G)

6. 12. 18 19:30 CESMI HNK Praha FC WRP 11. 4:2 (2:1)
Vojtěch Luhan – Vladimír Fišar, David Henzl, Antonín Hráský, Stanislav Plecitý, Michael Pleva vs Daniel Schafferhans – Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad
46. Michael Pleva
17., 58. Daniel Hemer
22. 11. 18 19:00 MOTO2 WRP Stars beer 10. 6:0 k.
15. 11. 18 19:00 MOTO2 Concur 1.FC WRP 9. 0:6 k.
Domácí byli střelecky aktivnější a to rozhodlo. Vitalie Dumitras, Veaceslav Todorov
Concur 1.FC WRP
Matteo Biasin – Samuel Agnoly, Gregoire Boullier, Filip Kabátek, Yury Pratasenia, Prokop Růžek, Eric Toffier, Giacomo Vacirca vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, David Helma, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Dominik Scharf, Filip Sebera
6., 57. Eric Toffier
27. Giacomo Vacirca
18. Filip Sebera
36. David Helma
8. 11. 18 19:00 MOTO1 WRP Regio Team 8. 1:1 (1:1)
Utkání slušné úrovně, čistě odehrané z obou stran. Nerozhodný výsledek odpovídá dění na hřišti.
WRP Regio Team
Daniel Schafferhans – Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Petr Maštalíř – Pavel Jahoda, Josef Krchňák, Tomáš Lovecký, Tomáš Matějek, Jan Paroubek, Tomáš Pergl
22. Daniel Hemer 12. Tomáš Matějek
1. 11. 18 19:00 MIKU2 Borussia Dortšpunt B WRP 7. 3:3 (2:1)
Bojovné utkání skončilo spravedlivou dělbou bodů. Trnka
Borussia Dortšpunt B WRP
Oto Svoboda – Jakub Andres, Tomáš Effmert, Matěj Holeček, Jan Šrepl, Ondřej Vachulka, Michal Vojáček vs Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Filip Sebera, Josef Vinklář
22. Dominik Dvořák
25. 10. 18 19:00 MOTO1 WRP Pivní balet 6. 9:2 (3:2)
Balet hrál celý zápas vez střídání a držel se až do 40. minuty. Pak domácí dvěma rychlými góly zlomili zápas a dál navyšovali skóre.
WRP Pivní balet
Daniel Schafferhans – David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Josef Soukup – Marek Böhm, Vít Petrák, Filip Průcha, Václav Švarc, Pavel Žák
6., 53. Lukáš Hubina
7., 42. Filip Sebera
22., 44., 49., 51., 60. Daniel Hemer
4. Marek Böhm
13. Filip Průcha
11. 10. 18 19:00 MOTO2 Bandidoz WRP 5. 3:7 (1:5)
Velice útočné utkání, hrálo se nahoru dolů. Nakonec si zaslouženě odváží body WRP, kteří byli velice efektivní v koncovce. Vostatek
Bandidoz WRP
Jaroslav Jakubec – Jan Dřízhal, David Příhoda, Jiří Roubínek, Michal Šedivý, František Vógl, Jan Voříšek vs Ondřej Mikolášik – Jaroslav Hartman, David Helma, Lukáš Hubina, Petr Novosad, Daniel Schafferhans, Filip Sebera, Dominik Smutný
5. Jan Voříšek
34., 42. Jan Dřízhal
11. Jaroslav Hartman
15., 16. Lukáš Hubina
19., 23. Dominik Smutný
39., 50. David Helma
4. 10. 18 19:00 MOTO2 WRP Opatoff A K 4. 0:2 (0:2)
Vyrovnané utkání, které zvládli lépe hosté.
WRP Opatoff A K
Daniel Schafferhans – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Adam Nápravník, Petr Novosad, Dominik Scharf, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář vs Pavel Šámal – Ondřej Horák, Martin Pokorný, Vít Semerád, Pavel Straka, Pavel Svoboda
12., 29. Pavel Straka
20. 9. 18 19:00 MOTO1 Airborne Příbram WRP 3. 0:4 (0:0)
Na 6. ligu velice pohledné utkání pro sebe rozhodlo WRP až ve druhé půli, neboť v první půli nedovedlo svoji mírnou převahu zúročit. Stěhule
Airborne Příbram WRP
Vít Průša – Jan Celina, Jan Klimek, Jiří Kubec, Michal Makoš, Jan Pinkava, Pavel Švehla vs Adam Nápravník – Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Dominik Scharf, Filip Sebera, Dominik Smutný, Josef Vinklář
46., 59. Filip Sebera
52. Lukáš Hubina
54. Ondřej Mikolášik
42. Daniel Hemer
13. 9. 18 19:00 MOTO1 WRP Jacobs 2. 4:3 (3:1)
Rychlé důrazně hrané utkání ve velkém tempu. Jacobs měli v prvním poločase mírnou převahu, ale v předbrankovém prostoru se orientovali lépe domácí a proto po poločase vedli o dvě branky. Do druhé půle vlétli hosté jako uragán a po úspěšné střele snížili a nadále tlačili a po zásluze vyrovnali, pak ale udělali chybu v obraně a WRP šli opět do vedení. Hosté znervózněli a začali hledat viníka jak na straně soupeře, tak i u rozhodčího, a proto se jim vyrovnat nepodařilo.
WRP Jacobs
Adam Nápravník – Dominik Dvořák, Jaroslav Hartman, David Helma, Daniel Hemer, Lukáš Hubina, Ondřej Mikolášik, Petr Novosad, Filip Sebera, Josef Vinklář vs Jan Mohapl – Martin Čepek, Jakub Los, Dominik Marášek, Karel Petráň, Andrej Petráš, Martin Struška, Karel Švára, Jan Svoboda, Václav Vydra
12. David Helma
23., 27. Jaroslav Hartman
45. Lukáš Hubina
16., 43. Václav Vydra
32. Jakub Los
6. 9. 18 19:00 MOTO2 AC SK Viktoria 1905 WRP 1. 3:1 (2:0)
Utkání, ve kterém nebylo rozhodnuto skoro až do konce utkání. Hosté mohli v 55. minutě vyrovnat, ale velkou šanci neproměnili a tak domácí v závěru stvrdili výhru.