8. Na zdraví p.Macháčka 11 4 2 5 23:31 10

Ne 7.10.18 18:45 P2 Caroil VET Los Gigoalos VET   (VL4E)
Ne 7.10.18 20:00 P2 Avengers FC Habet Praha FŇ   (HL5I)
St 24.10.18 19:30 DEKAN Slepí koně SUP Super Calvados   (SVL3A)
St 24.10.18 20:45 DEKAN Polární záře Strašnická SK A   (HL6E)
St 14.11.18 18:00 HRAB3 Integrita Jinonice Cerveza 18.FC   (HL6F)
St 14.11.18 19:15 HRAB3 Torpedo Cannabis 4077 DUCKS   (HL3C)

30. 11. 18 18:15 HOSTI Zde je místo ... Heliport SK 11. 2:1 (0:0)
První půle byla pouze zahřívací, ve druhém poločase domácí potvrdili kvalitu a zaslouženě vyhráli. Skóre mohlo být výraznější.
Zde je místo ... Heliport SK
Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice vs Martin Dienstbier – Marek Foglar, Kamil Kos, Viktor Kulíšek, Alan Mašláni, Ondřej Prejzek, Jakub Reimar, Miroslav Rubeš
37. Matouš Novosad
56. Ondřej Chmelař
59. Ondřej Prejzek
16. 11. 18 19:15 P1 Žlutá křídla Zde je místo ... 10. 1:2 (0:2)
Vyrovnaná první půle, ve které byli hosté trochu lepší a vstřelili pěkné góly. Domácí v druhé půli už jen snížili.
Žlutá křídla Zde je místo ...
Jakub Fajfr – Lukáš Hlaváček, Jan Jaroš, Filip Kozák, Oldřich Petránek, David Rousek, Jan Vácha, Martin Vágner vs Jakub Tylš – Ondřej Chmelař, David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Jan Strnad
42. Jan Jaroš 13. Martin Kubiče
17. Ondřej Kubíček
9. 11. 18 18:00 P1 Yugo FC Zde je místo ... 9. 3:2 (1:1)
Kvalitní zápas, který vyhráli domácí. Beneš
Yugo FC Zde je místo ...
Vuk Vignjević – Michal Brebis, Dominik Juriga, Filip Nakev, Stanko Paunic, Igor Tumbaš, Miloš Zrnić vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice
29. Dominik Juriga
41., 53. Igor Tumbaš
10. Jakub Tylš
31. Ondřej Kubíček
2. 11. 18 19:30 DEKAN Zde je místo ... Tutto bene A 8. 1:7 (1:4)
Po jednoznačném průběhu celého utkání vyhrál tým Tutto bene. Vostatek
Zde je místo ... Tutto bene A
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad vs Petr Krákora – Filip Fidler, Josef Fidler, Tomáš Hybský, David Jahodář, Miloš Klapal, Pavel Kubal, Petr Procházka, Martin Řádek
4. OG 5., 38. Martin Řádek
12. David Jahodář
18. Miloš Klapal
19. Petr Procházka
54., 56. Pavel Kubal
26. 10. 18 18:00 P3 Šnek FC A Zde je místo ... 7. 1:3 (1:1)
Vyrovnaná hra po celou dobu zápasu. Rozhodly čtyři minuty druhého poločasu. Janča
Šnek FC A Zde je místo ...
Jan Šmíd – Ondřej Borovička, Michal Ejem, Tomáš Ejem, Tomáš Král, Ondřej Lorenc, Michal Schreiber, Petr Trella, Miroslav Truhlář, Petr Vršinský vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad
25. Miroslav Truhlář 4. Jakub Mahler
40., 44. David Komárek
19. 10. 18 20:45 DEKAN Zde je místo ... Pyjavíce FK 6. 1:5 (1:2)
Pyjavíce byly lepším týmem. Procházka
Zde je místo ... Pyjavíce FK
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad vs Zdeněk Kopelent – David Brožek, Jan Daubner, Jan Friml, Jan Galetka, Jaroslav Kraus, Marek Majerníček, Karel Roubíček, Tomáš Vyležík
7. David Komárek 10., 47., 57. Jan Daubner
26. Tomáš Vyležík
50. Marek Majerníček
12. 10. 18 18:15 HANSP Notor Střešovice FC Zde je místo ... 5. 3:1 (1:0)
Hra byla zpočátku rozháraná. Rychlý gól ji ale trochu narovnal. Notor začal líp kombinovat, taktovky se ale jednoznačně chopil až ve druhé půli.
Notor Střešovice FC Zde je místo ...
Radim Jírovský – Patrik Bernard, Ondřej Jelínek, Daniel Jordák, Dominik Svoboda, Jan Svoboda, Luděk Svoboda, Jakub Vorel vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jakub Rybka, Jan Strnad
7. Ondřej Jelínek
39., 42. Jan Svoboda
52. Jan Strnad
5. 10. 18 19:15 P3 Zde je místo ... Ňiňos F.C. 4. 3:1 (1:1)
Hráči domácích trpělivou hrou a lepší koncovkou opanovali zápas a vítězství jim za snahu a houževnatost právem patří.
Zde je místo ... Ňiňos F.C.
Jakub Tylš – Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jakub Rybka vs Michal Kabele – Vojtěch Bílek, Jan Havelka, Miroslav Matějček, Štěpán Novák, Vojtěch Novák, Adam Stiburek, Jakub Svoboda
10., 60. Jakub Mahler
49. Michael Krutina
12. Štěpán Novák
21. 9. 18 19:15 P3 Nebeský bastardi Zde je místo ... 3. 5:3 (3:1)
Domácí si poměrně snadno vypracovali tříbrankový náskok, díky kterému si mohli zbytek zápasu dovolit diktovat tempo hry. Zasloužené vítězství bylo podpořeno větším důrazem, přehledem a způsobem řešení herních situací.
Nebeský bastardi Zde je místo ...
Rudolf Maršák – Lukáš Andras, Lukáš Drdla, Jan Karban, Filip Kavan, David Konejl, Michal Korbel, Daniel Kronďák, Dominik Lipár vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Ondřej Příhonský
3., 18., 19. David Konejl
56. Lukáš Andras
59. Daniel Kronďák
20., 37. Ondřej Kubíček
44. Martin Kubiče
14. 9. 18 18:15 HANSP Zde je místo ... Na zdraví p.Macháčka 2. 3:0 (2:0)
Nádherné utkání, oba týmy hráli výborný fotbal. První poločas patřil týmu Zde je místo..., druhý zase Na zdraví p. Macháčka, jenže jim to tam nepadalo. Husák
Zde je místo ... Na zdraví p.Macháčka
Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad vs Jan Markalous – David Balun, Lukáš Horna, Ondřej Jesenský, Jakub Jirousek, Jiří Kašpárek, Tomáš Komoň, Jáchym Lukeš, David Martínek, Michal Nehasil
2. Michael Krutina
19. Jakub Mahler
57. Ondřej Kubíček
7. 9. 18 18:00 P1 Lužinýýý Boys Zde je místo ... 1. 4:3 (2:0)
Extra rychlý a technický fotbal. Lužiny vyhrály zaslouženě, v zápase čaroval gólman poražených.
Lužinýýý Boys Zde je místo ...
Marek Holub – Stanislav Adámek, Martin Bechyně, Pavel Hořeňovský, Oleg Koval, David Kozel, Tomáš Rosenberg, Emin Sulejmanov, Tomáš Turna, Jiří Uher vs Jakub Tylš – David Komárek, Michael Krutina, Martin Kubiče, Ondřej Kubíček, Jakub Mahler, Matouš Novosad, Ondřej Pešice, Jan Strnad