Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 1.12.18 | 11:15 | P1 | Protector 1320 FC Hypochondři | 11. | 2:2 |
So 1.12.18 | 11:15 | TEMPO | Horst 1.FC Vzteklé Želvičky | 11. | 5:2 |
So 1.12.18 | 11:15 | ZAK | Plameňáci 1.FC B Homogen 1.FC A | 11. | 1:4 |
So 1.12.18 | 11:15 | P3 | Taggart Apači | 11. | 6:1 |
So 1.12.18 | 11:15 | P2 | SG-II Butovice Guaraní | 11. | 1:4 |
So 1.12.18 | 11:15 | BECH | Tus Pelotas Angmar A | 11. | 2:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hypochondři | 11 | 6 | 4 | 1 | 46:22 | 16 |
2. | Homogen 1.FC A | 11 | 6 | 4 | 1 | 38:21 | 16 |
3. | Guaraní | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
4. | Horst 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:26 | 13 |
5. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:20 | 13 |
6. | Taggart | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:27 | 12 |
7. | Angmar A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:36 | 10 |
8. | Tus Pelotas | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:39 | 9 |
9. | Vzteklé Želvičky | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:54 | 9 |
10. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:36 | 8 |
11. | Apači | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:41 | 8 |
12. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:50 | 3 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Ne 9.9.18 | 10:00, 11:15, 12:30 | STOD | Hypochondři |
Ne 9.9.18 | 16:15, 17:30 | TEMPO | Taggart |
Ne 9.9.18 | 18:30, 19:45 | HOSTI | Guaraní |
Ne 16.9.18 | 08:45, 10:00 | HANSP | Tus Pelotas |
Ne 16.9.18 | 16:15, 17:30, 18:45 | CESMI | Horst 1.FC |
Ne 23.9.18 | 15:00, 16:15, 17:30 | ZABEH | Homogen 1.FC A |
Ne 23.9.18 | 18:45, 20:00 | ZAK | Plameňáci 1.FC B |
Ne 30.9.18 | 13:45, 15:00 | ZAK | Guaraní |
Ne 30.9.18 | 13:45, 15:00 | TEMPO | Apači |
Ne 7.10.18 | 08:45, 10:00 | HANSP | SG-II Butovice |
Ne 7.10.18 | 12:30, 13:45, 15:00 | HANSP | Protector 1320 FC |
Ne 7.10.18 | 18:45, 20:00 | MIKU1 | Vzteklé Želvičky |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Guillermo Sanchez Haye | Guaraní | 21 |
2. | Pavol Volkay | Hypochondři | 12 |
3. | Jaroslav Béreš | Hypochondři | 12 |
4. | Vítězslav Černý | SG-II Butovice | 12 |
5. | Yordan Ganchev | Homogen 1.FC A | 11 |
6. | Martin Pistulka | Horst 1.FC | 10 |
7. | Karel Pavlišín | Orange Predators A | 10 |
8. | Zdeněk Pospíchal | Horst 1.FC | 9 |
9. | Tomáš Surovec | Vzteklé Želvičky | 9 |
10. | Oleksandr Vovchuk | Guaraní | 9 |
11. | Valentin Prokhorov | EG F.C. | 8 |
12. | Pavel Vávra | Callida CS | 8 |
13. | Jiří Hervert | Pražský axiom | 7 |
14. | Jozef Drábek | United clans | 7 |
15. | Michael Bárta | Homogen 1.FC A | 7 |
16. | Guido Chari | Guaraní | 7 |
17. | Leigh Paul Woods | Tus Pelotas | 6 |
18. | Carlos A. Molina Tello | Tus Pelotas | 6 |
19. | András Ruszin | Taggart | 6 |
20. | Oleg Cojocari | Angmar A | 6 |