Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
So 1.12.18 | 11:15 | P3 | Taggart Apači | 11. | 6:1 |
Ne 18.11.18 | 15:00 | BECH | Angmar A Taggart | 10. | 1:4 |
Ne 11.11.18 | 18:45 | BECH | Taggart Tus Pelotas | 9. | 5:1 |
Ne 4.11.18 | 17:30 | P3 | Vzteklé Želvičky Taggart | 8. | 4:12 |
So 27.10.18 | 11:15 | P2 | SG-II Butovice Taggart | 7. | 1:5 |
So 20.10.18 | 10:00 | LITVI | Taggart Plameňáci 1.FC B | 6. | 7:3 |
Ne 14.10.18 | 12:30 | MALES | Protector 1320 FC Taggart | 5. | 1:0 |
Ne 7.10.18 | 16:15 | P3 | Taggart Horst 1.FC | 4. | 2:3 |
Ne 23.9.18 | 16:15 | P2 | Hypochondři Taggart | 3. | 3:0 |
Ne 16.9.18 | 15:00 | BECH | Taggart Homogen 1.FC A | 2. | 1:5 |
So 8.9.18 | 10:00 | TEMPO | Guaraní Taggart | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Hypochondři | 11 | 6 | 4 | 1 | 46:22 | 16 |
2. | Homogen 1.FC A | 11 | 6 | 4 | 1 | 38:21 | 16 |
3. | Guaraní | 11 | 7 | 1 | 3 | 46:33 | 15 |
4. | Horst 1.FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:26 | 13 |
5. | Protector 1320 FC | 11 | 4 | 5 | 2 | 23:20 | 13 |
6. | Taggart | 11 | 6 | 0 | 5 | 43:27 | 12 |
7. | Angmar A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:36 | 10 |
8. | Tus Pelotas | 11 | 3 | 3 | 5 | 31:39 | 9 |
9. | Vzteklé Želvičky | 11 | 4 | 1 | 6 | 38:54 | 9 |
10. | SG-II Butovice | 11 | 2 | 4 | 5 | 25:36 | 8 |
11. | Apači | 11 | 4 | 0 | 7 | 23:41 | 8 |
12. | Plameňáci 1.FC B | 11 | 1 | 1 | 9 | 26:50 | 3 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 9.9.18 | 16:15 | TEMPO | Maverick VET MoKo VET (VL4E) |
Ne 9.9.18 | 17:30 | TEMPO | Catchers SC Strážci Pomeranče (HL6L) |
Ne 28.10.18 | 18:45 | P3 | Reka Group - Calvados MVS Recycled (VL3D) |
Ne 28.10.18 | 20:00 | P3 | Atomovej brouk B City Lhotka FC (HL5I) |
Ne 2.12.18 | 18:45 | HOSTI | Světlušky Balbín FC (HL3D) |
Ne 2.12.18 | 20:00 | HOSTI | Typos - Garda FC The Penguins 6:5 XXL (VL3D) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bastrykin Yan | 9 | 0 |
Belov Pavel | 9 | 4 |
Danylaš Eduard | 2 | 3 |
Dobryanskyy Vitaliy | 3 | 0 |
Iarema Roman | 11 | 4 |
Iarema Vasyl | 9 | 5 |
Kereibayev Alisher | 4 | 0 |
Kolomatskyi Artem | 1 | 0 |
Matrosau Yuri | 9 | 5 |
Matrossov Michel | 11 | 2 |
Osadchenko Ihor | 3 | 1 |
Prokhorov Valentin | 5 | 8 |
Ruszin András | 5 | 6 |
Shchegolev Ivan | 5 | 5 |
Sokovin Nikita | 1 | 0 |
Tsilikh Sergey | 8 | 0 |