So 20.10.18 10:00 LITVI Taggart Plameňáci 1.FC B   (HL6J)
So 20.10.18 11:15 LITVI United clans Plameňáci 1.FC A   (HL3D)
Ne 18.11.18 15:00 P1 Černý pumy Sestra Sojka   (HL8M)
Ne 18.11.18 16:15 P1 Vzteklé Želvičky Tus Pelotas   (HL6J)
Ne 18.11.18 17:30 P1 Maverick VET Marná snaha VET   (VL4E)

25. 11. 18 16:15 P3 PPPO Drsný šrouby 11. 4:2 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se v druhém poločase střelecky probudil hráč Blažek a rozhodl o vítězství PPPO. Kohout
PPPO Drsný šrouby
Tomáš Duda – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
33., 48. Michal Blažek
37. Patrik Chrást
55. Sebastián Tauchen
50. Jiří Franěk
52. Tomáš Zahrádka
11. 11. 18 15:00 P2 Drsný šrouby Parádníci 10. 3:2 (0:2)
Zápas přinesl spoustu nepřesností a poměrně málo pohledných příležitostí. Mladší tým hostů si vypracoval dvoubrankový náskok, který však proti důrazně bojujícím domácím neudržel a nakonec podlehl.
Drsný šrouby Parádníci
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs The Anh Nguyen – Jan Brinar, Robin Erde, Vladimír Faktor, Filip Knobloch, Martin Moravec, Martin Neumahr, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu
32. Bohdan Jelen
44. Michal Roubal
47. Tomáš Zahrádka
23. Jan Brinar
29. Martin Moravec
4. 11. 18 16:15 P3 Tým Jakuba Harapáta Drsný šrouby 9. 7:1 (5:1)
Větší počet lepších fotbalistů rozhodl o jasné výhře. Martin Jiroušek, Jakub Jiroušek
Tým Jakuba Harapáta Drsný šrouby
Petr Maceček – Ondřej Holubec, Daniel Houška, Petr John, Dominik Malý, Šimon Malý, Filip Mikuláš, Robert Vejdělek vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Michal Zlatoš
13., 24. Filip Mikuláš
15. Daniel Houška
18., 28. Dominik Malý
34., 51. Petr John
1. Michal Roubal
28. 10. 18 18:45 ZABEH Drsný šrouby s.Oliver A 8. 1:0 (1:0)
Těsnou výhru zařídil jediným gólem v utkání kapitán domácích. Čapla
Drsný šrouby s.Oliver A
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka vs Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Michal Paveza, Václav Paveza, Martin Valenta, Václav Venclík
15. Michal Roubal
21. 10. 18 15:00 TEMPO Mamissero Drsný šrouby 7. 2:3 (1:2)
První poločas měl tým Mamissero více šancí, ale byly to Drsný šrouby, kdo otočil z 1:0 na poločasových 1:2. Druhý poločas Drsný šrouby dokázaly náskok udržet a zvítězit. Husák
Mamissero Drsný šrouby
Sebastián Sázavský – Dan Buchta, Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
11. Huy Dinh Hoang
40. Ondřej Melichárek
28. Bohdan Jelen
29. Michal Roubal
45. Tomáš Zahrádka
14. 10. 18 17:30 HANSP Drsný šrouby Mestek 97 FC 6. 3:0 (2:0)
Ač bez střídání, tak domácí slaví dva body za vybojovanou výhru. Hosté neproměňovali šance a bez gólu se vyhrát nedá. Dufek
Drsný šrouby Mestek 97 FC
David Roubal – Michal Balcárek, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Pavel Pytlíček – Lubomír Brychta, Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Jakub Maršík, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc
21., 28., 42. Michal Roubal
7. 10. 18 15:00 P2 Gang of Jan Palach Drsný šrouby 5. 3:6 (2:2)
Vyrovnané utkání. Gólman Palachu neměl den, a to rozhodlo. Robert Kopřiva, Jiří Lokvenc
Gang of Jan Palach Drsný šrouby
Jan Pavel Jíša – Demien Angelo Bambur, Dan Heuer, Daniel Plecháč, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Viktor Veniger, Martin Žegklitz vs David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Jiří Franěk, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
21. Demien Angelo Bambur
24. Martin Žegklitz
55. Viktor Veniger
8., 23., 45., 60. Michal Roubal
33., 58. Tomáš Zahrádka
39. Jiří Franěk
30. 9. 18 13:45 HANSP Drsný šrouby Bruchos HFC 4. 2:3 (0:2)
Zápas dobré úrovně hraný v rychlém tempu s mnoha šancemi na obou stranách pro sebe rozhodli hráči Bruchos důraznější koncovkou.
Drsný šrouby Bruchos HFC
David Roubal – Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Michal Zlatoš vs Martin Macháček – Filip Čabrádek, Martin Cibulka, Adam Doležal, Marián Hrouda, Petr Jež
45., 47. Michal Roubal 10., 36. Martin Cibulka
12. Petr Jež
2. Filip Čabrádek
23. 9. 18 18:45 HANSP Drsný šrouby Paraguay 3. 2:3 (2:2)
Solidní zápas se šťastnějším koncem pro Paraguay. Voldán
Drsný šrouby Paraguay
David Roubal – Michal Balcárek, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Martin Skalický – Alexandr Kazda, Ondřej Kmoch, Jan Mackovič, Josef Švanda, Jan Szwarc, Jan Tyl, Jan Tyl
3. Bohdan Jelen
22. Tomáš Zahrádka
1. Josef Švanda
30. Jan Szwarc
41. Ondřej Kmoch
16. 9. 18 17:15 HOSTI Benda OFC Drsný šrouby 2. 0:5 (0:1)
Dobré utkání, ale ve druhém poločase už byli hosté lepším mužstvem. Kovařík
Benda OFC Drsný šrouby
Martin Dvořák – Vladimír Kůla, Michal Mach, Vít Martinec, Bohumil Váňa, Ondřej Vobnášil, Petr Záhora vs David Roubal – Michal Balcárek, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
25. Bohdan Jelen
31. Kateřina Uhlířová
37. Michal Balcárek
43., 56. Michal Roubal
9. 9. 18 15:00 ZAK Drsný šrouby Sokol Vysočany C 1. 7:1 (4:1)
Domácí se prezentovali slušným výkonem. Hostům scházel stabilní brankář, jeho náhradníci totiž trpěli útočnými choutkami, což domácí nemilosrdně trestali a zaslouženě zvítězili.
Drsný šrouby Sokol Vysočany C
David Roubal – Michal Balcárek, Petr Boháč, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Kateřina Uhlířová, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Ondřej Kracman – Ladislav Brázda, Václav Garbaczewski, Filip Jambor, Petr Jindřich, Richard Tichý, Matěj Vorlíček