6. Tým Jakuba Harapáta 11 6 0 5 36:32 12

Čt 6.9.18 17:00 DEKAN Galantní jeleni Pod parou   (HL8I)
Čt 6.9.18 18:15 DEKAN Lomíci Stará Garda SUP   (SVL3C)
Ne 2.12.18 10:00 ZAK Laxní přístup Brazzers Praha FC B   (HL8L)
Ne 2.12.18 11:15 ZAK Sestra Sojka Deus Vult   (HL8M)

25. 11. 18 16:15 P3 PPPO Drsný šrouby 11. 4:2 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase se v druhém poločase střelecky probudil hráč Blažek a rozhodl o vítězství PPPO. Kohout
PPPO Drsný šrouby
Tomáš Duda – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs David Roubal – Michal Balcárek, Jiří Franěk, Bohdan Jelen, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš
33., 48. Michal Blažek
37. Patrik Chrást
55. Sebastián Tauchen
50. Jiří Franěk
52. Tomáš Zahrádka
11. 11. 18 18:45 P2 Benda OFC PPPO 10. 3:4 (1:3)
Hráči PPPO přetlačili svého soupeře v samém závěru utkání.
Benda OFC PPPO
Vít Martinec – Martin Dvořák, Filip Jiřikovský, Vladimír Kůla, Viktor Lukáš, Michal Mach vs Petr Sluka – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Jan Dolejška, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
15., 43. Martin Dvořák
35. Vladimír Kůla
5. Jakub Chundela
13. Michal Blažek
25. Sebastián Tauchen
59. Ondřej Tichý
10. 11. 18 11:15 DEKAN Paraguay PPPO 8. 2:3 (1:1)
Kvalitní zápas, kterému by více slušela remíza, ale v poslední minutě z přímého kopu rozhodl Tauchen.
Paraguay PPPO
Martin Skalický – Adam Aussenberg, Ondřej Kmoch, Jan Mackovič, Guillaume Jean Jules Narguet, Josef Švanda, Jan Szwarc, Jan Tyl, Jan Tyl, Tomáš Voříšek vs Patrik Chrást – Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý
14., 55. Jan Mackovič 2. OG
38. Ondřej Tichý
60. Sebastián Tauchen
4. 11. 18 15:00 ZAK PPPO Sokol Vysočany C 9. 5:4 (1:1)
Perfektní bojovné utkání, které nenechalo diváky chladnými, se šťastnějším koncem pro hosty. Janča
PPPO Sokol Vysočany C
Ondřej Čerbačeský – Michal Blažek, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Václav Garbaczewski – Viera Bajnovičová, Filip Jambor, Petr Jambor, Petr Jindřich, Ondřej Kracman, Tomáš Kreitl, Richard Tichý, Matěj Vorlíček
55. Richard Tichý
21. 10. 18 17:30 CESMI Parádníci PPPO 7. 5:3 (4:1)
Přes jednoznačný průběh prvního poločasu se soupeř vzpamatoval a domácí měli velkou námahu s tím udržet náskok a dohrát zápas do vítězného konce.
Parádníci PPPO
Robin Erde – Jan Brinar, Josef Čekan, Matěj Gosman, Tair Iminov, Filip Knobloch, Martin Moravec, Martin Neumahr, Vojtěch Urban, Viet Anh Vu vs Jan Dolejška – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Petr Sluka, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín
2., 28. Matěj Gosman
10. Jan Brinar
24. Martin Neumahr
38. Martin Moravec
22., 45. Ondřej Čerbačeský
49. Sebastián Tauchen
14. 10. 18 17:30 CESMI PPPO Tým Jakuba Harapáta 6. 7:2 (4:2)
Tým PPPO jasně přehrál soupeře a zaslouženě vyhrál. Husák
PPPO Tým Jakuba Harapáta
Jan Dolejška – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Jan Kristek – Ondřej Holubec, Jakub Kopáček, Petr Maceček, Dominik Malý, Michal Mencl, Jan Pokorný, Jakub-Marek Štěpán
8., 55. Ondřej Čerbačeský
9., 15., 26. Michal Blažek
29. Jan Pokorný
29. Petr Maceček
7. 10. 18 18:45 ZABEH s.Oliver A PPPO 5. 3:1 (3:0)
Hosté byli sice rychlejší a fotbalovější, ale domácí dobře bránili a své šance dokázali využít.
s.Oliver A PPPO
Tomáš Vlček – Patrik Böhm, Jan Čmolík, Petr Horák, Josef Janota, Václav Paveza, Martin Valenta, Václav Venclík vs Petr Sluka – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
8. Martin Valenta
19., 24. Josef Janota
40 Josef Janota
48 Václav Paveza
60. Michal Blažek 48. Petr Sluka
30. 9. 18 18:45 HANSP PPPO Mamissero 4. 1:4 (0:3)
Igor Ceban
PPPO Mamissero
Petr Sluka – Ondřej Čerbačeský, Jakub Chundela, Jan Chundela, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín vs Sebastián Sázavský – Huy Dinh Hoang, Sebastian Jirgl, Ondřej Melichárek, Matěj Michálek, Martin Šebek, Lev Seidl, Robert Smutný, Adam Suchomel
51. Jan Vyšín 5. Ondřej Melichárek
28., 59. Robert Smutný
30. Sebastian Jirgl
23. 9. 18 17:30 HANSP Mestek 97 FC PPPO 3. 1:1 (1:1)
Velmi dobré utkání, oboustranně odehrané s velkým nasazením a zapálením v duchu fair play. Nerozhodný výsledek je jeho víceméně spravedlivým rozuzlením.
Mestek 97 FC PPPO
Lubomír Brychta – Jiří Čížek, Ondřej Hašek, Marek Horák, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Jakub Maršík, Oldřich Šára, Vlastimil Zajíc vs Petr Sluka – Michal Blažek, Jakub Chundela, Jan Chundela, Jan Dolejška, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Ondřej Tichý, Jan Vyšín
23. Jakub Hradil 9. Michal Blažek
16. 9. 18 13:45 HANSP PPPO Gang of Jan Palach 2. 6:0 (4:0)
Na 6. ligu to byl oboustranně velice pohledný zápas, a to především ze strany domácího celku. Hosté se prezentovali bojovným výkonem, ale na rozjeté borce domácích prostě neměli. Mlynařík
PPPO Gang of Jan Palach
Petr Sluka – Michal Blažek, Ondřej Čerbačeský, Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Dolejška, Ondřej Poula, Sebastián Tauchen, Jan Vyšín vs David Kaminski – Dan Heuer, Jan Kubíček, Daniel Plecháč, Ondřej Raček, Jindřich Šálek, Martin Žegklitz
10., 26., 48. Patrik Chrást
17. Ondřej Čerbačeský
19., 40. Jan Dolejška
9. 9. 18 15:00 HANSP Bruchos HFC PPPO 1. 1:2 (0:2)
PPPO měli výhodu střídání, která se ukázala být rozhodující. Klail
Bruchos HFC PPPO
Zdeněk Řepka – Filip Čabrádek, Adam Doležal, Tomáš Heger, Petr Jež, Jan Makarský vs Sebastián Tauchen – Patrik Chrást, Jakub Chundela, Jan Chundela, Ondřej Poula, Petr Sluka, Ondřej Tichý, Jan Vyšín