Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 5.12.18 | 20:45 | STOD | Notorlet Stodůlky Vibromax 1985 | 11. | 2:6 |
St 21.11.18 | 18:15 | CESMI | Midget Notorlet Stodůlky | 10. | 5:2 |
St 14.11.18 | 18:15 | PRKOP | Notorlet Stodůlky Klamovka Praha FK | 9. | 1:9 |
St 7.11.18 | 18:45 | ARIT | Buchmeister team Notorlet Stodůlky | 8. | 6:3 |
St 31.10.18 | 19:30 | STOD | Notorlet Stodůlky Bratři v triku | 7. | 0:4 |
St 24.10.18 | 18:15 | CESMI | Babočka Admirál FC A Notorlet Stodůlky | 6. | 11:0 |
St 10.10.18 | 18:15 | CESMI | Notorlet Stodůlky Právníci FC | 5. | 3:0 |
St 3.10.18 | 20:45 | STOD | Praetorians FC A Notorlet Stodůlky | 4. | 2:4 |
St 26.9.18 | 20:45 | CESMI | Notorlet Stodůlky Blue Elephants | 3. | 1:4 |
Út 18.9.18 | 19:30 | DEKAN | Rebel Circus Notorlet Stodůlky | 2. | 2:1 |
St 12.9.18 | 19:30 | STOD | Notorlet Stodůlky Pigs FC | 1. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Babočka Admirál FC A | 11 | 8 | 1 | 2 | 57:23 | 17 |
2. | Vibromax 1985 | 11 | 8 | 1 | 2 | 52:30 | 17 |
3. | Blue Elephants | 11 | 7 | 2 | 2 | 48:24 | 16 |
4. | Klamovka Praha FK | 11 | 6 | 2 | 3 | 61:30 | 14 |
5. | Rebel Circus | 11 | 7 | 0 | 4 | 28:24 | 14 |
6. | Bratři v triku | 11 | 6 | 1 | 4 | 32:24 | 13 |
7. | Pigs FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 28:54 | 9 |
8. | Právníci FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:38 | 7 |
9. | Midget | 11 | 3 | 0 | 8 | 32:43 | 6 |
10. | Buchmeister team | 11 | 2 | 1 | 8 | 21:57 | 5 |
11. | Praetorians FC A | 11 | 5 | 0 | 6 | 51:50 | 4 |
12. | Notorlet Stodůlky | 11 | 2 | 0 | 9 | 18:54 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.9.18 | 18:15 | LITVI | Blue devils VET Miminka AC VET (VL4A) |
Po 24.9.18 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A BongoBongo AC (HL3A) |
Po 24.9.18 | 20:45 | LITVI | Torolka Sean team A (HL4A) |
Po 15.10.18 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Enzian (SVL3A) |
Po 15.10.18 | 19:30 | CESMI | Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D. (HL6A) |
Po 15.10.18 | 20:45 | CESMI | Speciál Bráník B Orange Predators A (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrastil Otto | 10 | 1 |
Hampl Štěpán | 10 | 1 |
Krbec Pavel | 1 | 0 |
Kyndl Pavel | 11 | 7 |
Pokorný Michal | 6 | 0 |
Poláček Jakub | 10 | 1 |
Rach Pavel | 7 | 0 |
Šandera Petr | 11 | 5 |
Urban Jakub | 10 | 2 |
Valášek Vladimír | 11 | 1 |
Ždánský Marek | 11 | 0 |