Pá 21.9.18 18:00 P2 Pyjavíce FK Šnek FC A   (HL6I)
Pá 21.9.18 19:15 P2 STG Milovice Viktoria Bítovská VET A   (VL3D)
Ne 14.10.18 12:30 ZAK Krabice Fifty-two faders   (HL7K)
Ne 14.10.18 13:45 ZAK Atomový veverky B Sokol V.-Notorax B   (HL7K)
Po 29.10.18 18:15 DEKAN Daltonové SUP Enzian   (SVL3A)
Po 29.10.18 19:30 DEKAN Super Calvados Socra SUP   (SVL3A)

29. 11. 18 18:00 KORAB Prtzalona C.F. Lazareth 11. 3:4 (1:3)
Lazareth zvládl svůj boj o záchranu. I když druhý poločas se Prtzalona výrazně zlepšila, Lazareth dokázal vedení udržet. Husák
Prtzalona C.F. Lazareth
Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal vs Marian Holub – Zbyněk Brada, Martin Fiala, Lukáš Halfar, Jiří Hobza, Filip Lukeš, Ondřej Matějka, Martin Ořešník, Petr Strnad, Juraj Vrla, Daniel Žalman
23. Tomáš Stejskal
52. Filip Kebrt
54. Vojtěch Horký
5., 15., 42. Jiří Hobza
20. Ondřej Matějka
15. 11. 18 18:15 STER3 Dromedarians Praha Prtzalona C.F. 10. 6:1 (3:0)
Vcelku jednostranný zápas.
Dromedarians Praha Prtzalona C.F.
Jiří Červený – Jozef Chudý, Michal Hanousek, Miroslav Jančok, Josef Jasenský, Michal Koval, Martin Kožár, Róbert Šišaj vs David Sedliský – Van Vuong Chu, Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
10., 53. Michal Koval
13., 20., 31. Martin Kožár
50. Michal Hanousek
43. Tomáš Stejskal
8. 11. 18 19:30 HANSP Prtzalona C.F. Ravens FC 9. 0:1 (0:0)
Utkání bez závad. Oba celky bojovaly do poslední chvíle, nakonec se radoval tým hostů.
Prtzalona C.F. Ravens FC
Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld, David Sedliský vs Michal Vacek – Pavel Bočinský, Vojtěch Chalupa, Martin Doubek, Štěpán Dub, Jiří Futera, Jakub Horáček, Tomáš Machů
60. Tomáš Machů
1. 11. 18 20:45 STER1 Sculpturo FC Prtzalona C.F. 8. 0:2 (0:1)
Velice vyrovnané a pohledné utkání, ve kterém se bojovalo až do samotného závěru.
Sculpturo FC Prtzalona C.F.
Michal Trojan – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Martin Homolka, David Sysel, Filip Tomáš, Jan Trojan, Miloš Vladyka, Martin Voldřich vs Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal
11. Martin Schönfeld
49. Vojtěch Horký
19. Vojtěch Horký
25. 10. 18 18:15 ARIT Rarach FC Prtzalona C.F. 7. 1:5 (1:2)
Zasloužená výhra hostů. Čapla
Rarach FC Prtzalona C.F.
Josef Novotný – Matěj Bauer, Karel Heřman, Filip Kortán, František Kovářík, Ondřej Štěpánek, Zdeněk Švajda, Pavel Vízdal, Jan Vnouček, Jakub Žďárský vs David Sedliský – Van Vuong Chu, Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Tomáš Stejskal
11. Zdeněk Švajda 11., 56. Tomáš Stejskal
14. Filip Kebrt
53. Pavel Hrabec
60. Van Vuong Chu
18. 10. 18 20:15 P2 Prtzalona C.F. PRKA 6. 6:3 (3:2)
Už gol ve druhé minutě se dalo tušit, které mužstvo bude v zápase lepší. Těsně před přestávkou PRKA dala dva góly a utkání zdramatizovala. Podstatně lepší domácí ale neponechali nic náhodě a zaslouženě vyhráli.
Prtzalona C.F. PRKA
David Sedliský – Patrik Diamant, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld, Tomáš Stejskal vs Štěpán Šantrůček – Cristobal Diaz, Ondřej Erban, Maxime Gardie, Martin Šantrůček, Jan Tábořík, Marek Viták
30. Jan Tábořík
8. 10. 18 20:15 ZABEH ExŠemíci Prtzalona C.F. 5. 4:0 (4:0)
Jednoznačná záležitost vítězů, kteří rozhodli už v první půli.
ExŠemíci Prtzalona C.F.
Bohumil Šišpera – Pavel Černatovič, Ondřej Kříž, Jakub Madej, Jan Maršálek, Filip Procházka, Jan Řezáč, Oleksij Šutko, Ota Švabenický vs David Sedliský – Van Vuong Chu, Vu Hai Dinh, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Martin Schönfeld
7., 13., 21. Jakub Madej
29. Jan Řezáč
4. 10. 18 18:00 STER1 Prtzalona C.F. Pivní pohoda AC 4. 3:7 (1:1)
O vítězství Pivní pohody rozhodl produktivní střelec Říha. Trnka
Prtzalona C.F. Pivní pohoda AC
Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, Tomáš Stejskal vs Daniel Šebela – Ondřej Duben, Jan Hrabec, Václav Krch, Lukáš Musil, Jan Říha, Adrián Vlačuha
28. Vojtěch Horký
54. Van Vuong Chu
56. Vu Hai Dinh
10. Ondřej Duben
33., 36., 40., 44., 46. Jan Říha
58. Adrián Vlačuha
20. 9. 18 18:00 STER3 VZ Prtzalona C.F. 3. 4:8 (0:1)
Zápas s jasným průběhem bez větších problémů.
VZ Prtzalona C.F.
Tomáš Černý – Aleš Grym, Karel Janouš, Petr Kasalický, Libor Pintér vs Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, David Sedliský, Tomáš Stejskal
54. Filip Kebrt
13. 9. 18 20:45 CESMI Prtzalona C.F. Orange Predators B 2. 3:0 (1:0)
Po vyrovnaném průběhu nakonec vyhráli domácí. Vostatek
Prtzalona C.F. Orange Predators B
Patrik Sedliský – Van Vuong Chu, Vu Hai Dinh, Vojtěch Horký, Pavel Hrabec, Filip Kebrt, Ngoc Kien Nguyen, David Sedliský, Tomáš Stejskal vs Štefan Huďagi – Radek Nebeský, Aleš Procházka, Jiří Ritschel, Ondřej Soudný, Aleš Studnička, Michael Trnka, Antonín Zajíček
50. Van Vuong Chu
52. Tomáš Stejskal
6. 9. 18 19:30 ARIT Ducksicks Prtzalona C.F. 1. 3:4 (1:1)
První poločas byl velice vyrovnaný, ale lepší start hostů do druhého poločasu nakonec rozhodl. Hosté posledních 10 minut pouze betonovali, což se jim málem nevyplatilo. Svoboda
Ducksicks Prtzalona C.F.
Jakub Kratěna – Matyáš Fribert, Filip Kodytek, Jan Kodytek, Filip Kratěna, Jakub Moravec, Jakub Wágner vs Patrik Sedliský – Vojtěch Horký, Filip Kebrt, Martin Schönfeld, David Sedliský, Tomáš Stejskal