Rozpis pískání, 7. liga, skupina K

Terron AC Bozi B

So 15.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 15.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 27.10. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 27.10. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 17:30 Zákostelní ZAK

Sever 1.FC

So 15.9. 09:30 Tempo FC TEMPO
So 15.9. 10:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Vozovna Hloubětín A

Ne 9.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 9.9. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 20:00 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 20:00 Běchovice 2 BECH

Krabice

So 15.9. 10:00 Zákostelní ZAK
So 15.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 13.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 13.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 13.10. 12:30 Zákostelní ZAK

Talent Praha FC

So 22.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 22.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 18.11. 20:00 Záběhlice ZABEH

Fernet team Říčany

So 22.9. 11:15 Pražačka P3
So 22.9. 12:30 Pražačka P3
So 13.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 13.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.11. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 20:00 Děkanka DEKAN

Beerchester United

So 20.10. 10:00 Zákostelní ZAK
So 20.10. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 13:45 Malešice AFK MALES
Ne 2.12. 15:00 Malešice AFK MALES

Fifty-two faders

So 27.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 27.10. 11:15 Tempo FC TEMPO
Ne 2.12. 16:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 17:30 Hostivař SK HOSTI

Sokol V.-Notorax B

Pa 26.10. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 26.10. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 2.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 2.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Út 6.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Út 13.11. 18:00 Zákostelní ZAK

Los Niňos M.B.

St 5.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 5.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
So 20.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 20.10. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 18:45 Záběhlice ZABEH
Ne 2.12. 20:00 Záběhlice ZABEH

Atomový veverky B

Po 10.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 10.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Ne 2.12. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 2.12. 20:00 Mikulova MIKU4

Troll FC

St 12.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 12.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 18.11. 18:45 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 20:00 Běchovice 2 BECH