Seznam týmů, 7. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Troll FC bílá, černá
Vozovna Hloubětín A zelená, žlutá
Atomový veverky B černo-oranžová
Fernet team Říčany oranžová, šedá
Sokol V.-Notorax B bílá, modrá
Sever 1.FC červeno-černá, žlutá
Fifty-two faders bílá
Los Niňos M.B. bílá, zelená
Beerchester United žlutá
Terron AC Bozi B oranžová
Talent Praha FC zeleno-černá, modrá
Krabice  

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceTroll FC Ne 9.9. 13:45 ZAK
Los Niňos M.B.Sokol V.-Notorax B Ne 9.9. 16:15 ZAK
Fifty-two fadersSever 1.FC Ne 9.9. 17:30 P2
Beerchester UnitedFernet team Říčany Ne 9.9. 17:30 P1
Talent Praha FCVozovna Hloubětín A Ne 9.9. 17:30 BECH
Terron AC Bozi BAtomový veverky B Ne 18.11. 15:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceTalent Praha FC Ne 16.9. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BFifty-two faders Ne 16.9. 11:15 ZAK
Fernet team ŘíčanyLos Niňos M.B. Ne 16.9. 16:15 BECH
Vozovna Hloubětín ATerron AC Bozi B Ne 16.9. 17:30 BECH
Atomový veverky BBeerchester United Ne 16.9. 17:30 DEKAN
Troll FCSever 1.FC Ne 16.9. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sever 1.FCSokol V.-Notorax B Ne 23.9. 13:45 ZAK
Terron AC Bozi BKrabice Ne 23.9. 13:45 P1
Talent Praha FCTroll FC Ne 23.9. 13:45 P3
Los Niňos M.B.Atomový veverky B Ne 23.9. 16:15 DEKAN
Fifty-two fadersFernet team Říčany Ne 23.9. 17:30 P2
Beerchester UnitedVozovna Hloubětín A Ne 23.9. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Troll FCSokol V.-Notorax B Ne 30.9. 12:30 ZAK
Talent Praha FCTerron AC Bozi B Ne 30.9. 15:00 HANSP
Fernet team ŘíčanySever 1.FC Ne 30.9. 16:15 BECH
Vozovna Hloubětín ALos Niňos M.B. Ne 30.9. 17:30 BECH
Atomový veverky BFifty-two faders Ne 30.9. 17:30 P1
KrabiceBeerchester United Ne 18.11. 15:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Los Niňos M.B.Krabice Ne 7.10. 10:00 ZAK
Sokol V.-Notorax BFernet team Říčany Ne 7.10. 11:15 ZAK
Terron AC Bozi BTroll FC Ne 7.10. 13:45 P1
Fifty-two fadersVozovna Hloubětín A Ne 7.10. 17:30 P2
Beerchester UnitedTalent Praha FC Ne 7.10. 17:30 P1
Sever 1.FCAtomový veverky B Ne 7.10. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceFifty-two faders Ne 14.10. 12:30 ZAK
Atomový veverky BSokol V.-Notorax B Ne 14.10. 13:45 ZAK
Talent Praha FCLos Niňos M.B. Ne 14.10. 15:00 MALES
Terron AC Bozi BBeerchester United Ne 14.10. 16:15 P3
Troll FCFernet team Říčany Ne 14.10. 16:15 BECH
Vozovna Hloubětín ASever 1.FC Ne 14.10. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sever 1.FCKrabice Ne 21.10. 13:45 ZAK
Los Niňos M.B.Terron AC Bozi B Ne 21.10. 13:45 P1
Sokol V.-Notorax BVozovna Hloubětín A Ne 21.10. 15:00 ZAK
Fernet team ŘíčanyAtomový veverky B Ne 21.10. 17:30 BECH
Fifty-two fadersTalent Praha FC Ne 21.10. 17:30 P2
Beerchester UnitedTroll FC Ne 21.10. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceSokol V.-Notorax B Ne 28.10. 12:30 ZAK
Terron AC Bozi BFifty-two faders Ne 28.10. 13:45 P1
Talent Praha FCSever 1.FC Ne 28.10. 16:15 P3
Troll FCAtomový veverky B Ne 28.10. 16:15 P2
Beerchester UnitedLos Niňos M.B. Ne 28.10. 17:30 P1
Vozovna Hloubětín AFernet team Říčany Ne 28.10. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BTalent Praha FC Ne 4.11. 13:45 ZAK
Sever 1.FCTerron AC Bozi B Ne 4.11. 15:00 P3
Los Niňos M.B.Troll FC Ne 4.11. 15:00 P2
Fernet team ŘíčanyKrabice Ne 4.11. 16:15 BECH
Atomový veverky BVozovna Hloubětín A Ne 4.11. 17:30 BECH
Fifty-two fadersBeerchester United Ne 4.11. 17:30 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Terron AC Bozi BSokol V.-Notorax B Ne 11.11. 13:45 P1
KrabiceAtomový veverky B Ne 11.11. 13:45 ZAK
Talent Praha FCFernet team Říčany Ne 11.11. 16:15 BECH
Los Niňos M.B.Fifty-two faders Ne 11.11. 17:30 P2
Beerchester UnitedSever 1.FC Ne 11.11. 17:30 P1
Troll FCVozovna Hloubětín A Ne 11.11. 17:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Vozovna Hloubětín AKrabice Ne 25.11. 17:30 P3
Atomový veverky BTalent Praha FC Ne 25.11. 17:30 CESMI
Fernet team ŘíčanyTerron AC Bozi B Ne 25.11. 17:30 P2
Sokol V.-Notorax BBeerchester United Ne 25.11. 17:30 ZAK
Sever 1.FCLos Niňos M.B. Ne 25.11. 17:30 DEKAN
Fifty-two fadersTroll FC Ne 25.11. 17:30 P1