St 31.10.18 17:45 MIKU4 Cerveza 18.FC Holota FC   (HL6F)
St 31.10.18 19:00 MIKU4 Playboy team AC Perpetis   (HL8G)
St 31.10.18 20:15 MIKU4 Alkohol Tea FC Ďáblice FK   (HL6E)
Po 5.11.18 18:15 DEKAN Garáže Klíčov Socra SUP   (SVL3A)
Po 5.11.18 19:30 DEKAN Milenium Praha FC Ferri FC   (HL5B)
Po 5.11.18 20:45 DEKAN Sanitka AS Litrpůl FC   (HL7A)

13. 11. 18 20:45 ARIT Ya Basta! A Sebranka FC B 10. 2:0 (2:0)
Velice vyhecovaný zápas především v prvním poločase. Sebranka se hnala za vyrovnáním, ale domácí si celkem v pohodě pohlídali vítězství.
Ya Basta! A Sebranka FC B
Daniel Mališ – Jiří Andrs, Štěpán Jahoda, Ondřej Lhotský, Jaroslav Srp, Kryštof Vancl, Vít Vancl vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Tomáš Klement, Josef Stolín
5. Kryštof Vancl
28. Jaroslav Srp
6. 11. 18 18:00 HRAB1 RAF Jinonice Sebranka FC B 9. 4:2 (2:1)
Do půle velmi vyrovnané utkání, poté domácí začali více běhat a kombinovat a utkání ovládli. Vukovič
RAF Jinonice Sebranka FC B
Petr Brož – Petr Chudoba, Stanislav Holman, Ondřej Hoša, David Krejdl, Martin Kubáň, Luboš Němec vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Petr Karban, Martin Kasal, Tomáš Matoušek, Josef Stolín
23., 55. Martin Kubáň
26. Luboš Němec
41. David Krejdl
18. Martin Kasal
37. Josef Stolín
30. 10. 18 18:00 HRAB2 Sebranka FC B Nova LFC B 8. 5:0 (3:0)
Přestože bylo utkání v poli vcelku vyrovnané, tak nakonec Sebranka zvítězila výrazným rozdílem ve skóre. Josef Dufek, Petr Buchta
Sebranka FC B Nova LFC B
Petr Karban – Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Tomáš Klement, Ondřej Laun, Tomáš Matoušek, Josef Stolín vs Jan Kroj – Adam Jablonský, Tomáš Jandečka, Petr Janeš, Ladislav Král, Michal Krátký, David Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml.
13., 29. Tomáš Matoušek
28. Josef Stolín
31. Petr Karban
35. Libor Honeš
23. 10. 18 18:15 PRKOP Pivušky FC Sebranka FC B 7. 2:8 (0:0)
Domácí téměř celou první půli odehráli ve čtyřech lidech. Statečně bojovali a po poločase drželi remízu 1:1. Paradoxně po pauze, kdy se počet hráčů na hrací ploše vyrovnal, domácí nestačili tempu Sebranky, která využila všechny své šance a zaslouženě vyhrála.
Pivušky FC Sebranka FC B
Jan Hampl – Jiří Boháč, Jindřich Černý, Tomáš Nový, Jan Vimer, Jaroslav Vimer vs Ondřej Laun – Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Josef Stolín
36. Jindřich Černý
54. Jiří Boháč
31., 44., 47., 51. Petr Karban
34., 41., 42. Josef Stolín
59. Tomáš Klement
17. 10. 18 19:00 MIKU4 Sebranka FC B Namo FC 6. 3:3 (2:2)
Bojovné a svižné utkání se zajímavým průběhem. Zrodila se zasloužená remíza. Trnka
Sebranka FC B Namo FC
Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Tomáš Matoušek, Josef Stolín vs Jan Kneissl – Dalibor Bambas, Vlastimil Duchek, Čeněk Dvořák, Filip Dvořák, Michael Jakubův, Miroslav Krpata, Jan Lehovec, Tomáš Zalabák
7., 9., 56. Josef Stolín 2. Dalibor Bambas
23. Filip Dvořák
37. Michael Jakubův
2. 10. 18 20:30 STER2 Kolíci Sebranka FC B 5. 2:2 (1:0)
Pěkné utkání, spravedlivá remíza. Radek Martínek, Jan Kunz
Kolíci Sebranka FC B
Přemysl Beneš – Eva Bartoňková, Martin Hůlka, Jan Konšel, Michal Král, Josef Orel, Zbyněk Pawlas, Tomáš Soldát vs Ondřej Laun – Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Tomáš Klement, Tomáš Matoušek, Miroslav Ort
29. Zbyněk Pawlas
52. Josef Orel
41. Petr Karban
47. Miroslav Ort
25. 9. 18 20:30 MOTO2 Sebranka FC B LDT Sopka 4. 9:0 (3:0)
Domácí byli po celý zápas lepším týmem a zaslouženě vyhráli.
Sebranka FC B LDT Sopka
Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Miroslav Ort, Josef Stolín vs Pavel Nekovář st. – Ondřej Kalvas, Martin Kramer, Štěpán Kulovaný, Pavel Nekovář ml., Jan Odložil
1., 19., 36., 40. Petr Karban
9., 57., 60. Josef Stolín
43. Miroslav Ort
50. Michal Hlavatý
18. 9. 18 20:30 MOTO2 Gangbeng Sebranka FC B 3. 1:1 (1:1)
Pohledné utkání, hrané ve větším tempu. Oba týmy si vytvářeli mnoho šancí, ale většinou jim je pochytali skvěle chytající brankáři.
Gangbeng Sebranka FC B
Martin VaňačJakub Grafnetter, Jiří Herrmann, Pavel Herrmann, Ondřej Novotný, Petr Solnička, Ondřej Tyrychtr vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Miroslav Ort
29. OG 30. Jakub Havlíček
11. 9. 18 20:30 MOTO3 Sebranka FC B Forejt FC 2. 3:1 (1:1)
Utkání plné nepřesností urvali domácí svojí vytrvalostí a důrazem a zaslouženě vyhráli.
Sebranka FC B Forejt FC
Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Michal Hlavatý, Libor Honeš, Petr Karban, Tomáš Klement, Tomáš Matoušek, Josef Stolín vs Lukáš Werner – Kajetán Bek, Matyáš Jirčík, Daniel Mádle, Jakub Plíhal, Lubomír Ryšan, Václav Špirek, Matyáš Tatíček, Tomáš Votava
2. Petr Karban
58. Tomáš Matoušek
59. Josef Stolín
21. Daniel Mádle
4. 9. 18 20:15 METE2 FELace FK Sebranka FC B 1. 2:1 (2:0)
Domácí si za první poločas výhru zasloužili. Druhý poločas byl vyrovnaný.
FELace FK Sebranka FC B
Ladislav Trejtnar – Karim Al Reyahi, Václav Kopecký, Daniel Kubeš, Jiří Kubeš, Jiří Pešek, Ondřej Renza, Miloš Zerzán vs Ondřej Laun – Vítězslav Bolf, Petr Haidinger, Jakub Havlíček, Michal Hlavatý, Petr Karban, Tomáš Klement, Josef Stolín