Út 18.9.18 19:00 P1 Steve La Famiglia   (HL4C)
Út 18.9.18 20:15 P1 Medvědi A Real Praha A   (HL6C)
St 17.10.18 18:00 HRAB1 ONBLACK Kovárna PC   (HL6F)
St 17.10.18 19:15 HRAB1 Bajern Měšičáci Metro AFK VET   (VL4C)

28. 11. 18 19:30 STOD Vo KKTNC On Tour 11. 1:2 (1:0)
V klidném zápase se domácí ujali vedení, ale z vítězství se radovali hosté.
Martin Havlíček – Richard Boukal, David Čáp, Josef Janoušek, Jan Mádl, Tomáš Opplt, Ondřej Poskočil, Michal Rataj, Jan Stibůrek vs Pavel Váňa – Filip Jančárek, Jan Kostohryz, Miroslav Mansfeld, Jiří Marek, Šimon Matějka
23. Michal Rataj 37. Miroslav Mansfeld
48. Šimon Matějka
8. 11. 18 20:30 SCBEC Pětka KKTNC On Tour 9. 0:1 (0:1)
Utkání příliš fotbalové krásy nenabídlo, vázla kombinace, souhra i přesnost v zakončení. Jedinou branku nakonec vstřelili o něco lepší hosté už v prvním poločase.
Pětka KKTNC On Tour
Josef Lamken – Šimon Andráško, Ondřej Kopecký, David Plhák, Alfréd Schubert, Artem Tsalyy, Jan Velín, Jonáš Vicherek vs Pavel Váňa – Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Miroslav Mansfeld, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer
20. Jan Kostohryz
31. 10. 18 19:00 METE1 KKTNC On Tour Botostroj SK 8. 2:1 (1:0)
Zápas průměrné úrovně slušně odehraný z obou stran, ve kterém byli domácí lepší v koncovce.
KKTNC On Tour Botostroj SK
Pavel Váňa – Igor Grigorov, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer vs Jan Coufalík – Petr Grätzer, Richard Hampl, Filip Hendrych, Josef Jurčík, Stanislav Máčala, Tomáš Vrána, Tomáš Vyoral, Radek Záhorovský
24. Jan Kostohryz
34. Jakub Novotný
43. Stanislav Máčala
24. 10. 18 17:30 ARIT Lokomotiva DP KKTNC On Tour 7. 4:0 (1:0)
Dle skóre jednoznačný zápas, ale na hřišti byla hra více vyrovnaná, přesto zasloužené vítězství domácích.
Lokomotiva DP KKTNC On Tour
Pavel Trbušek – Rostislav Antal, David Čermák, Michal Grus, Josef Horký, Martin Koubek, Jindřich Richter vs Pavel Váňa – Igor Grigorov, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer
12. David Čermák
50. Michal Grus
59. Josef Horký
60. Martin Koubek
16. 10. 18 20:45 STOD KKTNC On Tour Krabí výměšky FC 6. 5:9 (3:5)
I přes nepovedený začátek dokázali hosté zvítězit.
KKTNC On Tour Krabí výměšky FC
Pavel Váňa – Igor Grigorov, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer vs Ondřej Liška – Tomáš Fojtek, Matouš Kostlivý, Pavel Němeček, Lukáš Vorel
2. Šimon Matějka
8. Matěj Šmutzer
15., 40., 58. Jan Kostohryz
10., 14., 36., 58. Lukáš Vorel
25., 27., 54., 55. Tomáš Fojtek
26. Matouš Kostlivý
9. 10. 18 18:15 PRKOP KKTNC On Tour Zelení lenochodi FC 5. 2:5 (0:2)
V prvním poločase si Zelení lenochodi vytvořili dvougólový náskok, který ve druhém poločase ztratili. Po vyrovnání se však hosté opět sebrali, přidali další branky a zaslouženě vyhráli. Husák
KKTNC On Tour Zelení lenochodi FC
Jiří Marek – Igor Grigorov, Filip Jančárek, Jan Kostohryz, Šimon Matějka, Rachmatulla Muchammetov, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Marek Cikhart – Tomáš Hlaváček, Jakub Janout, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Martin Rus
33. Šimon Matějka
42. Matěj Šmutzer
28 Rachmatulla Muchammetov 1., 12. Tomáš Hlaváček
43., 59. Vojtěch Princ
46. Ondřej Kysilka
3. 10. 18 20:30 STER3 KKTNC On Tour Virtus Praha FK 1. 1:9 (1:4)
Hosté měli jasnou převahu a více šancí. Janda
KKTNC On Tour Virtus Praha FK
Filip Jančárek – Igor Grigorov, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Lukáš Klaus – Christian Choděra, Josef Halama, Martin Hamrle st., Štěpán Kvapil, Václav Lancinger, Jakub Navrátil, Miroslav Petrásek, Tomáš Ryska
23. Aleš Klíma 5., 29., 55. Štěpán Kvapil
10., 40., 48., 56. Josef Halama
25., 53. Tomáš Ryska
26. 9. 18 19:00 P3 Fotbaloví bozi KKTNC On Tour 4. 2:2 (1:2)
Pěkné, bojovné utkání, ve kterém měli hosté obrovské štěstí v zakončení i obranné činnosti.
Fotbaloví bozi KKTNC On Tour
Radek Lhotský – Šimon Fuka, Lukáš Grygar, Tomáš Janoušek, Adam Kubricht, Daniel Res, Ondřej Schejbal vs Pavel Váňa – Igor Grigorov, Filip Jančárek, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Rachmatulla Muchammetov, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer
12. Šimon Fuka
51. Ondřej Schejbal
8. Igor Grigorov
19. Matěj Šmutzer
19. 9. 18 20:45 DEKAN KKTNC On Tour Uličníci FC 3. 1:7 (0:4)
První poločas byl jednoznačně v režii hostů. Po pauze se hra vyrovnala, ale hosté se opět urvali a i s trochou štěstí vstřelili další branky. Matouš Brabec, Martin Kubát
KKTNC On Tour Uličníci FC
Filip Jančárek – Igor Grigorov, Aleš Klíma, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný, Matěj Šmutzer, Pavel Váňa vs Tomáš Kresl – Antonín Ambrož, Jan Grafnetter, Jiří Mašek, Petr Nipl, Petr Pecivál
60. Matěj Šmutzer 11., 14. Antonín Ambrož
12., 22., 55. Petr Nipl
39., 53. Jan Grafnetter
10. 9. 18 19:00 MOTO3 Yakuza KKTNC On Tour 2. 7:0 (1:0)
V první půli vyrovnaný zápas, po vstřeleném druhém gólu domácích bylo o výsledku rozhodnuto a domácí tým hosty vůbec nešetřil.
Yakuza KKTNC On Tour
Martin Zyka – Martin Kopečný, Matyáš Král, Tomáš Pernis, Jakub Psotta, Pavel Tolar, Daniel Zelenka vs Pavel Váňa – Igor Grigorov, Jan Kostohryz, Jiří Marek, Šimon Matějka, Jakub Novotný