Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Čt 13.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 13.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 19.9. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 19.9. 20:45 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 18:45 Pražačka P1
Ne 14.10. 20:00 Pražačka P1

Tučňáci SUP A

Po 17.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 17.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 17.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 9.10. 17:45 Mikulova MIKU2
Út 9.10. 19:00 Mikulova MIKU2
Út 9.10. 20:15 Mikulova MIKU2

Oblouci 81 AFC SUP

Pa 7.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 7.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 26.9. 19:00 Meteor 8 METE1
St 26.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 21.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 21.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Sen ČM PG supervet

Po 3.9. 19:00 Pražačka P1
Po 3.9. 20:15 Pražačka P1
Pa 12.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 12.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 5.11. 19:00 Pražačka P1
Po 5.11. 20:15 Pražačka P1

Klokan Perón club SUP

St 17.10. 17:45 Mikulova MIKU1
St 17.10. 19:00 Mikulova MIKU1
St 17.10. 20:15 Mikulova MIKU1
Čt 25.10. 17:45 Mikulova MIKU1
Čt 25.10. 19:00 Mikulova MIKU1
Čt 25.10. 20:15 Mikulova MIKU1

Super Naděje A

Pa 21.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 21.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 13.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 13.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD

Veget FC SUP

Út 25.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 25.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Ne 21.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 21.10. 17:30 Pražačka P1
Út 20.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 20.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Berušky A

Út 25.9. 19:00 Pražačka P1
Út 25.9. 20:15 Pražačka P1
Pa 26.10. 18:00 Pražačka P3
Pa 26.10. 19:15 Pražačka P3
Po 12.11. 19:00 Pražačka P3
Po 12.11. 20:15 Pražačka P3

DP Xaverov SUP

St 12.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 12.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 12.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 19.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 19.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 19.9. 20:45 Běchovice 2 BECH

Indus SUP

Po 10.9. 19:00 Pražačka P3
Po 10.9. 20:15 Pražačka P3
Po 3.12. 19:00 Motorlet MOTO2
Po 3.12. 20:15 Motorlet MOTO2

Prohibice FKK SUP

Čt 6.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 6.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Po 1.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
Po 1.10. 19:15 Hrabákova HRAB3

Defect SUP

Čt 6.9. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 6.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 1.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 1.10. 20:30 Tempo FC TEMPO