Rozpis pískání, 1. liga, skupina A

Zelená liška TJ SUP A

Út 27.3. 17:45 Mikulova MIKU1
Út 27.3. 19:00 Mikulova MIKU1
Út 27.3. 20:15 Mikulova MIKU1
Po 16.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 16.4. 19:15 Hrabákova HRAB2

Tučňáci SUP A

Út 27.3. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 27.3. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 27.3. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 17.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 17.4. 19:30 Hanspaulka HANSP

Oblouci 81 AFC SUP

Ne 8.4. 16:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 8.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 10.5. 19:00 Pražačka P2
Čt 10.5. 20:15 Pražačka P2
Po 28.5. 19:00 Mikulova MIKU4
Po 28.5. 20:15 Mikulova MIKU4

Sen ČM PG supervet

Út 17.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 17.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 14.5. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 14.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 11.6. 19:00 Pražačka P1
Po 11.6. 20:15 Pražačka P1

Klokan Perón club SUP

Čt 5.4. 17:45 Mikulova MIKU2
Čt 5.4. 19:00 Mikulova MIKU2
Čt 5.4. 20:15 Mikulova MIKU2
St 20.6. 17:45 Mikulova MIKU2
St 20.6. 19:00 Mikulova MIKU2
St 20.6. 20:15 Mikulova MIKU2

Super Naděje A

Čt 3.5. 19:30 Aritma ARIT
Čt 3.5. 20:45 Aritma ARIT
Po 4.6. 19:00 Pražačka P1
Po 4.6. 20:15 Pražačka P1
Po 25.6. 19:00 Pražačka P2
Po 25.6. 20:15 Pražačka P2

Veget FC SUP

Ne 29.4. 13:45 Zákostelní ZAK
Ne 29.4. 15:00 Zákostelní ZAK
Po 14.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 14.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 25.6. 19:00 Pražačka P1
Po 25.6. 20:15 Pražačka P1

Berušky A

Po 26.3. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 26.3. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 2.5. 19:00 Pražačka P3
St 2.5. 20:15 Pražačka P3
Ne 3.6. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 3.6. 17:30 Mikulova MIKU1

DP Xaverov SUP

St 4.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 4.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 4.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 11.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 11.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 11.4. 20:45 Běchovice 2 BECH

Indus SUP

Čt 3.5. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 3.5. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 27.5. 13:45 Pražačka P2
Ne 27.5. 15:00 Pražačka P2
Pa 1.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 1.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Prohibice FKK SUP

Út 27.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 27.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Pa 18.5. 18:00 Pražačka P2
Pa 18.5. 19:15 Pražačka P2
St 6.6. 19:30 Děkanka DEKAN
St 6.6. 20:45 Děkanka DEKAN

Defect SUP

St 18.4. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 18.4. 20:45 Tempo FC TEMPO
St 16.5. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 16.5. 19:15 Hrabákova HRAB3