Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Sen ČM PG supervet černá, červená
Tučňáci SUP A zeleno-bílá, oranžová
DP Xaverov SUP zeleno-žlutá, červeno-černá
Indus SUP žlutá, modrá
Super Naděje A bílá, zelená
Berušky A červená, modrá
Oblouci 81 AFC SUP zelená, žluto-modrá
Klokan Perón club SUP zelená, bílá
Prohibice FKK SUP červeno-černá, modrá
Defect SUP oranžová
Veget FC SUP modro-bílá, bílá
Zelená liška TJ SUP A bílá, zelená

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP AVeget FC SUP Po 19.3. 19:00 MIKU1
Sen ČM PG supervetZelená liška TJ SUP A Út 20.3. 19:15 ZAK
Super Naděje AKlokan Perón club SUP St 21.3. 19:00 MIKU1
Indus SUPProhibice FKK SUP Čt 22.3. 18:00 MALES
DP Xaverov SUPDefect SUP Čt 22.3. 18:15 BECH
Berušky AOblouci 81 AFC SUP Čt 22.3. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPBerušky A Út 3.4. 17:45 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AOblouci 81 AFC SUP St 4.4. 19:00 MIKU1
Prohibice FKK SUPSuper Naděje A Čt 5.4. 17:45 MIKU4
Veget FC SUPDP Xaverov SUP Čt 5.4. 18:15 BECH
Defect SUPIndus SUP Čt 5.4. 19:00 ZABEH
Sen ČM PG supervetTučňáci SUP A Čt 5.4. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Oblouci 81 AFC SUPKlokan Perón club SUP Po 9.4. 20:15 MIKU1
Tučňáci SUP AZelená liška TJ SUP A Út 10.4. 20:15 MIKU3
Super Naděje ADefect SUP St 11.4. 17:45 MIKU4
DP Xaverov SUPSen ČM PG supervet Čt 12.4. 18:15 BECH
Indus SUPVeget FC SUP Čt 12.4. 19:00 ZABEH
Berušky AProhibice FKK SUP Čt 12.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Prohibice FKK SUPOblouci 81 AFC SUP Po 16.4. 17:45 MIKU2
Tučňáci SUP ADP Xaverov SUP Po 16.4. 19:00 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AKlokan Perón club SUP Út 17.4. 19:00 MIKU1
Sen ČM PG supervetIndus SUP Čt 19.4. 19:30 BECH
Veget FC SUPSuper Naděje A Čt 19.4. 20:15 MIKU1
Defect SUPBerušky A Čt 19.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPProhibice FKK SUP Út 24.4. 17:45 MIKU1
Oblouci 81 AFC SUPDefect SUP St 25.4. 18:15 DEKAN
DP Xaverov SUPZelená liška TJ SUP A St 25.4. 20:30 ZAK
Indus SUPTučňáci SUP A Čt 26.4. 19:00 ZABEH
Super Naděje ASen ČM PG supervet Čt 26.4. 19:30 BECH
Berušky AVeget FC SUP Čt 26.4. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP ASuper Naděje A Po 30.4. 19:00 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AProhibice FKK SUP Út 1.5. 18:15 DEKAN
Defect SUPKlokan Perón club SUP Út 1.5. 19:00 MIKU1
Veget FC SUPOblouci 81 AFC SUP St 2.5. 19:30 DEKAN
Sen ČM PG supervetBerušky A Čt 3.5. 19:30 BECH
DP Xaverov SUPIndus SUP Čt 10.5. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Berušky ATučňáci SUP A Čt 10.5. 20:30 MALES
Prohibice FKK SUPDefect SUP Út 15.5. 17:45 MIKU4
Klokan Perón club SUPVeget FC SUP Út 15.5. 17:45 MIKU1
Super Naděje ADP Xaverov SUP Čt 17.5. 18:15 BECH
Indus SUPZelená liška TJ SUP A Čt 17.5. 19:00 ZABEH
Oblouci 81 AFC SUPSen ČM PG supervet Čt 17.5. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP AOblouci 81 AFC SUP Po 21.5. 19:00 MIKU1
Sen ČM PG supervetKlokan Perón club SUP Út 22.5. 17:45 MIKU1
Zelená liška TJ SUP ADefect SUP Út 22.5. 19:00 MIKU4
DP Xaverov SUPBerušky A Čt 24.5. 18:15 BECH
Indus SUPSuper Naděje A Čt 24.5. 19:00 ZABEH
Veget FC SUPProhibice FKK SUP Čt 24.5. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Klokan Perón club SUPTučňáci SUP A Út 29.5. 19:00 MIKU1
Defect SUPVeget FC SUP St 30.5. 20:15 MIKU2
Super Naděje AZelená liška TJ SUP A St 30.5. 20:15 MIKU4
Oblouci 81 AFC SUPDP Xaverov SUP Čt 31.5. 18:15 BECH
Prohibice FKK SUPSen ČM PG supervet Čt 31.5. 19:30 BECH
Berušky AIndus SUP Čt 31.5. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Tučňáci SUP AProhibice FKK SUP Po 4.6. 19:00 MIKU1
Zelená liška TJ SUP AVeget FC SUP St 6.6. 19:00 MIKU4
DP Xaverov SUPKlokan Perón club SUP St 6.6. 19:30 BECH
Indus SUPOblouci 81 AFC SUP Čt 7.6. 19:00 ZABEH
Sen ČM PG supervetDefect SUP Čt 7.6. 19:30 BECH
Super Naděje ABerušky A Čt 7.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect SUPTučňáci SUP A Čt 21.6. 17:45 MIKU3
Klokan Perón club SUPIndus SUP Čt 21.6. 17:45 MIKU1
Oblouci 81 AFC SUPSuper Naděje A Čt 21.6. 17:45 MIKU2
Veget FC SUPSen ČM PG supervet Čt 21.6. 18:15 ZAK
Prohibice FKK SUPDP Xaverov SUP Čt 21.6. 18:15 BECH
Berušky AZelená liška TJ SUP A Čt 21.6. 18:15 DEKAN