Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.6.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Indus SUP A | 11. | 1:3 |
St 6.6.18 | 19:30 | BECH | DP Xaverov SUP Klokan Perón club SUP | 10. | 1:1 |
Út 29.5.18 | 19:00 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Tučňáci SUP A | 9. | 6:0 k. |
Út 22.5.18 | 17:45 | MIKU1 | Sen ČM PG supervet Klokan Perón club SUP | 8. | 1:8 |
Út 15.5.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 7. | 6:0 |
Út 1.5.18 | 19:00 | MIKU1 | Defect SUP Klokan Perón club SUP | 6. | 1:3 |
Út 24.4.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Prohibice FKK SUP | 5. | 10:1 |
Út 17.4.18 | 19:00 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Klokan Perón club SUP | 4. | 0:6 k. |
Po 9.4.18 | 20:15 | MIKU1 | Oblouci 81 AFC SUP Klokan Perón club SUP | 3. | 3:11 |
Út 3.4.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Berušky A | 2. | 7:4 |
St 21.3.18 | 19:00 | MIKU1 | Super Naděje A Klokan Perón club SUP | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus SUP A | 11 | 10 | 1 | 0 | 85:11 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:17 | 19 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:31 | 18 |
4. | DP Xaverov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 63:29 | 17 |
5. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:57 | 11 |
6. | Berušky A | 11 | 4 | 2 | 5 | 46:46 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:36 | 9 |
8. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:46 | 8 |
9. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:65 | 8 |
10. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:47 | 7 |
11. | Veget FC SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:46 | 4 |
12. | Prohibice FKK SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:73 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 5.4.18 | 17:45 | MIKU2 | Nejistý Felix UVL Cormoran FC UVL (UVL1A) |
Čt 5.4.18 | 19:00 | MIKU2 | Sokol Picasso A Koberce Trend ARG (HL2B) |
Čt 5.4.18 | 20:15 | MIKU2 | Brosway team RAF Jinonice (HL7F) |
St 20.6.18 | 17:45 | MIKU2 | Výtržník HFC Pavilon 8 AHC (HL3B) |
St 20.6.18 | 19:00 | MIKU2 | Gambrinus VH VET Damned CF (VL1A) |
St 20.6.18 | 20:15 | MIKU2 | Yellow Dildos B Dolní Kralovice FC (HL6G) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Jiráň Michal | 8 | 6 |
Klíma Jan | 2 | 0 |
Kyněra Jan | 8 | 1 |
Lafek Martin | 5 | 6 |
Maršoun Jiří | 3 | 2 |
Mašek Daniel | 4 | 3 |
Myslivec Jaroslav | 4 | 4 |
Novotný Jiří | 2 | 0 |
Pařízek Viktor | 4 | 0 |
Pohnán Petr | 9 | 4 |
Regent Jan | 6 | 1 |
Ronn David | 9 | 17 |
Soukup Roman | 8 | 1 |
Sýkora Petr | 2 | 0 |
Veselý Roman | 4 | 5 |