Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 21.6.18 | 18:15 | ZAK | Veget FC SUP Sen ČM PG supervet | 11. | 1:4 |
St 6.6.18 | 19:00 | MIKU4 | Zelená liška TJ SUP A Veget FC SUP | 10. | 4:1 |
St 30.5.18 | 20:15 | MIKU2 | Defect SUP Veget FC SUP | 9. | 4:1 |
Čt 24.5.18 | 19:00 | P2 | Veget FC SUP Prohibice FKK SUP | 8. | 6:0 |
Út 15.5.18 | 17:45 | MIKU1 | Klokan Perón club SUP Veget FC SUP | 7. | 6:0 |
St 2.5.18 | 19:30 | DEKAN | Veget FC SUP Oblouci 81 AFC SUP | 6. | 2:4 |
Čt 26.4.18 | 20:30 | MALES | Berušky A Veget FC SUP | 5. | 0:2 |
Čt 19.4.18 | 20:15 | MIKU1 | Veget FC SUP Super Naděje A | 4. | 0:2 |
Čt 12.4.18 | 19:00 | ZABEH | Indus SUP A Veget FC SUP | 3. | 10:2 |
Čt 5.4.18 | 18:15 | BECH | Veget FC SUP DP Xaverov SUP | 2. | 5:8 |
Po 19.3.18 | 19:00 | MIKU1 | Tučňáci SUP A Veget FC SUP | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Indus SUP A | 11 | 10 | 1 | 0 | 85:11 | 21 |
2. | Klokan Perón club SUP | 11 | 9 | 1 | 1 | 63:17 | 19 |
3. | Defect SUP | 11 | 9 | 0 | 2 | 58:31 | 18 |
4. | DP Xaverov SUP | 11 | 8 | 1 | 2 | 63:29 | 17 |
5. | Zelená liška TJ SUP A | 11 | 5 | 1 | 5 | 33:57 | 11 |
6. | Berušky A | 11 | 4 | 2 | 5 | 46:46 | 10 |
7. | Super Naděje A | 11 | 3 | 3 | 5 | 33:36 | 9 |
8. | Sen ČM PG supervet | 11 | 4 | 0 | 7 | 24:46 | 8 |
9. | Oblouci 81 AFC SUP | 11 | 4 | 0 | 7 | 32:65 | 8 |
10. | Tučňáci SUP A | 11 | 3 | 1 | 7 | 29:47 | 7 |
11. | Veget FC SUP | 11 | 2 | 0 | 9 | 21:46 | 4 |
12. | Prohibice FKK SUP | 11 | 0 | 0 | 11 | 17:73 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Ne 29.4.18 | 13:45 | ZAK | Beton FC Valícíse Kojoti (HL5H) |
Ne 29.4.18 | 15:00 | ZAK | Sokol Vysočany C Strážci Pomeranče (HL6L) |
Po 14.5.18 | 19:15 | SCBEC | Borussia Bubeneč Gente - Yeti FC (HL3A) |
Po 14.5.18 | 20:30 | SCBEC | Útlum Felix club (HL5B) |
Po 25.6.18 | 19:00 | P1 | Santa Dominica Inter Lotyšák A (HL1A) |
Po 25.6.18 | 20:15 | P1 | Medvědi B Zelení študáci (HL8A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brandejs Michal | 8 | 0 |
Chromek Ján | 11 | 2 |
Dzvoník Ján | 10 | 0 |
Fišer Petr | 1 | 1 |
Kašička Josef | 1 | 0 |
Kočí Tomáš | 1 | 0 |
Krejčík Stanislav | 2 | 0 |
Kühn Antonín | 9 | 0 |
Kulhánek Karel | 10 | 0 |
Lédl Petr | 10 | 6 |
Malíř Stanislav | 8 | 2 |
Mráz Vojtěch | 10 | 2 |
Tvrdík Pavel | 6 | 1 |
Valta Pavel | 10 | 6 |