Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Ortopedie

Pa 14.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Pa 14.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 14.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 1.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 1.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 1.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Valník

Po 17.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 17.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 17.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Út 9.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 9.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 9.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Čechie 12° SUP

Po 12.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 12.11. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 26.11. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 26.11. 20:15 Motorlet MOTO3
Po 3.12. 19:00 Motorlet MOTO3
Po 3.12. 20:15 Motorlet MOTO3

Traktor Humus SUP

St 26.9. 18:00 Štěrboholy STER2
St 26.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 26.9. 20:30 Štěrboholy STER2
Út 30.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 30.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 30.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Pražačka seniors A

Čt 20.9. 19:00 Pražačka P2
Čt 20.9. 20:15 Pražačka P2
Ne 14.10. 16:15 Litvínovská LITVI
Ne 14.10. 17:30 Litvínovská LITVI
St 31.10. 19:15 Štěrboholy STER1
St 31.10. 20:30 Štěrboholy STER1

Tučňáci SUP B

Ne 23.9. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 23.9. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 15.10. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 15.10. 20:00 Bílá Hora BIHOR
Út 20.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 20.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Flamengo FC SUP

Ne 21.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 21.10. 18:45 Záběhlice ZABEH
St 7.11. 19:30 Děkanka DEKAN
St 7.11. 20:45 Děkanka DEKAN
St 28.11. 19:00 Pražačka P2
St 28.11. 20:15 Pražačka P2

Javorák plus

Po 22.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 22.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 22.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 5.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 5.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 5.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Radouč FC B

St 26.9. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 26.9. 20:30 Běchovice SC SCBEC
St 31.10. 19:00 Meteor 8 METE2
St 31.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Po 19.11. 19:00 Mikulova MIKU2
Po 19.11. 20:15 Mikulova MIKU2

1.FC RUM SUP

Pa 2.11. 18:00 Pražačka P2
Pa 2.11. 19:15 Pražačka P2
Po 26.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Po 26.11. 19:30 Děkanka DEKAN

Socra SUP

St 10.10. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 10.10. 19:15 Hrabákova HRAB2
Ne 4.11. 17:30 Čechie Smíchov CESMI
Ne 4.11. 18:45 Čechie Smíchov CESMI
Čt 6.12. 18:15 Pražačka P1
Čt 6.12. 19:30 Pražačka P1

Kickers 1990 ČFC

St 12.9. 19:00 Pražačka P3
St 12.9. 20:15 Pražačka P3
St 24.10. 19:00 Pražačka P3
St 24.10. 20:15 Pražačka P3
Čt 6.12. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Čt 6.12. 19:30 Čechie Smíchov CESMI