Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
1.FC RUM SUP modro-bílá
Pražačka seniors A modrá, žlutá
Flamengo FC SUP červeno-černá, bílá
Traktor Humus SUP modro-bílá
Kickers 1990 ČFC černá
Tučňáci SUP B zelená, žlutá
Ortopedie modrá, bílá
Čechie 12° SUP zelená, oranžová
Javorák plus červená
Valník oranžovo-šedá, černo-žlutá
Radouč FC B modrá, fialovo-bílá
Socra SUP zeleno-bílá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC RUM SUPSocra SUP Po 19.3. 18:15 DEKAN
Flamengo FC SUPValník Po 19.3. 20:15 METE1
Pražačka seniors ARadouč FC B Út 20.3. 17:45 MIKU1
Tučňáci SUP BOrtopedie Út 20.3. 19:00 MIKU3
Kickers 1990 ČFCČechie 12° SUP Út 20.3. 19:15 HRAB1
Traktor Humus SUPJavorák plus St 21.3. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC BFlamengo FC SUP Po 26.3. 18:15 ARIT
Socra SUPOrtopedie Po 26.3. 18:15 DEKAN
ValníkTraktor Humus SUP Po 26.3. 20:15 METE1
Čechie 12° SUPTučňáci SUP B Út 27.3. 18:15 DEKAN
1.FC RUM SUPPražačka seniors A Út 27.3. 19:15 MOTO1
Javorák plusKickers 1990 ČFC Út 27.3. 19:15 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Humus SUPRadouč FC B Út 3.4. 17:45 MIKU2
OrtopedieČechie 12° SUP Út 3.4. 19:00 MIKU2
Kickers 1990 ČFCValník Út 3.4. 19:15 HRAB1
Flamengo FC SUP1.FC RUM SUP Út 3.4. 19:15 MOTO2
Tučňáci SUP BJavorák plus Út 3.4. 19:30 DEKAN
Pražačka seniors ASocra SUP Po 9.4. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražačka seniors AFlamengo FC SUP Po 16.4. 17:00 HANSP
Socra SUPČechie 12° SUP Po 16.4. 18:15 DEKAN
ValníkTučňáci SUP B Po 16.4. 20:15 METE1
Javorák plusOrtopedie Út 17.4. 19:00 MIKU3
1.FC RUM SUPTraktor Humus SUP Út 17.4. 19:15 MOTO1
Radouč FC BKickers 1990 ČFC Út 17.4. 19:15 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPSocra SUP Po 23.4. 17:00 HANSP
Traktor Humus SUPPražačka seniors A Út 24.4. 17:45 MIKU2
Čechie 12° SUPJavorák plus Út 24.4. 18:00 MALES
OrtopedieValník Út 24.4. 19:00 MIKU3
Tučňáci SUP BRadouč FC B Út 24.4. 19:15 STER3
Kickers 1990 ČFC1.FC RUM SUP Út 24.4. 19:15 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPTraktor Humus SUP Po 30.4. 18:15 HANSP
ValníkČechie 12° SUP Po 30.4. 20:15 METE1
Radouč FC BOrtopedie Út 1.5. 19:00 MIKU4
Pražačka seniors AKickers 1990 ČFC Út 1.5. 19:15 HRAB1
1.FC RUM SUPTučňáci SUP B Út 1.5. 19:15 MOTO2
Socra SUPJavorák plus Po 28.5. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor Humus SUPSocra SUP Po 14.5. 18:15 DEKAN
Ortopedie1.FC RUM SUP Út 15.5. 19:00 MIKU3
Tučňáci SUP BPražačka seniors A Út 15.5. 19:15 MALES
Kickers 1990 ČFCFlamengo FC SUP Út 15.5. 19:15 HRAB1
Čechie 12° SUPRadouč FC B Út 15.5. 19:30 HANSP
Javorák plusValník Út 15.5. 20:15 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPTučňáci SUP B Po 21.5. 17:00 HANSP
Socra SUPValník Po 21.5. 18:15 DEKAN
Pražačka seniors AOrtopedie Út 22.5. 19:00 MIKU2
Traktor Humus SUPKickers 1990 ČFC Út 22.5. 19:15 HRAB1
1.FC RUM SUPČechie 12° SUP Út 22.5. 19:15 MOTO2
Radouč FC BJavorák plus Út 22.5. 19:15 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kickers 1990 ČFCSocra SUP Po 4.6. 18:15 DEKAN
ValníkRadouč FC B Po 4.6. 20:15 METE1
Čechie 12° SUPPražačka seniors A Út 5.6. 18:00 HRAB2
Javorák plus1.FC RUM SUP Út 5.6. 18:15 DEKAN
OrtopedieFlamengo FC SUP Út 5.6. 19:00 MIKU3
Tučňáci SUP BTraktor Humus SUP Čt 7.6. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Flamengo FC SUPČechie 12° SUP Po 11.6. 18:15 HANSP
Socra SUPRadouč FC B Po 11.6. 18:15 DEKAN
1.FC RUM SUPValník Út 12.6. 18:15 HANSP
Traktor Humus SUPOrtopedie Út 12.6. 19:00 MIKU2
Pražačka seniors AJavorák plus Út 12.6. 19:00 ZABEH
Kickers 1990 ČFCTučňáci SUP B Út 12.6. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Radouč FC B1.FC RUM SUP Po 25.6. 17:45 MIKU3
Čechie 12° SUPTraktor Humus SUP Po 25.6. 17:45 MIKU2
OrtopedieKickers 1990 ČFC Po 25.6. 17:45 MIKU1
Javorák plusFlamengo FC SUP Po 25.6. 18:00 MALES
ValníkPražačka seniors A Po 25.6. 18:15 LITVI
Tučňáci SUP BSocra SUP Po 25.6. 18:15 DEKAN