Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 25.6.18 | 17:45 | MIKU3 | Radouč FC B 1.FC RUM SUP | 11. | 5:4 |
Út 12.6.18 | 18:15 | HANSP | 1.FC RUM SUP Valník | 10. | 1:5 |
Út 5.6.18 | 18:15 | DEKAN | Javorák plus 1.FC RUM SUP | 9. | 1:0 |
Út 22.5.18 | 19:15 | MOTO2 | 1.FC RUM SUP Čechie 12° SUP | 8. | 0:1 |
Út 15.5.18 | 19:00 | MIKU3 | Ortopedie 1.FC RUM SUP | 7. | 6:2 |
Út 1.5.18 | 19:15 | MOTO2 | 1.FC RUM SUP Tučňáci SUP B | 6. | 3:4 |
Út 24.4.18 | 19:15 | HRAB1 | Kickers 1990 ČFC 1.FC RUM SUP | 5. | 0:1 |
Út 17.4.18 | 19:15 | MOTO1 | 1.FC RUM SUP Traktor Humus SUP A | 4. | 4:1 |
Út 3.4.18 | 19:15 | MOTO2 | Flamengo FC SUP 1.FC RUM SUP | 3. | 0:1 |
Út 27.3.18 | 19:15 | MOTO1 | 1.FC RUM SUP Pražačka seniors A | 2. | 3:2 |
Po 19.3.18 | 18:15 | DEKAN | 1.FC RUM SUP Socra SUP | 1. | 2:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pražačka seniors A | 11 | 10 | 0 | 1 | 53:14 | 20 |
2. | Ortopedie | 11 | 9 | 1 | 1 | 52:17 | 19 |
3. | Čechie 12° SUP | 11 | 6 | 1 | 4 | 28:21 | 13 |
4. | Javorák plus | 11 | 6 | 0 | 5 | 30:11 | 12 |
5. | Tučňáci SUP B | 11 | 4 | 3 | 4 | 43:33 | 11 |
6. | Radouč FC B | 11 | 5 | 1 | 5 | 26:32 | 11 |
7. | Valník | 11 | 4 | 2 | 5 | 25:32 | 10 |
8. | Flamengo FC SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 32:42 | 10 |
9. | 1.FC RUM SUP | 11 | 4 | 1 | 6 | 21:27 | 9 |
10. | Socra SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 23:43 | 7 |
11. | Kickers 1990 ČFC | 11 | 3 | 0 | 8 | 21:45 | 6 |
12. | Traktor Humus SUP A | 11 | 2 | 0 | 9 | 19:56 | 4 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.4.18 | 18:00 | KORAB | Bába FC Reage boys (HL6H) |
Čt 19.4.18 | 19:15 | KORAB | U.G.A.R. FC Modrý Svině A (HL4D) |
Čt 19.4.18 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma Dromedarians Praha (HL6H) |
Čt 17.5.18 | 18:00 | KORAB | Bába FC Bylo nás pět plus jedna (HL6H) |
Čt 17.5.18 | 19:15 | KORAB | Modrý Svině A Steve (HL4D) |
Čt 17.5.18 | 20:30 | KORAB | Bílá pohroma K.K.K. (HL6H) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baloun Radek | 11 | 4 |
Borovička Pavel | 9 | 0 |
Chládek Michal | 9 | 0 |
Kaliba Jiří | 8 | 0 |
Krucký Jakub | 4 | 3 |
Miler Milan | 7 | 1 |
Mrázek Milan | 9 | 5 |
Mrázek Vladimír | 6 | 3 |
Škirda Pavel | 11 | 0 |
Šolc Michal | 7 | 0 |
Velán Josef | 8 | 5 |