12. Traktor Humus SUP A 11 2 0 9 19:56 4

Čt 5.4.18 19:00 MOTO1 Rychlé pípy VET Indiana Team VET   (VL4D)
Čt 5.4.18 20:15 MOTO1 Torpedo Barrandov Inter Ohradní   (HL2B)
Čt 24.5.18 19:00 MOTO1 WRP Viktorčin smích   (HL7F)
Čt 24.5.18 20:15 MOTO1 Torpedo Barrandov Sokol Picasso A   (HL2B)
Čt 28.6.18 18:15 P1 Pivojs s.r.o.1.FC Viktoria Bítovská B   (HL8E)
Čt 28.6.18 19:30 P1 Přezletice SG Indiana Team VET   (VL4D)

25. 6. 18 17:45 MIKU2 Čechie 12° SUP Traktor Humus SUP A 11. 3:1 (0:1)
Ze začátku vyrovnané utkání, Čechie si ale postupně vynutila převahu a zaslouženě vyhrála.
Čechie 12° SUP Traktor Humus SUP A
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Martin Půlpán, Jiří Štróbl vs Vladimír Rožánek – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Robert Varyš, Roman Vavro
31. Martin Půlpán
45. Jiří Štróbl
52. David Krejdl
29. Robert Varyš
11. 6. 18 18:15 HANSP Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP 10. 2:8 (1:5)
V 18.minutě prvního poločasu to bylo 5:0 pro Čechii. Poté si Flamengo vytvořilo nějaké šance, ale proměnilo jen jednu. Druhý poločas byl vyrovnanější, ale Flamengo nemělo svůj den. Čechie hrála výborně. Husák
Flamengo FC SUP Čechie 12° SUP
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
28., 48. Zdeněk Foubík 5. Luboš Kasa
8., 17., 18. Karel Bednář
12. Zdeněk Kuttler
40. Jiří Štróbl
43. David Krejdl
57. Martin Půlpán
5. 6. 18 18:00 HRAB2 Čechie 12° SUP Pražačka seniors A 9. 0:6 (0:3)
Čechie 12° SUP Pražačka seniors A
Ladislav Košťál – Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka
7., 50., 58., 59. Jan Syrovátka
26. OG
28. Tomáš Prošek
22. 5. 18 19:15 MOTO2 1.FC RUM SUP Čechie 12° SUP 8. 0:1 (0:0)
Pohledné utkání, které rozhodlo jedna proměněná šance. První poločas byli víc ve hře domácí, kdyby proměnili dvě tutové akce do prázdné branky, mohlo být utkání výsledkově jiné.
1.FC RUM SUP Čechie 12° SUP
Pavel Škirda – Radek Baloun, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Milan Mrázek, Michal Šolc vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
15. 5. 18 19:30 HANSP Čechie 12° SUP Radouč FC B 7. 1:3 (1:1)
Na hráčích obou týmů musím ocenit fair play, za celý zápas jsem musel písknout pouze dva fauly.
Čechie 12° SUP Radouč FC B
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Jan Yousif
23. Karel Bednář 30., 43. Jakub Kolář
58. Serghei Davidenco
30. 4. 18 20:15 METE1 Valník Čechie 12° SUP 6. 0:5 (0:2)
Utkání solidní úrovně, s mírnou převahou Čechie. Ve druhé půli měl Valník řadu šancí, ale koncovka byla žalostná. Michal Antonický, Václav Jebousek
Valník Čechie 12° SUP
Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Kostas Maceridis, Petr Mengler, Petr Pařízek, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Miroslav Trnka
16., 38. Luboš Kasa
25., 60. Karel Bednář
58. David Krejdl
24. 4. 18 18:00 MALES Čechie 12° SUP Javorák plus 5. 1:0 (1:0)
V zápasu bylo mnoho gólových šancí, přesto utkání skončilo pouze 1:0 pro tým Čechie.
Čechie 12° SUP Javorák plus
Jan Hruška – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Luboš Kasa, Ladislav Košťál, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Daniel Louda, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Petr Vlasák
24. Jan Hruška
16. 4. 18 18:15 DEKAN Socra SUP Čechie 12° SUP 4. 0:4 (0:1)
Zasloužená výhra fotbalovějšího a běhavějšího mužstva. Vostatek
Socra SUP Čechie 12° SUP
František Hubr – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, Václav Kaiser vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Martin Půlpán, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
14. Karel Bednář
33. Jiří Štróbl
55. Jan Hruška
57. David Krejdl
3. 4. 18 19:00 MIKU2 Ortopedie Čechie 12° SUP 3. 5:2 (3:2)
Tým Ortopedie byl kombinačně lepší, Čechie střílela góly z trestných kopů. Janča
Ortopedie Čechie 12° SUP
Miloš Vaněk – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Martin Moravec, Petr Moucha, Jindřich Müller, Milan Nový, David Podivínský, Karel Riedl, Otomar Sláma, Martin Vyštejn vs Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka
7., 25. Milan Nový
12. Milan Cajthaml
33. Martin Vyštejn
42. Jiří Balcar
1., 18. David Krejdl
27. 3. 18 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP Tučňáci SUP B 2. 1:1 (1:1)
Čechie měla začátek utkání ve svých rukách, ale s přibývajícími minutami Tučňáci vyrovnali skóre i hru a v závěru byli blízko výhře. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
Čechie 12° SUP Tučňáci SUP B
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Pavel Winter – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Petr Šuda, Roman Žítek
10. David Krejdl 28. Vlastimil Kolečkář
20. 3. 18 19:15 HRAB1 Kickers 1990 ČFC Čechie 12° SUP 1. 3:2 (2:2)
Vyrovnané utkání rozhodl po změně stran ve svůj prospěch tým Kickers. Čechie své šance proměnit nedokázala. Čapla