12. Traktor Humus SUP A 11 2 0 9 19:56 4

Po 19.3.18 19:15 TEMPO England United FC Vysmátí zajíci B   (HL8A)
Po 19.3.18 20:30 TEMPO Audi United FC Smutný potapěči   (HL2A)
Čt 19.4.18 19:00 P3 Estudiantes UVL Cinda Fernet UVL   (UVL2A)
Čt 19.4.18 20:15 P3 Strašnická šlechta Concur 1.FC   (HL5E)
Po 28.5.18 19:00 MOTO3 Inter 2011 VV Vokra VV   (VL2A)
Po 28.5.18 20:15 MOTO3 Parta AC Hubertův Tuřín   (HL8B)

25. 6. 18 17:45 MIKU3 Radouč FC B 1.FC RUM SUP 11. 5:4 (3:1)
Domácí vedli ve 28. minutě už 3:0, nakonec se ale museli o těsnou výhru bát. Husák
Radouč FC B 1.FC RUM SUP
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Pavel Škirda – Radek Baloun, Pavel Borovička, Michal Chládek, Jiří Kaliba, Jakub Krucký, Milan Mrázek, Josef Velán
15. Pavel Karas
18., 28., 51., 56. Serghei Davidenco
30., 33., 57. Josef Velán
46. Jakub Krucký
11. 6. 18 18:15 DEKAN Socra SUP Radouč FC B 10. 3:5 (2:5)
Rozhodl první poločas. Hosté byli lepším mužstvem. Kovařík
Socra SUP Radouč FC B
Václav Kaiser – Jan Adámek, Petr Bačovský, Pavel Buchta, Marek Čermák, Michael Charvát, Jiří Drahokoupil, František Hubr, Miroslav Rothe vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Karel Vesecký, Jan Yousif
27. Ivan Roztočil
4. 6. 18 20:15 METE1 Valník Radouč FC B 9. 1:2 (0:1)
Tým Valník gól po sólové akci, Radouč překvapivý gól z nepřesného trestného kopu.
Valník Radouč FC B
Oldřich Šára – Miroslav Chloupek, Radek Dvořák, Kostas Maceridis, Petr Mengler, Jan Mráz, Petr Pařízek, Jindřich Procházka, Zdeněk Sokol vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Karel Vesecký, Jan Yousif
41. Zdeněk Sokol 45 Radek Dvořák 13. Serghei Davidenco
50. Roman Moulis
22. 5. 18 19:15 HRAB3 Radouč FC B Javorák plus 8. 2:0 (1:0)
Pohledné utkání se šťastnějším koncem pro domácí tým, který v závěru dal druhý gól, když přežil tlak hostů. Klail
Radouč FC B Javorák plus
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Karel Vesecký, Jan Yousif vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Jaroslav Jačka, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Daniel Louda, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora, Petr Vlasák
8., 60. Serghei Davidenco
15. 5. 18 19:30 HANSP Čechie 12° SUP Radouč FC B 7. 1:3 (1:1)
Na hráčích obou týmů musím ocenit fair play, za celý zápas jsem musel písknout pouze dva fauly.
Čechie 12° SUP Radouč FC B
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, Luboš Kasa, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Václav Hrabě, Petr Janda, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Jan Yousif
23. Karel Bednář 30., 43. Jakub Kolář
58. Serghei Davidenco
1. 5. 18 19:00 MIKU4 Radouč FC B Ortopedie 6. 1:9 (0:5)
O výsledku se rozhodlo v prvním poločase, kdy tým Ortopedie jasně dominoval.
Radouč FC B Ortopedie
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Petr Janda, Pavel Karas, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Miroslav Václavík – Jiří Balcar, Milan Chmel, Jan Janata, Martin Moravec, Petr Moucha, Jindřich Müller, Milan Nový, Otomar Sláma, Martin Vyštejn
51. Jan Yousif 5., 7., 27., 37., 59. Milan Nový
11., 59., 60. Martin Vyštejn
15. Jindřich Müller
24. 4. 18 19:15 STER3 Tučňáci SUP B Radouč FC B 5. 2:2 (1:0)
Domácí vyhráli poločas díky šťastnému golu z rohového kopu. Hosté v druhé půli dokázali dvakrát vyrovnat a zápas skončil zaslouženou remízou.
Tučňáci SUP B Radouč FC B
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Ivan Moravec, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek vs Jiří Hálek – Petr Janda, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Karel Vesecký
22. Petr Maňas
51. Jiří Šmejc
34. Karel Vesecký
54. Roman Moulis
17. 4. 18 19:15 HRAB1 Radouč FC B Kickers 1990 ČFC 4. 3:4 (2:1)
Dramatické utkání až do konečného hvizdu. Zvítězil šťastnější tým. Procházka
Radouč FC B Kickers 1990 ČFC
Jiří Hálek – Serghei Davidenco, Petr Janda, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Felix Hampapa – Petr Čermák, Petr Charbuský, Václav Karban, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal
50. Petr Charbuský
3. 4. 18 17:45 MIKU2 Traktor Humus SUP A Radouč FC B 3. 3:2 (2:1)
Vyrovnané utkání. Traktor hrál velmi takticky a lépe v obraně, Radouč jel spíš sólovky a kličky. Janča
Traktor Humus SUP A Radouč FC B
Mykola Frydrak – Tomáš Bouška, Jaroslav Havran, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Václav Šedivý, Richard Valenta, Robert Varyš, Roman Vavro, Roman Veleba vs Jiří Hálek – Václav Hrabě, Petr Janda, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Karel Vesecký, Jan Yousif
15. Roman Veleba
17. Jaroslav Havran
38. Richard Valenta
10. Jan Yousif
34. Petr Janda
43. Jiří Hálek
26. 3. 18 18:15 ARIT Radouč FC B Flamengo FC SUP 2. 1:3 (1:0)
Vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli hráči Flamenga lepší koncovkou ve druhém poločase.
Radouč FC B Flamengo FC SUP
Jiří Hálek – Václav Hrabě, Petr Janda, Jakub Kolář, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif vs Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Martin Kožmín, Jiří Křepínský, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán
24. Ivan Roztočil 31., 60. Petr Čížek
43. Antonín Vích
20. 3. 18 17:45 MIKU1 Pražačka seniors A Radouč FC B 1. 2:0 (1:0)
Domácí tým vyhrál zaslouženě. Hosté díky brankářovi dlouho drželi naději na bodový zisk, ale hráči Pražačky si to pohlídali a vyhráli.
Pražačka seniors A Radouč FC B
Petr Kubín – Vladimír Mrázek, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek vs Jiří Hálek – Václav Hrabě, Petr Janda, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Jan Yousif