12. 6. 18 20:15 MIKU4 Kickers 1990 ČFC Tučňáci SUP B 10. 1:5 (1:1)
Vyrovnaný vyhrocený zápas rozhodla lepší koncovka hostů. Vostatek
Felix Hampapa – Petr Čermák, Petr Charbuský, Karel Klečák, Ladislav Nussbauer, Tomáš Petrach, Petr Popovič, Pavel Stejskal, Petr Štěpán vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Roman Žítek
11. Karel Klečák 52 Petr Čermák 18. Vlastimil Kolečkář
48. Petr Maňas
48., 53., 58. Jiří Šmejc
7. 6. 18 19:30 HOSTI Tučňáci SUP B Traktor Humus SUP A 9. 8:1 (3:0)
Jednoznačné utkání ve prospěch Tučňáků. Výborné výkony všech hráčů z domácího celku. Hostům dnes štěstí nepřálo a proto také prohráli.
Tučňáci SUP B Traktor Humus SUP A
Miroslav Šoukal – Petr Bucha, Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek vs Mykola Frydrak – Vasil Bobalik, Tomáš Bouška, Richard Dědeček, Lubor Hoďánek, Václav Meisner, Petr Mládek, Petr Novák, Vladimír Rožánek, Václav Šedivý, Richard Valenta
20., 24., 35., 36. Petr Maňas
28., 34., 50. Jiří Šmejc
47. Petr Bucha
57. Petr Mládek
21. 5. 18 17:00 HANSP Flamengo FC SUP Tučňáci SUP B 8. 4:4 (2:1)
Flamengo směřovalo k vítězství, o které však nakonec v závěrečné hektické pětiminutovce přišlo. Voldán
Flamengo FC SUP Tučňáci SUP B
Jaroslav Kostříž – Jan Ander, Václav Chrbolka , Petr Čížek, Zdeněk Foubík, Martin Kožmín, Josef Rot, Antonín Vích, Jaroslav Vodolán vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek
9., 11., 43. Zdeněk Foubík
56. Martin Kožmín
18. Jiří Šmejc
55. Vlastimil Kolečkář
57., 59. Petr Maňas
15. 5. 18 19:15 MALES Tučňáci SUP B Pražačka seniors A 7. 5:6 (2:5)
Hosté celý zápas lepším a aktivnějším týmem. V prvním poločase si udělali tříbrankový náskok, ale díky podcenění soupeře se podařilo domácím vyrovnat. Hosté poté začali opět hrát a dotáhli zápas do zaslouženého výherního konce.
Tučňáci SUP B Pražačka seniors A
Pavel Winter – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Roman Žítek vs Petr Kubín – Radovan Dostál, Pavel Jirák, Vladimír Mrázek, Matěj Pánek, Tomáš Prošek, Daniel Schmidt, Pavel Staněk, Jan Syrovátka, Branislav Večerek
5. Petr Šuda
16., 37. Jiří Šmejc
39., 47. Petr Maňas
4., 11., 26. Jan Syrovátka
23., 25., 50. Radovan Dostál
1. 5. 18 19:15 MOTO2 1.FC RUM SUP Tučňáci SUP B 6. 3:4 (2:0)
Rumový dědkové sice vedli o dva góly, ale nakonec se radovali Tučňáci.
1.FC RUM SUP Tučňáci SUP B
Pavel Škirda – Radek Baloun, Pavel Borovička, Michal Chládek, Milan Miler, Milan Mrázek, Vladimír Mrázek, Josef Velán vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Ivan Moravec, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek
9., 60. Milan Mrázek
15. Vladimír Mrázek
39. Roman Žítek
45., 51. Jiří Šmejc
52. Petr Maňas
24. 4. 18 19:15 STER3 Tučňáci SUP B Radouč FC B 5. 2:2 (1:0)
Domácí vyhráli poločas díky šťastnému golu z rohového kopu. Hosté v druhé půli dokázali dvakrát vyrovnat a zápas skončil zaslouženou remízou.
Tučňáci SUP B Radouč FC B
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Ivan Moravec, Jiří Šmejc, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek vs Jiří Hálek – Petr Janda, Pavel Karas, Tomáš Kopecký, Dušan Kuzmík, Roman Moulis, Ivan Roztočil, Karel Vesecký
22. Petr Maňas
51. Jiří Šmejc
34. Karel Vesecký
54. Roman Moulis
16. 4. 18 20:15 METE1 Valník Tučňáci SUP B 4. 3:2 (3:1)
Do stavu 3:0 vypadalo utkání herně i výsledkově jasně. Pak ale přišel gól na 3:1 a druhý poločas byl vyrovnanější. Jenže víc než 3:2 z toho nebylo. Hošek
Valník Tučňáci SUP B
Miroslav Chloupek – Milan Bartoš, Radek Dvořák, Petr Mengler, Jan Mráz, Petr Pařízek, Jindřich Procházka, Oldřich Šára, Zdeněk Sokol vs Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek
4., 14. Radek Dvořák
21. Petr Pařízek
27. Roman Žítek
43. Petr Šuda
3. 4. 18 19:30 DEKAN Tučňáci SUP B Javorák plus 3. 2:7 (2:3)
Utkání výborné úrovně, ve kterém se po změně stran zaslouženě prosadili hosté. Trnka
Tučňáci SUP B Javorák plus
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Ivan Moravec, Petr Šuda, Roman Žítek vs Zdeněk Krejčí – Jan Chadt, Jan Holý, Roman Jungwirth, Alexandr Kurz, Martin Lančarič, Pavel Mařata, Miloslav Maxa, Roman Mruvčinský, Michael Rozbora
50. Roman Jungwirth
27. 3. 18 18:15 DEKAN Čechie 12° SUP Tučňáci SUP B 2. 1:1 (1:1)
Čechie měla začátek utkání ve svých rukách, ale s přibývajícími minutami Tučňáci vyrovnali skóre i hru a v závěru byli blízko výhře. Stanislav Petroušek, Vlastimil Krkoška
Čechie 12° SUP Tučňáci SUP B
Ladislav Košťál – Karel Bednář, Pavel Čmelík, Pavel Dlouhý, Jan Hruška, David Krejdl, Zdeněk Kuttler, Antonín Mareš, Jiří Štróbl, Miroslav Trnka vs Pavel Winter – Jiří Hroník, Vlastimil Kolečkář, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Petr Šuda, Roman Žítek
10. David Krejdl 28. Vlastimil Kolečkář
20. 3. 18 19:00 MIKU3 Tučňáci SUP B Ortopedie 1. 2:4 (2:4)
Utkání slušné úrovně. Tučňáci dali rychlý první gól, soupeř brzy dorovnal, po zbytek utkání ovládl celý prostor hřiště a po zásluze vyhrál.
Tučňáci SUP B Ortopedie
Miroslav Šoukal – Jiří Hroník, Stanislav Lehocký, Petr Maňas, Petr Šuda, Miloslav Šujan, Roman Žítek vs Miloš Vaněk – Jiří Balcar, Milan Cajthaml, Martin Moravec, Petr Moucha, Jindřich Müller, Milan Nový, Karel Riedl, Otomar Sláma, Michal Träger, Martin Vyštejn