Rozpis pískání, 2. liga, skupina B

Rokoska SUP

Po 21.5. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 21.5. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 21.5. 20:30 Koráb SC KORAB
Čt 21.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Kbelák FC SUP

Čt 26.4. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Čt 26.4. 18:45 Kbely Spartak KBELY
Po 14.5. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Po 14.5. 19:30 Kbely Spartak KBELY
Út 5.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Út 5.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Cormoran FC SUP

Út 27.3. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 27.3. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 27.3. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 2.5. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 2.5. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 2.5. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

VV Vokra SV

Út 27.3. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 27.3. 19:15 Hrabákova HRAB1
Ne 3.6. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 3.6. 17:30 Mikulova MIKU2

Benda All Stars FC

Po 7.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Po 7.5. 20:30 Tempo FC TEMPO
St 6.6. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 6.6. 19:15 Hrabákova HRAB1
Po 25.6. 19:15 Aritma ARIT
Po 25.6. 20:30 Aritma ARIT

Starci na chmelu SUP A

St 11.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 11.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 11.4. 20:30 Zákostelní ZAK
St 18.4. 18:00 Zákostelní ZAK
St 18.4. 19:15 Zákostelní ZAK
St 18.4. 20:30 Zákostelní ZAK

Lucián FC SUP

Pa 11.5. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 11.5. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Pa 15.6. 18:15 Kbely Spartak KBELY
Pa 15.6. 19:30 Kbely Spartak KBELY

Torzo AFZ

St 9.5. 19:00 Pražačka P3
St 9.5. 20:15 Pražačka P3
Ne 3.6. 13:45 Běchovice 2 BECH
Ne 3.6. 15:00 Běchovice 2 BECH

Ladronka

Po 26.3. 19:00 Pražačka P2
Po 26.3. 20:15 Pražačka P2
Pa 18.5. 18:00 Malešice AFK MALES
Pa 18.5. 19:15 Malešice AFK MALES

Domácí potřeby SUP

Út 10.4. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 10.4. 20:15 Meteor 8 METE2
Pa 8.6. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 8.6. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Jawa-Suprtechno A

St 25.4. 19:00 Meteor 8 METE1
St 25.4. 20:15 Meteor 8 METE1
St 16.5. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 16.5. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Real Prd SUP

Čt 22.3. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 22.3. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 28.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Po 28.5. 20:30 Štěrboholy STER2