Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Benda All Stars FC zeleno-černá, oranžová
Real Prd SUP oranžová, zelená
Starci na chmelu SUP A žlutá, zeleno-bílá
Jawa-Suprtechno A modrá
Kbelák FC SUP černo-bílá, červeno-bílá
Lucián FC SUP modro-černá, černá
Rokoska SUP bílo-černá
Ladronka žlutá, červená
Torzo AFZ modro-šedá
Domácí potřeby SUP žlutá, zelená
Cormoran FC SUP zeleno-bílá, černá
VV Vokra SV modro-červená

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Real Prd SUPCormoran FC SUP St 21.3. 17:45 MIKU1
Kbelák FC SUPLadronka St 21.3. 19:15 STER1
Benda All Stars FCVV Vokra SV St 21.3. 20:15 P2
Starci na chmelu SUP ADomácí potřeby SUP Čt 22.3. 17:00 ZAK
Lucián FC SUPRokoska SUP Čt 22.3. 18:15 ARIT
Jawa-Suprtechno ATorzo AFZ Čt 22.3. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
LadronkaLucián FC SUP Út 27.3. 20:30 KORAB
Cormoran FC SUPStarci na chmelu SUP A St 28.3. 19:00 MIKU3
Benda All Stars FCReal Prd SUP St 28.3. 20:15 P2
Domácí potřeby SUPJawa-Suprtechno A St 28.3. 20:15 METE2
VV Vokra SVRokoska SUP Čt 29.3. 19:00 ZABEH
Torzo AFZKbelák FC SUP Čt 29.3. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Jawa-Suprtechno ACormoran FC SUP St 4.4. 17:45 MIKU1
Kbelák FC SUPDomácí potřeby SUP St 4.4. 18:15 LITVI
Rokoska SUPLadronka St 4.4. 20:30 ZAK
Starci na chmelu SUP ABenda All Stars FC Čt 5.4. 17:00 ZAK
Real Prd SUPVV Vokra SV Čt 5.4. 18:15 NOVOB
Lucián FC SUPTorzo AFZ Čt 5.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
VV Vokra SVLadronka Út 10.4. 19:15 STER1
Cormoran FC SUPKbelák FC SUP St 11.4. 17:45 MIKU1
Domácí potřeby SUPLucián FC SUP St 11.4. 18:15 LITVI
Benda All Stars FCJawa-Suprtechno A St 11.4. 20:15 P2
Real Prd SUPStarci na chmelu SUP A Čt 12.4. 17:00 ZAK
Torzo AFZRokoska SUP Čt 12.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lucián FC SUPCormoran FC SUP St 25.4. 17:45 MIKU1
Rokoska SUPDomácí potřeby SUP St 25.4. 18:15 LITVI
Kbelák FC SUPBenda All Stars FC St 25.4. 20:15 P2
Starci na chmelu SUP AVV Vokra SV Čt 26.4. 17:00 ZAK
Jawa-Suprtechno AReal Prd SUP Čt 26.4. 19:00 MOTO3
LadronkaTorzo AFZ Čt 26.4. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Domácí potřeby SUPLadronka St 2.5. 18:15 LITVI
Cormoran FC SUPRokoska SUP St 9.5. 17:45 MIKU1
Benda All Stars FCLucián FC SUP St 9.5. 20:15 P2
Starci na chmelu SUP AJawa-Suprtechno A Čt 10.5. 17:00 ZAK
Real Prd SUPKbelák FC SUP Čt 10.5. 19:30 NOVOB
VV Vokra SVTorzo AFZ Čt 10.5. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
LadronkaCormoran FC SUP St 16.5. 17:45 MIKU1
Rokoska SUPBenda All Stars FC St 16.5. 20:15 P1
Kbelák FC SUPStarci na chmelu SUP A Čt 17.5. 17:00 ZAK
Lucián FC SUPReal Prd SUP Čt 17.5. 19:30 HANSP
Torzo AFZDomácí potřeby SUP Čt 17.5. 20:15 P1
Jawa-Suprtechno AVV Vokra SV Čt 17.5. 20:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPTorzo AFZ St 30.5. 17:45 MIKU1
VV Vokra SVDomácí potřeby SUP St 30.5. 18:15 LITVI
Benda All Stars FCLadronka St 30.5. 20:15 P1
Starci na chmelu SUP ALucián FC SUP Čt 31.5. 17:00 ZAK
Jawa-Suprtechno AKbelák FC SUP Čt 31.5. 19:00 MOTO2
Real Prd SUPRokoska SUP Čt 31.5. 19:30 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Domácí potřeby SUPCormoran FC SUP St 6.6. 18:15 LITVI
LadronkaReal Prd SUP St 6.6. 20:15 METE2
Rokoska SUPStarci na chmelu SUP A Čt 7.6. 17:00 ZAK
Kbelák FC SUPVV Vokra SV Čt 7.6. 19:30 NOVOB
Torzo AFZBenda All Stars FC Čt 7.6. 20:15 P1
Lucián FC SUPJawa-Suprtechno A Čt 7.6. 20:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
VV Vokra SVCormoran FC SUP St 13.6. 19:00 MIKU2
Benda All Stars FCDomácí potřeby SUP St 13.6. 20:15 P2
Jawa-Suprtechno ARokoska SUP Čt 14.6. 19:00 MOTO2
Starci na chmelu SUP ALadronka Čt 14.6. 19:30 ZAK
Real Prd SUPTorzo AFZ Čt 14.6. 20:15 P1
Kbelák FC SUPLucián FC SUP Čt 14.6. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Cormoran FC SUPBenda All Stars FC St 27.6. 19:00 MIKU4
Domácí potřeby SUPReal Prd SUP St 27.6. 19:00 MIKU3
Rokoska SUPKbelák FC SUP St 27.6. 19:00 METE2
Lucián FC SUPVV Vokra SV St 27.6. 19:00 MIKU2
Torzo AFZStarci na chmelu SUP A St 27.6. 19:15 ZAK
LadronkaJawa-Suprtechno A St 27.6. 19:15 HRAB3