Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 27.6.18 | 19:15 | ZAK | Torzo AFZ Starci na chmelu SUP A | 11. | 1:4 |
Čt 14.6.18 | 19:30 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Ladronka | 10. | 5:0 |
Čt 7.6.18 | 17:00 | ZAK | Rokoska SUP Starci na chmelu SUP A | 9. | 2:8 |
Čt 31.5.18 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Lucián FC SUP | 8. | 5:2 |
Čt 17.5.18 | 17:00 | ZAK | Kbelák FC SUP Starci na chmelu SUP A | 7. | 1:1 |
Čt 10.5.18 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Jawa-Suprtechno A | 6. | 8:2 |
Čt 26.4.18 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A VV Vokra SV | 5. | 9:2 |
Čt 12.4.18 | 17:00 | ZAK | Real Prd SUP Starci na chmelu SUP A | 4. | 0:6 |
Čt 5.4.18 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Benda All Stars FC | 3. | 2:4 |
St 28.3.18 | 19:00 | MIKU3 | Cormoran FC SUP Starci na chmelu SUP A | 2. | 3:5 |
Čt 22.3.18 | 17:00 | ZAK | Starci na chmelu SUP A Domácí potřeby SUP | 1. | 3:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Starci na chmelu SUP A | 11 | 8 | 1 | 2 | 56:21 | 17 |
2. | Kbelák FC SUP | 11 | 5 | 4 | 2 | 21:12 | 14 |
3. | Benda All Stars FC | 11 | 5 | 4 | 2 | 32:26 | 14 |
4. | Lucián FC SUP | 11 | 7 | 0 | 4 | 34:30 | 13 |
5. | Torzo AFZ | 11 | 6 | 0 | 5 | 36:25 | 12 |
6. | Ladronka | 11 | 5 | 2 | 4 | 24:26 | 12 |
7. | Domácí potřeby SUP | 11 | 4 | 2 | 5 | 43:40 | 10 |
8. | Jawa-Suprtechno A | 11 | 4 | 2 | 5 | 30:41 | 10 |
9. | Real Prd SUP | 11 | 2 | 4 | 5 | 18:28 | 8 |
10. | Cormoran FC SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:37 | 7 |
11. | Rokoska SUP | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:41 | 7 |
12. | VV Vokra SV | 11 | 3 | 1 | 7 | 28:48 | 7 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 11.4.18 | 18:00 | ZAK | Young Guns Prag Hlavonožci na niti FC (HL6G) |
St 11.4.18 | 19:15 | ZAK | Kliďas FC GFC Regent A (HL3B) |
St 11.4.18 | 20:30 | ZAK | Primeira Equipe Princ Praha FC (HL6C) |
St 18.4.18 | 18:00 | ZAK | Žalud United 1.PC VET To mi stačí VET (VL4C) |
St 18.4.18 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Rumpra Praha FC (HL3B) |
St 18.4.18 | 20:30 | ZAK | Tatra 04 Mystique Dynamo CF (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Brázda Ladislav | 11 | 5 |
Coňk Stanislav | 9 | 1 |
Hochmann Petr | 10 | 3 |
Jambor Petr | 11 | 0 |
Jelínek Petr | 11 | 32 |
Kočí Jan | 9 | 4 |
Kroh Jaroslav | 11 | 0 |
Polda Jiří | 1 | 0 |
Povýšil Jiří | 9 | 4 |
Slunéčko Josef | 8 | 1 |
Štěpánek Michael | 3 | 0 |
Vott Daniel | 7 | 5 |