Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Berger club SUP modrá, bílo-černá
Bílý lev CF SUP červeno-černá, zelená
Enzian bílá, oranžová
Felix club super zeleno-bílá, rudá
Garáže Klíčov zelená, oranžová
Kapr tým SUP zelená
Houbaři vínová
Jawa-Suprtechno B zeleno-černá
Sebranca 2018 černá, žlutá
Slepí koně SUP šedá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
EnzianJawa-Suprtechno B Po 26.3. 17:00 DEKAN
Bílý lev CF SUPSebranca 2018 Po 26.3. 18:15 CESMI
Felix club superHoubaři Po 26.3. 19:15 HRAB2
Berger club SUPSlepí koně SUP Po 26.3. 20:45 ARIT
Garáže KlíčovKapr tým SUP Út 27.3. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranca 2018Enzian Po 9.4. 17:00 DEKAN
Jawa-Suprtechno BFelix club super Po 9.4. 18:00 HRAB1
Berger club SUPBílý lev CF SUP Po 9.4. 18:15 CESMI
HoubařiGaráže Klíčov Út 10.4. 20:15 P3
Slepí koně SUPKapr tým SUP St 11.4. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
EnzianBerger club SUP Po 16.4. 17:00 DEKAN
Garáže KlíčovJawa-Suprtechno B Po 16.4. 18:00 HRAB1
Bílý lev CF SUPSlepí koně SUP Po 16.4. 18:15 CESMI
Felix club superSebranca 2018 Po 16.4. 19:15 HRAB2
Kapr tým SUPHoubaři St 18.4. 20:30 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
Jawa-Suprtechno BKapr tým SUP Po 23.4. 18:00 HRAB1
Bílý lev CF SUPEnzian Po 23.4. 18:15 CESMI
Berger club SUPFelix club super Po 23.4. 20:00 BIHOR
Sebranca 2018Garáže Klíčov Út 24.4. 18:00 HRAB2
Slepí koně SUPHoubaři St 25.4. 18:00 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
EnzianSlepí koně SUP Po 7.5. 17:00 DEKAN
HoubařiJawa-Suprtechno B Po 7.5. 18:00 HRAB1
Felix club superBílý lev CF SUP Po 7.5. 19:15 HRAB2
Garáže KlíčovBerger club SUP Po 7.5. 20:45 ARIT
Kapr tým SUPSebranca 2018 St 9.5. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
EnzianFelix club super Po 14.5. 17:00 DEKAN
Slepí koně SUPJawa-Suprtechno B Po 14.5. 18:00 HRAB1
Bílý lev CF SUPGaráže Klíčov Po 14.5. 18:15 CESMI
Berger club SUPKapr tým SUP Po 14.5. 20:00 BIHOR
Sebranca 2018Houbaři Čt 17.5. 19:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Garáže KlíčovEnzian Po 28.5. 17:00 DEKAN
Jawa-Suprtechno BSebranca 2018 Po 28.5. 18:00 HRAB1
Kapr tým SUPBílý lev CF SUP Po 28.5. 18:15 CESMI
Felix club superSlepí koně SUP Po 28.5. 19:15 HRAB2
HoubařiBerger club SUP Po 28.5. 20:00 BIHOR
Utkání Datum Čas Hřiště
EnzianKapr tým SUP Po 4.6. 17:00 DEKAN
Berger club SUPJawa-Suprtechno B Po 4.6. 18:00 HRAB1
Bílý lev CF SUPHoubaři Po 4.6. 18:15 CESMI
Felix club superGaráže Klíčov Po 4.6. 19:15 HRAB2
Slepí koně SUPSebranca 2018 St 6.6. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sebranca 2018Berger club SUP Po 18.6. 17:45 MIKU4
Jawa-Suprtechno BBílý lev CF SUP Po 18.6. 17:45 MIKU3
HoubařiEnzian Po 18.6. 17:45 MIKU2
Kapr tým SUPFelix club super Po 18.6. 17:45 MIKU1
Garáže KlíčovSlepí koně SUP Po 18.6. 18:15 HOSTI