Út 10.4.18 18:15 HOSTI Benda 1964 OFC UVL Cormoran FC UVL   (UVL1A)
Út 10.4.18 19:30 HOSTI Trenhos VET Křídla Ďáblic VET A   (VL3B)
Út 10.4.18 20:45 HOSTI Frankie Kehar club VET   (VL3B)
Út 15.5.18 18:15 HOSTI Žvahov UVL II Cinda Fernet UVL II   (UVL2B)
Út 15.5.18 19:30 HOSTI Trenhos VET Tamu Pua 1.FC VET   (VL3B)
Út 15.5.18 20:45 HOSTI Frankie Deko VET   (VL3B)

18. 6. 18 18:15 HOSTI Garáže Klíčov Slepí koně SUP 9. 4:2 (1:1)
Velmi vyrovnaný zápas s lepší koncovkou "Autobusáků". David Davídek, Václav Socher
Garáže Klíčov Slepí koně SUP
Jiří Lokvenc – Karel Bláha, Petr Křemenák, Lukáš Novotný, Jiří Pecka, Daniel Slepička, Radek Štěpán vs Jaroslav Hubínek – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Martin Morozovič, Petr Vondrášek
10. Karel Bláha
34., 59. Radek Štěpán
40. Jiří Pecka
24. Jaroslav Hubínek
55. Ondřej Krutský
6. 6. 18 18:15 DEKAN Slepí koně SUP Sebranca 2018 8. 6:1 (4:0)
Ve velikém horku hráli "staří pání", co jim síly stačily.
Slepí koně SUP Sebranca 2018
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Zbyněk Staníček, Petr Vondrášek vs Václav Garbaczewski – Přemysl Beneš, Petr Havlíček, Jiří Jirásek, Libor Stočes, Jiří Svoreň, Lubomír Umanec
11., 25. Václav Berkovec
20. Karel Limburský
22. Petr Vondrášek
40. Martin Gutvirt
50. Jaroslav Hubínek
60. Přemysl Beneš
28. 5. 18 19:15 HRAB2 Felix club super Slepí koně SUP 7. 4:0 (1:0)
Poklidné utkání, ve kterém byli domácí lepším mužstvem.
Felix club super Slepí koně SUP
Lubomír Brychta – Tomáš Běloch, Petr Flajžík, Milan Jánský, Karel Konečný, Alexandros Koranis, Milan Musil, Jan Šercl, Jan Šrejma, Milan Studecký vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Petr Vondrášek
26. Tomáš Běloch
42. Jan Šrejma
47. Milan Studecký
48. Alexandros Koranis
14. 5. 18 18:00 HRAB1 Slepí koně SUP Jawa-Suprtechno B 6. 4:0 (0:0)
Po vyrovnaném prvním poločase rozhodli zápas Slepí koně v poločase druhém. Slušně hrané utkání, kdy i Jawa měla své šance, ale bohužel neproměnila, a tak výsledek úplně neodpovídá průběhu. Vojtěch Mráz, Martin Bělina
Slepí koně SUP Jawa-Suprtechno B
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský vs Vlastimil Brož – Pavel Gerschon, Jaroslav Kotalík, Zdeněk Polanský, Zdeněk Rožánek, Ladislav Sedlák, Miroslav Soucha
37., 47., 53. Václav Berkovec
44. Karel Limburský
7. 5. 18 17:00 DEKAN Enzian Slepí koně SUP 5. 3:3 (2:2)
Vyrovnaný zápas se spravedlivou dělbou bodů. Voldán
Enzian Slepí koně SUP
Michal Smrž – Miroslav Bílek, Petr Fohl, Tomáš Horník, Pavel Komanec, Alexandr Popescu, Vladimír Zeman vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Zbyněk Staníček
10. Miroslav Bílek
16. Vladimír Zeman
49. Pavel Komanec
22. Václav Berkovec
23., 35. Pavel Fifka
25. 4. 18 18:00 HRAB2 Slepí koně SUP Houbaři 4. 3:1 (2:0)
Převaha domácích byla znát od začátku, rychlé dvoubrankové vedení dokázali udržet až do konce.
Slepí koně SUP Houbaři
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský, Zbyněk Staníček vs Miroslav Pětník – Milan Bartoň, Antonín Buriánek, Josef Čáslavský, Vlastimil Krkoška, Stanislav Petroušek, Jiří Šíp, Antonín Štěpnička
3. Ondřej Krutský
3. Zbyněk Staníček
44. Pavel Fifka
38. Jiří Šíp
16. 4. 18 18:15 CESMI Bílý lev CF SUP Slepí koně SUP 3. 8:3 (3:2)
Domácí byli většinu času na míči, ale první poločas dokázali hosté vzdorovat a využít pár šancí. Ve druhém poločase už byla znát únava a více hráčů na střídačce domácích, kteří celý druhý poločas jasně dominovali a zaslouženě vyhráli. Rataj
Bílý lev CF SUP Slepí koně SUP
Tomáš Peterka – Miloslav Anděl, Jiří Chmela, Petr Frýba, Milan Krejčí, Milan Kříž, Tomáš Majdl, Ladislav Nový, Petr Šulc, Michal Vodička vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Karel Limburský
22. Karel Limburský
11. 4. 18 19:30 HANSP Slepí koně SUP Kapr tým SUP 2. 1:4 (0:1)
Bojovné utkání vyhrálo mužstvo s lepší koncovkou. Melíšek
Slepí koně SUP Kapr tým SUP
Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Zbyněk Staníček vs Ladislav Rokyta – Andrey Abroskin, Josef Bartl, Jiří Jura, Josef Kwolek, Milan Pristaš, Jan Spěvák, Luboš Svoboda
43. Václav Berkovec 29., 40. Andrey Abroskin
33. Jan Spěvák
59. Milan Pristaš
10. Andrey Abroskin
26. 3. 18 20:45 ARIT Berger club SUP Slepí koně SUP 1. 3:2 (2:1)
Vyrovnaný zápas ve slušném tempu. Ve druhém poločase přece jen fotbalovější hráči Berger clubu pro sebe rozhodli utkání důraznější koncovkou.
Berger club SUP Slepí koně SUP
Petr Vaněk – Ivan Grůza, Jiří Horák, Pavel Kunst, Martin Melč, Stanislav Sába, Miroslav Valenta, Roman Vild, František Zalužanský vs Martin Morozovič – Václav Berkovec, Pavel Fifka, Martin Gutvirt, Jaroslav Hubínek, Ondřej Krutský, Petr Vondrášek